Viso kūno masažas

Beveik kiekvieną dieną patiriame įtampą, stresą ir kitas trikdančias emocijas, kurių poveikis jaučiasi ne tik psichiniame, bet ir fiziniame lygmenyje. Įtampa kaupiasi mūsų kūne ir neretai pasireiškia įvairiais skausmais, nepatogiais pojūčiais. Vienas iš būdų, kaip išlaisvinti susikaupusias sunkias emocijas ir potyrius – masažas. Masažų rūšių yra pačių įvairiausių ir jis yra vienas iš populiariausių pasirinkimų bei gali net turėti gydomąjį poveikį. SPA salonuose galite rasti įvairių masažų pasirinkimą – atpalaiduojančius viso kūno masažus, klasikinius kūno masažus, aromaterapinius viso kūno masažus ir kitas masažo procedūras geresnei Jūsų kūno ir sielos savijautai.

Pasilepinkite jaukumo ir ramybės kupinu atsipalaidavimu ar dovanokite šias procedūras artimam žmogui! Laisvalaikio, pramogų, dovanų ir poilsio planavimo svetainėje Svajok.lt rasite didelį pasirinkimą įvairių masažų. Įsigykite dovanų kuponus ir nustebinkite savo draugą(-ę), artimą žmogų ar šeimos narį(-ę)!

Viso kūno masažo nauda

Masažas yra vienas naudingiausių ir populiariausių būdų kokybiškai atsipalaiduoti ir paleisti susikaupusią įtampą bei stresą. Ši procedūra leidžia bent laikinai paleisti nemalonius pojūčius, o atliekant ją reguliariai – džiaugtis ne tik puikia savijauta, geresniu nervų sistemos darbu, švaresnėmis mintimis, bet ir sveikata. Profesionaliai atliekamas masažas reguliuoja kraujo spaudimą, širdies ritmą, dažnai atliekamas po traumų nemalonioms pasekmėms ir skausmui gydyti. Kenčiantiems nuo nugaros skausmų, masažą galima derinti su kineziterapeutų parinktais pratimais ir skausmai po truputį atslūgsta.

Konkrečiai nustatyti masažų naudą mūsų oganizmui ir jo sveikatai yra sunku, tačiau kiekvienas ją jaučiame individualiai. Paleistas stresas ir įtampa jaučiasi jau procedūros metu, o praėjęs skausmas ar raumenų tempimas jaučiasi kurį laiką po atlikto masažo. Nepaisant akivaizdžiai jaučiamos naudos, galima išskirti šiuos teigiamus masažo faktorius emocinei ir fizinei sveikatai.

Emociškai masažas teikia šią naudą:

 • Sumažina depresiją ir nerimą. Atlikti tyrimai parodė, kad masažo terapija padeda palengvinti depresijos ir nerimo simptomus. Tai gali būti papildomas būdas kovoti su psichologiniais sutrikimais.
 • Padeda jausti žvaliems ir energingiems. Nemalonūs jausmai ir stresas išvargina kūną, kartais sunku net atsikelti iš lovos. Kadangi masažo pagalba pagerėja kraujotaka, tad padidėja ir energingumas, sumažėja nuovargis ir mieguistumas.
 • Gerina miegą. Prastas ir nepakankamas poilsis naktį daro įtaką tiek psichologinei, tiek fizinei sveikatai. Masažo metu dėl pagerėjusios kraujotakos, atsipalaidavusių raumenų ir sumažėjusio širdies ritmo miegas bus kokybiškesnis ir gilesnis.
 • Gerina savijautą ir didina oksitocino kiekį. Šis hormonas vadinamas „meilės“ hormonu ir išsiskiria prisilietimų metu, skatindamas komforto, lengvumo ir gerovės jausmus. Masažo metu atliekami prisilietimai gali paskatinti šio hormono išsiskyrimą, tokiu būdu suteikiant didelį atsipalaidavimą.
 • Nuramina protą. Masažas yra puiki galimybė atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių ir darbų bei atsigauti ir pailsėti. Reguliariai atliekant masažą protas tampa šviesesnis.

Fiziškai masažas teikia šią naudą:

 • Sumažina nugaros skausmą ir pagerina judesių amplitudę.
 • Didina imunitetą, stimuliuoja limfos tekėjimą.
 • Gerina odos būklę.
 • Sumažina pooperacines sąaugas ir patinimus.
 • Sumažina spazmus ir mėšlungį.
 • Atpalaiduoja ir minkština sužeistus, pavargusius raumenis.
 • Pagerina sąnarių lankstumą.
   

Taigi, masažas teikia didelę emocinę ir fizinę naudą, ją pastebėti iš karto galime ir pačios procedūros metu ir po jos. Ši populiari SPA procedūra turi gydomąjį poveikį mūsų savijautai, raumenų, sąnarių sveikatai. Masažų, skirtų visam kūnui, rūšių yra nemažai, tad svarbu pabrėžti skirtingų masažų specifiką ir naudą žmogaus organizmui.


Klasikinis viso kūno masažas

Atpalaiduoti visą kūną ir pajusti emocinę ramybę galima pasirinkus klasikinį masažą, skirtą visam kūnui. Šis masažas aktyvina ir stiprina visų svarbiausių organizmo sistemų veiklą. Visų pirma masažo veiksmus pajunta oda – gerinamos visos odos funkcijos, pašalinamos suragėjusios epidermio ląstelės. Veikiant mechaninei jėgai, greitėja dirginimų sklidimas raumenų ląstelėse, todėl žmogaus judesiai tampa tikslesni, padidėja darbingumas, gerėja poilsis. Procedūros metu greitėja kraujotaka ir limfos apytaka, gerinamas kvėpavimas ir medžiagų apykaita.

Šis masažas rekomenduojamas tiems, kurie dirba sėdimą darbą, profilaktiškai gydyti osteochondrozės, artrito, nugaros, kaklo skausmą, esant raumenų ir sąnarių sąstingiui, sergant stuburo ir sąnarių ligomis, jaučiant įtampą, nuovargį, stresą, depresiją, nemigą. Procedūra taip pat rekomenduojama intensyviai sportuojantiems žmonėms, po didelių fizinių krūvių, nes po masažo išnyksta nuovargis.

Masažas turi gydomąjį poveikį sergant daugeliu ligų. Vienos iš gydomųjų masažo savybių:
 

 • Raumenys tampa elastingesni, procedūra atkuria pažeistas raumenų skaidulas;
 • Malšina skausmą po fizinio krūvio – skatina greitą pieno rūgšties pertekliaus pašalinimą;
 • Atkuria kraujotaką ir limfos tekėjimą – plečiantis kapiliarams, žmogaus organizmas apsivalo nuo kenksmingų medžiagų;
 • Prisideda prie aktyvaus ląstelių ir audinių aprūpinimo deguonimi, todėl pagerėja odos būklė, ji įgauna sveiką išvaizdą, tampa elastingesnė;
 • Suteikia drenažo efektą – pašalina vandens perteklių iš organizmo ir skatina ląstelių atsinaujinimą;
 • Atpalaiduoja nervų sistemą, mažina psichologinę įtampą, yra puiki raumenų ir kaulų sistemos ligų vystymosi prevencija;
 • Stiprina imunitetą ir didina organizmo atsparumą ligoms.
   

Tai ne tik kūno, bet ir minčių atgaiva. Klasikinio kūno masažo metu žmogus atsipalaiduoja ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai. Ši masažo rūšis yra viena populiariausių ir dažniausiai pasirenkamų, nes atpalaiduoja visus kūno raumenis, suteikia lengvumo jausmą ir po to dar ilgai jaučiamas malonumas.

Aromaterapinis viso kūno masažas

Masažo terapija pasižymi ne tik maloniais ir atpalaiduojančiais viso kūno masažo prisilietimais, bet ir papildomų priemonių nauda mūsų organizmui. Vienos iš jų – eteriniai aliejai. Tai yra augalų sudėtinė dalis, atliekanti cheminės komunikacijos funkciją. Jie gaunami distiliuojant natūralius augalus vandens garais, po to atskiriant aliejų nuo vandens. Eterinių aliejų panaudojimą aromaterapijoje lemia jų maža molekulinė masė ir didelis lipofiliškumas – dėl šių savybių jie labai greitai įsiskverbia į žmogaus audinius.

Eteriniai aliejai nuo seno buvo plačiai naudojami didikų ir paprastų žmonių. Senovės Egipte eterinius aliejus naudodavo medicininiais ir religiniais tikslais, o pirmojo pasaulinio karo metais, eteriniais aliejais buvo gydomi iš karo grįžę kariai. Šiais laikais eteriniai aliejai populiariai naudojami aromaterapijai, o vienas iš eterinių aliejų panaudojimo būdų – garinimas. Jie suaktyvina uoslės receptorius, kurie siunčia signalus į limbinę sistemą, veikiančią emocijas, atmintį, bendrą žmogaus sveikatą. Eteriniai aliejai padeda žmogui kovoti su stresu ir nerimu. Patiriantiems įtampą naudingi gali būti levandos eteriniai aliejai, kurie pasižymi atpalaiduojančiu, raminančiu poveikiu.

Energijos didinimui, atminties gerinimui ir bendrai savijautai gerinti tinkami citrusinių vaisių eteriniai aliejai. Jeigu trūksta energijos, greitai pavargstate, jaučiate išsekimą, tam puikiai tinka baziliko, rozmarino ir citrusinių vaisių eteriniai aliejai, pavyzdžiui, greipfrutas, apelsinas, citrina. Šie aromatiniai aliejai turi stiprų antioksidacinį poveikį, apsaugo organizmą nuo laisvųjų radikalų poveikio. Jie ypač naudingi žmonėms, sergantiems depresija ar alzheimerio liga.

Taigi, eterinių aliejų nauda yra akivaizdi, tačiau kaip jie yra naudojami atliekant aromaterapinį viso kūno masažą? Šiuos aliejus galima naudoti atliekant bet kurio masažo procedūrą, o masažo terapija apskritai yra siejama su trumpalaikiu fizinių skausmų mažinimu ir bendros savijautos gerinimu. Eterinių aliejų pasitelkimas aromaterapinio masažo metu gali dar labiau sustiprinti teigiamą masažo poveikį žmogaus sveikatai. Šie aliejai yra didelės koncentracijos, todėl neretai yra maišomi su švelnesniais aliejais. Pavyzdžiui, masažui naudojant ramunėlių eterinį aliejų, nerimo simptomai sumažėjo lyginant su masažu, kurio metu šis aliejus nebuvo naudojamas. Taigi, tyrimais buvo įrodyta, kad aromaterapija daro teigiamą poveikį siekiant sumažinti nerimą, depresiją, pykinimą, nemigą ir skausmą.

Renkantis aromaterapinį masažą omenyje turėkite šiuos dalykus:

 • Eterinį aliejų rinkitės pagal savo asmeninius poreikius. Pavyzdžiui, jeigu norite sumažinti nerimą ir slogią nuotaiką, rinkitės citrusinių vaisių kvapų eterinius aliejus, o jeigu norite dar labiau atsipalaiduoti – levandos yra tobulas pasirinkimas. Skausmus numalšins eukaliptų eterinis aliejus.
 • Nuspręskite, kaip masažo metu bus naudojamas eterinis aliejus – garinant ar naudojant tiesiogiai ant odos. Šiuo atveju reikėtų žinoti, ar nesate alergiški tam tikram aliejui.
 • Patariama prieš masažo procedūrą nepersivalgyti – kitu atveju masažo terapijos metu ar po jos gali kilti skrandžio veiklos problemų.
 • Rekomenduojama prieš masažą ir po jo gerti pakankamai vandens.
 • Po aromaterapijos pasinaudokite šiltu dušu, jis padės nuplauti eterinių aliejų likučius.

Taigi, nors šiais laikais vis dar atliekama daug mokslinių tyrimų, norint nustatyti eterinių aliejų naudą žmogaus organizmui, nėra abejonių, kad aromaterapinis viso kūno masažas yra labai naudingas sveikatai, padeda pasijusti geriau, sumažina skausmus, pagerina bendrą savijautą ir pakelia nuotaiką.

Viso kūno masažai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose

Norintys pasimėgauti kokybišku viso kūno atsipalaidavimu, gali rinktis masažo procedūras įvairiuose Lietuvos miestuose. Šios procedūros atliekamos ne tik didžiuosiuose miestuose, bet ir kituose regionuose. Žinoma, daugiausia tokio masažo pasirinkimų rasite Vilniaus SPA salonuose. Kai kuriose studijose galite rinktis net iš 8 masažo rūšių – atstatomojo nugaros masažo, juosmens masažo, sportinio masažo, atpalaiduojančio viso kūno masažo, šiltų akmenų masažo, nėščiųjų masažo, siūlomas net rinkinys dviems ir masažų rinkinys porai.

Sostinėje galite mėgautis daugeliu masažo rūšių. Jeigu norite padailinti kūno linijas, pakelti nuotaiką, atgaivinti mintis, atpalaiduoti kūną ir grąžinti trokštamą ramybę – rinkitės vakuuminį masažą. Kaip ir daugeliui masažų, taip ir šiam, norint pasiekti išties gerų rezultatų, rekomenduojama atlikti intensyvų 10 masažų kursą. Vakuuminis masažas skirtas medžiagų apykaitai gerinti, odos senėjimo procesams stabdyti, kūno svoriui mažinti, kraujotakai gerinti. Reguliariai užsiimate sportu? Išbandykite sportinį masažą, kuris skirtas užsiimantiems aktyvia fizine veikla. Procedūra mažina sąnarių ir raumenų skausmus, kovoja su mėšlungiu, tonizuoja organizmą.

Viso kūno masažų Kaune taip pat galima rasti itin platų pasirinkimą. Vienas iš populiariausių – masažas karštais akmenimis. Jis atliekamas pašildytais akmenimis, kurie sušildo odą ir audinius. Procedūros metu atpalaiduojami raumenys, gerinama kraujotaka ir tokiu būdu pagerinamas audinių aprūpinimas krauju ir deguonimi. Ši masažo terapija yra kilusi iš senovės Rytų medicinos ir plačiai pritaikoma šiuolaikiniame pasaulyje. Procedūros metu reflektorinių taškų spaudimas gerina nervinės sistemos veiklą, susibalansuoja miegas, didėja darbingumas.

Gydomasis masažas Kauno SPA salone atgaivins sielą ir numalšins nemalonius fizinius simptomus. Ši procedūra tinkama dirbantiems sėdimą darbą ir kaip tik – labai aktyviems, daug sportuojantiems. Masažas lengvina raumenų spazmus, skatina kūno atsipalaidavimą, gerina kraujotaką ir limfotaką, didina kraujo pritekėjimą į audinius, didina sausgyslių elastingumą.

Viso kūno masažai Klaipėdoje gali būti tikrai įvairūs. Siūlome tobulai pailsėti ir atsipalaiduoti leidžiantį masažą, skirtą tiems, kas nori pajusti visapusišką ramybę. Šią procedūrą uostamiestyje galite rasti ir išskirtinai vyrams – atpalaiduojantis viso kūno masažas vyrams su alaus kūno losjonu suteiks išsvajotą poilsį ir ramybę. Šis losjonas turi vertingų odą jauninančių aliejų ir bičių produktų, pasižyminčių antibakterinėmis savybėmis, jis veikia žmogaus organizmą raminančiai ir hipnotizuojančiai, mažina prakaitavimą ir skausmą.

Atsipalaiduoti ir pamiršti kasdienius rūpesčius galite Šiaulių SPA salonuose. Rekomenduojame išbandyti išskirtinį pasiūlymą – viso kūno masažą Šiauliuose su medumi. Bičių medaus ir masažo rankomis gydomojo poveikio derinys daro stebuklus! Medus maitina odą biologiškai aktyviomis medžiagomis ir padeda iš organizmo pašalinti toksinus. Po procedūros oda tampa stangri ir itin švelni. Į odą įtrintas medus absorbuoja toksinus, išvalo odą, šalina nuovargį, suteikia lengvumo pojūtį. Procedūros metu į odą įtrinamas šiltas medus, tad ir pats masažas bus labai malonus, medaus kvapas dar labiau atpalaiduos. Palepinkite save jaukiais potyriais!

Sudomino masažų terapija, galbūt svajojate apie aromaterapinį viso kūno masažą arba klasikinį kūno masažą? Apsilankykite laisvalaikio, dovanų, pramogų ir poilsio svetainėje Svajok.lt bei išsirinkite sau tinkamiausią!

Dažniausiai užduodami klausimai

Šios procedūros nauda yra akivaizdi tiek mūsų fizinei sveikatai, tiek psichologinei būsenai. Masažą rinktis ypač naudinga tiems, kurie siekia gydomųjų jo savybių, dirba sėdimą darbą arba aktyviai sportuoja.

Norimą paslaugą įsigysite išsirinkę procedūrą ir įsigiję jos kuponą.

Rezervuoti procedūrą taip pat galėsite tik įsigiję jos kuponą, kurį vėliau galėsite panaudoti per tam tikrą laikotarpį.

Procedūrų kainos nuolat keičiasi, todėl siūlome svetainėje sekti paslaugų kainas ir joms taikomas akcijas.

Šią procedūra pasirinkti galite svetainės paieškos laukelyje įvedę „Aromaterapinis masažas“.

Taip, šioms procedūroms dažnai taikomos nuolaidos. Pasižvalgykite svetainėje ir išsirinkite sau patraukliausią!