Kneipo sodas

Aprašymas

„Vanduo gydo viską, vanduo daro stebuklus, profilaktika geriau nei gydymas“ – tai unikali sveikatos filosofija, kurią XIX a. sukūrė ir ištobulino vokiečių dvasininkas Sebastianas Kneipas ir kuria vadovaujamasi Birštono kurorte. Sveikatinimas pagal Sebastianą Kneipą sustiprina visą organizmą, grūdina kūną ir sielą, stiprina imuninę sistemą. Holistinis sveikatos gerinimas pagal Sebastianą Kneipą remiasi 5 elementų sistema: vandens terapija, judėjimo terapija, vaistažolių terapija, harmonijos terapija, sveika mityba. Pagal Kneipo rekomendacijas čia įrengtas Kneipo sodas, skirtas procedūroms su šaltu vandeniu organizmo grūdinimui, imuninės sistemos stiprinimui. 

Organizmo grūdinimo procedūros Kneipo sode 

Procedūra rankoms – KNEIPO KAVA Kaip atlikti procedūrą: įkvėpimo ir iškvėpimo metu, į akmeninę vonelę pirmiausia reikia merkti dešinę, vėliau – kairę ranką ir laikyti 30–40 s arba kol pajausite stiprų šaltį. Šią procedūrą rekomenduojama atlikti rytais ir kartoti ne dažniau kaip kas dvi valandas. Nauda: procedūros metu yra sušaldomas rankose esantis kapiliarinis kraujas, kuris, patekęs į bendrą kraujotaką, aktyvina imuninius procesus. 

Procedūra kojoms – REFLEKSOTERAPINIS TAKAS Kaip atlikti procedūrą: vaikščioti basomis įvairių paviršių takais 3–30 min. Pradėti rekomenduojama nuo žalios spalvos ploto ir eiti prieš laikrodžio rodyklę, o pabaigoje pavaikščioti  ant pušų kankorėžių paviršiaus. Procedūrą rekomenduojama atlikti ryte ir vakare. Nauda: vaikštant basomis įvairiais paviršiais, pėdose spaudžiami esantys aktyvūs taškai, kurie tiesiogiai siejasi su kūne esančiais organais. Švelnių paviršių spaudimo jėga į šiuos taškus yra tolygesnė, vienodesnė, tad labiau aktyvinama centrinė nervų sistema – tai ramina, atpalaiduoja. Aštresnių paviršių spaudimo jėga į šiuos taškus yra skirtinga, todėl labiau veikiama širdies kraujagyslių sistema, stimuliuojamas, aktyvinamas organizmas. 

Procedūra kojoms – GANDRO ŽINGSNIU Kaip atlikti procedūrą: baseinėlyje, įbridus iki kelių, reikia vaikščioti pakaitomis, aukštai keliant kojas lyg gandrui, nuo  30–60 s arba kol pajausite stiprų šaltį. Procedūrą rekomenduojama atlikti antroje dienos pusėje. Nauda: temperatūrų bei vandens, oro pasikeitimas pagerina, aktyvina imuninės sistemos darbą, limfotaką, veninę kraujotaką.

 

Kontaktai

Birštonas (54.60098186,24.03389344)

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė