Pramoginių laivų nuoma kelionei Nemunu, Verkne

Galioja: 12 mėn.
Įspūdinga
Galioja: 12 mėn.

Pasiūlymo aprašymas

Birštono laivai tai viskas viename. Čia galite ne tik romantiškai palydėti saulę, grožėtis Nemuno ir Verknės nepakartojamais upių skardžiais, nepaliesta žmogaus gamta, bet ir linksmai praleisti laiką draugų kompanijoje švęsdami gimtadienį, mergvakarį, vestuves ar darbo išvykas. Abejingų nepaliks legendinis ,,Ožkų pečius", daugybė paukščių ir vandens bei sausumos gyvūnų, gausybė žvejų valtelių ir kitokie akims ir sielai malonūs vaizdai. 

Laivai yra dviejų aukštų, tiek viršuje, tiek apačioje yra staliukai, ant kurių galite susiorganizuoti šventinį stalą.  Norint nevaržomai pasigrožėti nuostabiu gamtovaizdžiu, galima laisvai vaikštinėti po laivą, pirmame aukšte pasislėpti nuo vėjo, toliau stebint gamtą. Ilgametė darbuotojų patirtis garantuos profesionalią ir kokybišką pramogą, tad galite drąsiai jiems patikėti savo laisvalaikį.

Pasirinktinai galite rinktis plaukimo laivu trukmę:

 - Per 1.5 valandą plaukiama Nemunu ir Verkne. 10 kilometrų.
 - Per 2 valandas plaukiama Nemunu, į Verknę. Pagal pageidavimus galima 30 minučių dreifuoti, išmesti inkarą Verknėje, plaukti Nemunu.
 - Per 3 valandas aplankoma visos gražiausios Nemuno ir Verkmių upių vietos.

Pasinaudokite puikia galimybe ir paįvairinkite savo laiką nuostabiu pasiplaukiojimu!

 • Laivo nuoma
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Paslauga teikiama nuo gegužės 1d. iki lapkričio 1d.
 • Planuojant išnuomoti laivą/us, būtina išankstinė rezervacija
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 2 paroms iki rezervuotos datos. Likus mažiau kaip 2 paroms - rezervacijos atšaukti negalima
 • Panaudoti galima visomis dienomis (I-VII)
 • Įprastinės plaukimo valandos: 13.00; 15.00; 17.00; 19.00. Išnuomojant visą laivą derinama individualiai
 • Šiuo pasiūlymu gali pasinaudoti nuo 1 iki 25  asmenų plaukiant vienu laivu. Plaukiant dviem laivais gali pasinaudoti iki 50 asmenų
 • Paslaugai nėra ribojamas amžius. Vaikai turi būti lydimi tėvelių arba turėti jų sutikimą
 • Kupono galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Atvykimas su gyvūnais yra galimas

Birštono laivai

Birštono laivai - pramoginių laivų kompanija, kurios ofisas vandenyje nuo 2011 metų! Nuo to laiko plaukioja Nemunu, Verkne, suteikdami galimybę žmonėms pamatyti, kad ir Lietuvoje yra nepakartojamų ir nepamirštamų vietų, kurias būtina aplankyti. Per visus tuos metus kaupta patirtis ir tyrinėjami nauji maršrutai ir vietovės.
Kompanija siūlo plaukimus Nemunu, Verkne dviem pramoginiais laivais ,,Justina" ir ,,Upinis", kurie leis  pamatyti šių upių kraštovaizdžius, augmeniją ir gyvūniją, atsipalaiduoti, pabėgti nuo miesto triukšmo ir dulkių ar švęsti gimtadienius, vestuves ar darbo išvykas.

,,Justina" ir ,,Upinis - tai dviejų aukštų, iki 25 vietų talpinantys labai saugūs pantoniniai laivai, kurių erdvė pritaikyta apžiūrėti nuostabius Nemuno ir Verknės kraštovaizdžius, laisvai vaikščiojant po laivą. Pirmame aukšte galima pasislėpti nuo vėjo, matant visas gražiąsias vietas.

Kontaktai

Birštono laivai

Birštonas Algirdo 8, Birštonas LT-59204 (54.60828500,24.03461780)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė