Nugaros masažai

Nepakartojamas atsipalaidavimas, švarios mintys, gera nuotaika, gera emocinė savijauta, numalšinti skausmai – visai tai ir dar daugiau galite patirti pasirinkę masažą nugarai. Tai yra viena populiariausių masažų rūšių dėl to, nes mūsų nugara dažnai jaučia didelę įtampą, nesvarbu, dirbame sėdimą ar fizinį darbą – didžiausias krūvis tenka nugarai. Ši procedūra padeda efektyviai kovoti su skausmu, kurį sukelia įtampa, stresas, sėdimas darbas, netinkama laikysena sėdint ir einant, fizinio aktyvumo stoka arba kaip tik – labai intensyvi fizinė veikla. Norint gerų rezultatų, šį masažą rekomenduojama atlikti bent kartą per mėnesį. Pasilepinkite klasikiniu nugaros masažu, juosmens masažu, stuburo masažu, švedišku nugaros masažu ir kitomis naudingomis procedūromis!

Išbandykite šią procedūrą patys ar dovanokite masažo terapiją artimam žmogui – dovanų čekis maloniai nustebins kiekvieną! Laisvalaikio, pramogų, dovanų ir poilsio planavimo svetainėje Svajok.lt rasite didelį nugaros masažo procedūrų pasirinkimą. Dovanokite dovanų čekius savo draugui(-ei) ar šeimos nariui(-ei) ir mėgaukitės kokybiška masažo terapija!

Nugaros masažų nauda

Apie masažų teigiamą naudą žmogaus organizmui tiek fiziniame, tiek psichiniame lygmenyje tikriausiai esame girdėję visi. Svarbu pabrėžti būtent šios rūšies masažų naudą, nes tai yra viena iš tų kūno sričių, kurias neretai kankina skausmai ir įtampa. Nugaros skausmai gali kilti dėl įvairių priežasčių – pernelyg mažo fizinio aktyvumo, įtampą keliančių fizinių pratimų, streso, nerimo ar dažnai patiriamos įtampos. Šiuo atveju antistresinis masažas gali būti puiki išeitis ir veiksmingas gydymo būdas tiems, kurie pirmenybę teikia natūralioms priemonėms. Jis ypač naudingas žmonėms, kurie kenčia nuo viršutinės ir apatinės nugaros dalies skausmų – masažas padės pašalinti skausmo priežastį ir pagerins gyvenimo kokybę.

Tokio masažo terapijos nauda žmogaus organizmui:

 • Pagerina kraujotaką – šis masažas nugarai padeda padidinti raumenų aprūpinimą krauju, tad lengviau atsigauti po patirto skausmo dėl intensyvaus fizinio krūvio ar audinių traumos. Masažas padeda greičiau atsigauti po nugaros patempimo.
 • Padidina judesių amplitudę – masažas atpalaiduoja nugaros raumenis, mažina skausmą ir gerina kraujotaką. Jeigu įtampa jaučiama viršutinėje nugaros dalyje po ilgos darbo dienos, didelio fizinio krūvio ar apatinėje nugaros dalyje atsirandantis diskomfortas dėl nėštumo, sąnarių ir kaulų problemų, uždegimų, gali sumažėti judesių amplitudė, kuriai teigiamos įtakos turi būtent masažas.
 • Malšina įtampą. Masažo terapija atpalaiduoja raumenis, taip pat malšina nugaros skausmus ir didina lankstumą. Kai mažėja įtampa, žmogus gali laisvai judėti nejaučiant skausmo.
 • Gerina miego kokybę. Kai jaučiama įtampa ar kankina skausmai, neretai suprastėja ir miegas, kuris yra itin svarbus gerai žmogaus savijautai, energijai, bendrai emocinei būklei. Masažas gydo nugaros skausmą ir mažina įtampą, tad ir miegas taps geresnis.
 • Skatina endorfinų gamybą. Endorfinas yra geros savijautos hormonas, kurio kiekį organizme didina masažo terapija. Dėl nugaros skausmų žmogus neretai jaučia nerimo ir depresijos simptomus, tad didesnis šių hormonų kiekis pagerina nuotaiką.
 • Padeda atsipalaiduoti. Atpalaiduojantis masažas nugarai padidina laimės hormonų dopamino ir serotonino kiekį žmogaus organizme. Šie hormonai ne tik padeda pasijusti geriau, bet ir malšina skausmą, todėl sumažėja nuo skausmo vartojamų vaistų kiekis.

Taigi, masažo terapijos nauda žmogaus organizmui ir bendrai psichologinei savijautai yra akivaizdi. Ši profesionaliai atliekama procedūra ne tik malšina nugaros skausmus, sumažėja vaistų nuo skausmo vartojimo poreikis, bet ir gerinama nuotaika, didinamas laimės hormonų kiekis organizme. Žinoma, prieš atliekant procedūrą rekomenduojama pasitarti su masažo specialistu, nustatyti nugaros skausmų priežastis ir pasirinkti tinkamą masažo rūšį.
 

Klasikinis nugaros masažas

Klasikinis masažas yra viena populiariausių masažo rūšių. Ši technika yra itin veiksminga norint nusiraminti ir atsipalaiduoti. Tai terapija, kuri apima fizinius, psichinius ir dvasinius žmogaus gyvenimo aspektus. Galima masažuoti apatinę ar viršutinę kūno dalis arba visą nugarą. Viršutinės nugaros dalies masažas padeda esant peršalimo simptomams, kosuliui, bronchų susirgimams ir skausmams. Apatinės nugaros dalies masažas naudingas jaučiant skausmus, esant didelei raumenų įtampai.

Didžiausią gyvenimo dalį praleidžiame sėdėdami – darbe, namuose, automobilyje. Sėdėjimas labiausiai kenkia mūsų nugarai ir stuburui, tad neišvengiamai jaučiame raumenų nuovargį ir įtampą. Padėti sumažinti šiuos nemalonius simptomus galime pasitelkę klasikinį antistresinį masažą. Ši procedūra taip pat pagerina kraujotaką, mažina patinimus, suaktyvina audinių regeneracijos procesus. Stimuliuojamos nervinės šaknelės, išeinančios iš nugaros smegenų, todėl normalizuojasi visų vidaus organų veikla – širdies, kepenų, inkstų, skrandžio ir žarnyno.

Nugaros masažo terapijos nerekomenduojama atlikti, jeigu:

 • Žmogaus kūno temperatūra yra aukšta;
 • Serga pūlingais odos susirgimais;
 • Yra odos pažeidimų;
 • Serga onkologinėmis ligomis;
 • Nėštumo ir kūdikio žindymo metu;
 • Serga venų varikoze;
 • Serga kraujo ligomis;
 • Kraujuojama;
 • Serga kraujo ligomis.
   

Stuburo masažas

Stuburo arba dar kitaip gydomasis nugaros masažas – stiprina visas organizmo funkcijas. Pasirinkus masažą nugaros skausmui atlikti pas kvalifikuotus, medicininį išsilavinimą turinčius masažuotojus, specialistai kompetetingai įvertina kūno būklę, atpažįsta problemines sritis, konsultuoja ir individualiai pritaiko procedūros techniką ir būdus. Masažo technikos ir būdai gali būti įvairūs – spaudimas, tempimas, vibracija, žnaibymas ir kiti rankomis atliekami fiziniai veiksmai.

Toks gydomasis stuburo masažas pradedamas nuo kryžkaulio, vėliau masažuojamos skiauterinės ataugos, dubuo, procedūra tęsiama kaklo srityje ir masažuojant stuburo kaklinę dalį. Masažuojant šias vietas gerėja kraujo ir limfos apytaka kaklo, juosmens, kryžkaulio srityse. Kai masažuojamas stuburas ir jo keterinės ataugos, tiesėjai, platieji ir trapeciniai raumenys, procedūra normalizuoja nugaros raumenų tonusą, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, dėl ko mažėja skausmai, gerėja laikysena, lėtinami stuburo slankstelių ir tarpslankstelinių diskų susidėvėjimo procesai, gerėja stuburo paslankumas. Procedūra užbaigiama vibracijomis ir glostymais, kurie nuramina odą.

Taigi, ši atpalaiduojanti masažo nugarai terapija puikiai tinka tiems, kurie kenčia nuo ilgalaikio nugaros skausmo. Norint pasiekti gerų rezultatų rekomenduojama atlikti nuo 5 iki 10 šio masažo sesijų. Masažuotojas parinks geriausią terapiją pagal Jūsų savijautą ir poreikius. Numalšinkite skausmą bei kitus nemalonius pojūčius!

Švediškas nugaros masažas

Šis masažas yra viena iš populiariausių ir veiksmingiausių masažo technikų. Jo metu lengvi glostymo judesiai derinami su stipraus glostymo judesiais, kartu atliekamas sąnarių tempimas, dėl ko skatinamas atsipalaidavimas ir mažinama įtampa raumenyse. Procedūra kilusi iš Švedijos, ją sukūrė švedų terapeutas Peteris Henrikas Lingas, kuris sujungė kinų medicininio masažo technikas su sporto medicina. Šio masažo metu naudojamas tam skirtas aliejus ir atliekami lėti judesiai, kuriuos sudaro gnaibymas, vibravimas, plekšnojimas, trynimas.

Tokio masažo nauda žmogaus sveikatai yra paremta daugeliu tyrimų, kurie parodė, kad švediškas masažas yra labai naudingas tiek fizinei, tiek psichologinei žmogaus sveikatai. Viena iš pagrindinių teigiamų savybių – mažinamas stresas. Masažas nuramina nervų sistemą, mažina raumenų įtampą. Procedūros metu sumažinamas streso hormono kortizolio kiekis organizme, todėl žmogus gali lengviau atsipalaiduoti. Svarbu paminėti, kad procedūra malšina skausmą ir gali tapti veiksminga priemone tiems, kuriuos kankina lėtiniai skausmai. Taip pat didinamas lankstumas, masažas prailgina raumenis, atveria sąnarius ir mažina tinimą, todėl yra lengviau atlikti judesius.

Svarbu paminėti ir kitą teigiamą poveikį žmogaus organizmui:

 • Padeda atsikratyti susikaupusių toksinų, todėl šalina įvairių ligų priežastis;
 • Masažas su eteriniais aliejais suteikia odai spindesį ir jaunatviškumą;
 • Sušyla raumenys;
 • Skatina protinį ir fizinį atsinaujinimą;
 • Švediškas nugaros masažas malšina galvos skausmą ir migreną, taip pat depresijos bei nerimo simptomus;
 • Jaunina, stiprina nuotaiką ir energizuoja.

Nugaros masažai Kaune ir kituose miestuose

Atpalaiduojančius nugaros masažus ir kitas procedūras galite rinktis įvairiuose Lietuvos miestuose. Siūlome būtinai apsižvalgyti didžiųjų Lietuvos miestų SPA salonų pasirinkime. Pavyzdžiui, Kaune galite rinktis nugaros arba kaklo ir pečių juostos masažus. Nugaros masažai Kaune yra skirti sėdimą ar fiziškai sunkų darbą dirbantiems asmenims. Dažnai patiriamas stresas sukausto nugarą, todėl daug žmonių šiais laikais turi netaisyklingą laikyseną, iškrypusį stuburą. Šie masažai yra puiki priemonė numalšinti nemalonius pojūčius ir vėl pasijusti geriau.

Kaklo ir pečių masažas skirtas tiems, kurie nori pašalinti įtampą pečių juostoje. Jis ypač rekomenduojamas žmonėms, kurie dirba sėdimą darbą ir jaučia skausmą pečių juostoje ir kaklo srityje. Procedūra skiriama esant fiziniam ir protiniam nuovargiui, dažnai jaučiamam stresui, nemigai ir įtampai. Atsikratykite nemalonių pojūčių ir mėgaukitės gera savijauta!

Pasimėgaukite gydomaisiais sprando masažais ir nugaros masažais Kauno SPA studijose. Palepinkite save bendru kūno atsipalaidavimu, kuris didina darbingumą, gebėjimą koncentruotis, sumažina ir pašalina raumenų nuovargį, mažina stresą, padeda emociškai pailsėti. Dovanokite sau ar savo artimajam galimybę jaustis geriau!

Rekomenduojame išbandyti SPA procedūrų rinkinius, kuriuose yra ir įvairių rūšių masažai. Nugaros masažas Šiaulių salone nustebins neįtikėtinu atsipalaidavimu. Daugeliui žinoma, kad įtampa kaupiasi pečių ir nugaros zonose, todėl ši procedūra atpalaiduos raumenis, pagerins kraujotaką ir limfotaką. Vėliau lauks šildanti nugaros kaukė, kuri pašalins susikaupusius toksinus, o galvos masažas atgaivins mintis.

Nugaros masažų Klaipėdoje yra itin didelis pasirinkimas. Galite taip pat rinktis procedūrų rinkinius, kuriuose yra tiek masažas, tiek kita SPA procedūra. Visapusiškai atsipalaiduokite, palepinkite kūną maloniu masažu nugarai, o vėliau pasimėgaukite keliomis veido procedūromis, kurios atgaivins tiek kūną, tiek mintis.

Dažniausiai užduodami klausimai

Tai yra gydomasis masažas, atliekamas tiek prevenciniais, tiek terapiniais tikslais. Raumenų stimuliacija leidžia sumažinti krūvį, suaktyvinti kraujotaką, sumažinti arba visiškai pašalinti skausmą.

Dovanų kuponus galite rinktis bet kokiai norimai procedūrai. Svetainėje paspaudę skiltį „Proga“, rasite daug pasirinkimų įvairioms progoms ir galėsite įsigyti dovanų kuponą arba dovanų dėžutę.

Kaune, kaip ir kituose miestuose, masažus galite rinktis paieškos skiltyje įvedę procedūros pavadinimą ir pasirinkę paslaugas Kauno mieste.

Taip, akcijos svetainėje yra nuolat taikomos įvairioms paslaugoms. Pasižvalgykite po didelį pasiūlymų pasirinkimą!

Šią procedūrą galite rasti į paieškos laukelį įvedę „Stuburo masažas“.

Kainos procedūroms ir paslaugoms nuolat keičiasi, todėl svetainėje rekomenduojame sekti pasiūlymus.