Limfodrenažiniai masažai

Limfodrenažinis masažas, dar kitaip vadinamas presoterapija – naudinga grožio sveikatinimosi procedūra, kurios metu žadinama limfotaka. Organizmo limfinė sistema atsakinga už organizmo detoksikaciją ir imuniteto būklę, o masažo metu ją stimuliuojant spartinamas toksinų ir kitų nereikalingų medžiagų apytakos produktų šalinimas iš organizmo. Ši SPA procedūra labai teigiamai veikia viso organizmo būklę – mažina celiulitą, stangrina odą, palengvina skausmą, sumažina ligų simptomus ir stiprina imunitetą. Šis masažas gali būti atliekamas rankomis arba specialiais tam skirtais aparatais „Roll Shaper“, „FitRoll“ ir kitais.

Išbandykite šią procedūrą patys ar dovanokite limfodrenažinių masažų terapiją artimam žmogui – dovanų kuponas yra tobula staigmena kiekvienam! Laisvalaikio, pramogų, poilsio ir dovanų planavimo svetainėje Svajok.lt rasite didelį pasirinkimą limfos masažo procedūrų, kurios atgaivins ir leis pailsėti. Dovanokite dovanų kuponus savo draugui(-ei) ar šeimos nariui(-ei)!

Limfodrenažinis masažas kojoms

Šios procedūros metu manipuliuojant visą kūną ar tam tikras jo vietas, poveikis pasireiškia jau po pirmos procedūros, tačiau patariama atlikti šių procedūrų kursą. Pavyzdžiui, masažas gali būti atliekamas išskirtinai kojoms. Kojų limfodrenažinis masažas skirtas patinimams mažinti, išsiplėtus kojų kapiliarams ir venoms bei po jų operacijos. Taip pat tiems žmonėms, kurie turi antsvorį, celiulitą, sutrikusią limfos tekėjimo sistemą. Svarbu paminėti ir tai, kad, kaip ir kiekvienas masažas, taip ir limfodrenažinis masažas kojoms padeda atsikratyti nerimo, streso, kitų nemalonių psichologinių pojūčių. Tai yra tikra pagalba ne tik fizinei organizmo sveikatai, bet ir psichinei būsenai!

Limfodrenažą kojoms rekomenduojame šių ligų ir sutrikimų gydymui:

 • Venų varikozei;
 • Venų vožtuvų nepakankamumui;
 • Venų sąstoviui;
 • Veninės kilmės opoms;
 • Veninės, limfinės, potrauminės kilmės patinimams;
 • Kraujagyslių tonuso pakitimams;
 • Veninei egzemai;
 • Limfostazei;
 • Artritui.
   

Limfodrenažinis masažas kojoms gali būti atliekamas tiek rankomis, tiek tam skirtu aparatu. Atliekant šią procedūrą limfodrenažiniu aparatu, jausmas panašus kaip ir masažuojant rankomis – suaktyvinta natūrali kraujo cirkuliacija, atsiranda daugiau energijos, numalšinamas skausmas, sustangrėjimas. Aparatas apdengia visas kojas – pėdas, blauzdas, šlaunis ir tai dar labiau sustiprina teigiamą masažo efektą. Jau po pirmos procedūros galima pastebėti akivaizdžią limfodrenažinio masažo naudą – kojos tampa lengvesnės, pailsėjusios ir atpalaiduotos. Pagerėjus kraujo cirkuliacijai pagražėja kojų oda, neraudonuoja, nėra tokia jautri plaukelių skutimui ar depiliacijai. 

Limfodrenažinis masažas rankomis

Turbūt ne kartą esate girdėję apie šiam masažui skirtus limfodrenažinius aparatus, tačiau jų veikimo funkcija yra kilusi iš tradicinio limfodrenažinio masažo rankomis. Masažo metu lėtais ir švelniais rankų judesiais masažuojamos specifinės kūno vietos limfos tekėjimo kryptimi. Pavyzdžiui, atliekant kojų limfodrenažinį masažą, masažuojama nuo pėdų iki kirkšnies. Procedūros metu nenaudojami losjonai, aliejai ar kitos priemonės. Rankomis atliekamo lifmos masažo populiarumas išlieka dėl to, nes procedūros metu gali būti masažuojamos atskiros kūno vietos, pavyzdžiui, kojos, rankos, veidas ir tokiu būdu užtikrinama, kad masažo poveikis pasireikš tik toje kūno dalyje.

 • Vieni iš teigiamų šio rankomis atliekamo masažo poveikių:
 • Aktyvinama kraujotaka;
 • Subalansuotas kūno skysčių judėjimas;
 • Skatinamas metabolizmas;
 • Šalinami toksinai.
   

Kodėl dar naudinga rinktis limfos masažą rankomis? Profesionalaus limfodrenažo specialistas procedūros metu pajaučia tas vietas, kuriose užsistovi ir negali pratekėti limfa, jas masažuoja ir taip padeda atstatyti viso organizmo būklę. Specialistas taip pat jaučia riebalų sankaupas ir procedūros metu šioms vietoms skiria papildomą dėmesį, todėl padeda pagražinti kūną ir sulieknėti.

Pasirinkus masažų kursą, jaučiama tokia limfodrenažinių masažų nauda:

 • Stimuliuojama lifmos apytaka, šalinami audiniuose susikaupę skysčiai;
 • Sumažinamas spaudimas į venų sieneles, aktyvinama veninė kraujotaka;
 • Gerėja medžiagų apykaita;
 • Šalinami toksinai iš organizmo;
 • Stiprėja imuninė sistema;
 • Mažėja riebalų sankaupos, celiulitas, stangrėja oda.

Limfodrenažo procedūrų kursas padės atitolinti gresiančius sveikatos sutrikimus, pavyzdžiui, venų varikozę, venų trombozę, lėtinį venų nepakankamumą, limfoedemą, audinių išopėjimą. Turėkite omenyje, kad rinkdamiesi visą kursą, jį atlikti rekomenduojama 5-10 procedūrų 2-3 k. per savaitę.

Masažas limfodrenažiniu aparatu

Kaip jau minėjome prieš tai, šį masažą galima atlikti tiek rankomis, tiek specialiai skirtu limfodrenažiniu masažuokliu. Šią procedūrą galima atlikti „FitRoll“, „Roll Shaper“ aparatu ir kitais tam skirtais limfodrenažiniais aparatais. Pavyzdžiui, atliekant masažą su „FitRoll“ aparatu, veikia jame integruoti infraraudonieji spinduliai, kurie suaktyvina medžiagų apykaitą. Taip pat šio aparato dėka atliekama probleminių kūno zonų korekcija, limfos drenažas (toksinų šalinimas), kūno apimčių mažinimas, celiulito mažinimas, patinimo mažinimas, stimuliuojama kraujotaka, reguliuojamas raumenų tonusas, gerinamas odos stangrumas.

Šio tipo aparatas padeda greičiau pasiekti norimų rezultatų procedūrą derinant su dieta ir fiziniu aktyvumu. Limfodrenažiniai masažai rekomenduojamas visiems, norintiems pagerinti limfotaką, kraujotaką ir tiems, kuriems limfinės sistemos veikla sutrikusi. Limfodrenažinio masažo atsiliepimai itin geri iš aktyviai sportuojančių žmonių, nes tokia procedūra atpalaiduoja įsitempusius raumenis. Masažas su „FitRoll“ treniruokliu itin naudingas daug stovintiems ar sėdintiems žmonėms, taip pat norintiems sumažinti poodinį riebalinį sluoksnį. Svarbu paminėti ir tai, kad procedūros metu išskiriami laimės hormonai endorfinai, kurie padeda atsipalaiduoti ir gerina nuotaiką.

Masažas su Roll Shaper

Vienas iš populiariausių limfodrenažinių aparatų – „Roll Shaper“ – išlieka vienas populiariausių dėl didelės žmogaus organizmui teikiamos naudos. Masažuoklyje yra mediniai voleliai, sumontuoti ant besisukančio būgno, o papildomas infraraudonųjų spindulių lempos naudojimas pagerina gydymo poveikį. Procedūra su šiuo limfodrenažiniu masažuokliu atlieka generalinį viso organizmo valymą sudarydamas vibruojančio slėgio bangas.

Ne paslaptis, kad sėdimas darbas, patiriamas nuolatinis stresas, per mažas fizinis aktyvumas, prastas miegas, nereguliari mityba, nesveikas maistas, gaunami toksinai iš aplinkos daro įtaką mūsų limfos tekėjimui. Ji sulėtėja ir viskas organizme pradeda kauptis, todėl silpsta imunitetas, atsiranda energijos trūkumas, nuovargis, formuojasi celiulitas, viršsvoris, tinsta galūnės ir kaupiasi skysčiai. Šiuo atveju limfos masažas yra puiki išeitis suaktyvinti organizme vykstančius procesus, kraujotaką, sparčiau skaidomi riebalai. Limfodrenažinio masažo atsiliepimai geri ypač tų žmonių, kurie turi sveikatos problemų.

Procedūra yra neskausminga, o jos metu:

 • Suaktyvinama limfos apytaka;
 • Gerinama kraujotaka;
 • Mažinamas celiulitas;
 • Skatinamas skysčių pasišalinimas;
 • Gerinama odos būklė, raumenų tonusas;
 • Iš organizmo pasišalina toksinai, sustiprinamas imunitetas;
 • Mažinamos kūno apimtys ir celiulitas.

Svarbu paminėti, kad šis kompresinis limfodrenažinis masažas netinkamas, jeigu:

 • Sergate ūmiomis uždegiminėmis ligomis;
 • Sergate infekcinėmis ligomis;
 • Sergate odos arba venerinėmis ligomis;
 • Sergate ūminiu nervų pažeidimu;
 • Turite šviežias žaizdas;
 • Neseniai patyrėte kraujavimą;
 • Turite kraujavimo riziką;
 • Sergate skydliaukės ligomis;
 • Patiriate emocines psichines būsenas, tokias kaip neurastenija, mutizmas;
 • Turite ūminį inkstų, kepenų nepakankamumą;
 • Patyrėte ūmią traumą.

   

Limfodrenažinis masažas Kaune

Šią procedūrą galima rinktis daugelyje SPA centrų ir salonų, kuriuos rasite didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Pavyzdžiui, pasirinkę masažą atlikti Kaune, galite rinktis iš didelio paslaugų kiekio. Profesionalūs specialistai atlieka limfodrenažinį masažą aparatu arba limfodrenažinį masažą rankomis Kaune. Dar kitaip vadinamas anticeliulitiniu masažu arba vakuuminiu limfodrenažiniu masažu, jis padeda greičiau pašalinti toksinus, o derinant jį su sveika mityba, fiziniu aktyvumu, greitai pastebimi rezultatai ir tai padeda greičiau pasiekti stangresnį, mažesnių apimčių ir dailesnių kūno formų kūną.

Kaune taip pat galima rinktis limfodrenažinį masažą presoterapiją. Tai yra vienas iš šio masažo variantų, kuris naudoja perteklinį oro slėgį limfos apytakos gerinimui. Presoterapijos tikslas – suaktyvinti užsistovėjusią limfą, išvalyti limfinius takus ir iš organizmo pašalinti toksinus. Limfodrenažinio masažo Kaune metu pacientas užsideda specialų korsetą, kojines ar rankoves (priklauso, kuriai kūno vietai skirtas masažas), į kuriuos limfodrenažinis masažuoklis paduoda suspaustą orą. Tokiu būdu atliekama ritmiška slėgio ir pauzių kaita. Šios oro bangos mechaniškai veikia odą, poodines ląsteles, raumenis ir giliuosius audinius.

Taigi, akivaizdu, kad limfodrenažinį masažą Kaune galima rinktis rankoms ir kojoms, tačiau svarbu paminėti, atliekamas ir limfodrenažinis veido masažas. Neretai dėl patiriamo streso, sunkumų, neigiamų emocijų, prasto ar nepakankamo miego mūsų veiduose atsiranda patinimų ar paburkimų. Šiuo atveju limfodrenažinis masažas Kaune yra puiki išeitis norint pašalinti limfos perteklių, susikaupusį būtent veide ar atskirose jo dalyse. Veido masažas atliekamas maloniais, lėtais, lengvais, ritmiškais judesiais, kuriais stimuliuojamos limfagyslės ir skatinamas audinių skysčio nutekėjimas. Akivaizdus rezultatas pasimato jau po pirmos procedūros: veidas atjaunėja, įgauna sveiką švytėjimą, išsilygina paburkimai aplink akis, skruostai įgauna sveiką rausvumą.

Limfodrenažinis masažas Vilniuje

Tikriausiai didžiausią pasirinkimą šių procedūrų rasite būtent Vilniuje. Kompresinis limfodrenažinis masažas Vilnius mieste leis pamiršti rūpesčius, stresą ir nemalonias emocijas bei suteiks kūnui grožio, o sveikatai – naudos. Kyla klausimas, kur atlikti limfodrenažinį masažą Vilniuje? Atsakymas paprastas – svetainėje nuolat rasite didelį kiekį pasiūlymų būtent šioms paslaugoms Vilniaus mieste. Pasižvalgykite ir po pasiūlymus su nuolaida – limfodrenažiniams masažams akcija taikoma dažnai.

Vilniuje galite išbandyti į šį masažą panašią presoterapiją. Procedūros metu stimuliuojami gilieji audiniai, gerinama kraujotaka, limfinė sistema, mažinamas celiulitas, formuojami kūno kontūrai. Procedūra atliekama su „Roll Shaper“ limfodrenažiniu aparatu, kuriame yra keturios papildomos funkcijos: kolageno lempa, infraraudonieji spinduliai, spalvų terapija, jonizacija.

Sudomino limfodrenažinių masažų paslaugos, o galbūt svajojate apie kompresinį limfodrenažinį masažą? Norėdami nustebinti artimą žmogų, padovanokite jam ar jai dovanų čekį. Apsilankykite laisvalaikio, dovanų, pramogų ir poilsio planavimo svetainėje Svajok.lt ir išsirinkite sau tinkamiausią!

Dažniausiai užduodami klausimai

Tai yra SPA procedūra, kuri skirta visam kūnui arba atskiroms jo dalims (limfodrenažas rankoms,  limfodrenažinis masažas kojoms, limfos masažas veidui). Masažo metu specialiais judesiais skatinamas limfos tekėjimas kūne, ko pasekoje mažinamas celiulitas, stangrinama oda, palengvinamas skausmas, sumažinami ligų simptomai ir stiprinamas imunitetas.

Masažo tipą galite pasirinkti pagal savo poreikius – jeigu turite problemų kojų srityje, galite išskirtinai rinktis limfodrenažinį masažą kojoms. Taip pat masažą atlikti galima ir kitoms probleminėms kūno sritims, masažas naudingas ir aktyviai sportuojantiems žmonėms.

Šios procedūros, kaip ir visų kitų, dovanų kuponus galite įsigyti svetainėje paspaudę skiltį „Proga“, išsirinkę progą artimam žmogui ir pasirinkę norimą paslaugą.

Taip, šį masažą galite rinktis, kaip ir kitoms kūno sritims, taip ir veidui. Procedūra padės išvengti odos paburkimų, patinimų, ypač atsirankančių aplink akis.

Šių procedūrų kainos nuolat keičiasi, kad siūlome stebėti paslaugų kainas svetainėje ir tikrai išsirinksite sau tinkamiausią.

Šią procedūrą rekomenduojame rinktis dėl to, nes profesionalus specialistas atpažins problemines kūno vietas ir galės joms skirti didesnį dėmesį.

Kaip ir kitoms paslaugoms bei procedūroms, taip ir šiai dažnai taikomos nuolaidos. Sekite išskirtinius svetainės pasiūlymus ir išsirinkite sau tinkamiausią!

Limfodrenažinio masažuoklio dėka atliekama probleminių kūno zonų korekcija, toksinų šalinimas, kūno apimčių mažinimas, celiulito mažinimas, patinimo mažinimas, stimuliuojama kraujotaka, reguliuojamas raumenų tonusas, gerinamas odos stangrumas.