Viešbučiai Kaune

Kaunas – antras pagal dydį Lietuvos miestas traukia lankytojus savo kultūra, architektūra ir menu. Tai modernus, veržlus miestas, įkurtas itin vaizdingoje ir žalioje Nemuno bei Neries upių santakoje. Tad jeigu norisi pažinti laikinąją sostinę iš arčiau, nakvynė Kaune savaitgaliui ar ilgesniam laikui – puikus pasirinkimas. Čia tiek vaikai, tiek suaugusieji turės, ką veikti, tad atostogos Kaune tikrai neprailgs. Rinkitės Svajok.lt ir pažinkite laikinosios sostinės gatves arba nustebinkite artimą maloniu poilsiu Kaune.

Nakvynė Kaune – kiekvieno poreikiams

Antras pagal dydį Lietuvos miestas yra atviras poroms ir šeimoms su vaikais. Įsimylėjėlių poros ir šeimos gali apsistoti tiek viešbučiuose, tiek SPA centruose ar netgi apartamentuose. Pasirinkimas priklauso nuo atostogų tikslo ir asmeninių poreikių. Jeigu norite atsitraukti nuo kasdienės rutinos ar nustebinti mylimąjį atpalaiduojančia dovana, dienos poilsis Kaune su SPA procedūromis leis bent trumpam pamiršti kasdienius rūpesčius.

Šeimoms, norinčioms pailsėti nuo buities darbų ir pasikultūrinti naujoje aplinkoje, viešbučiai ar apartamentai Kaune – puikus pasirinkimas. Jeigu ketinate poilsiauti su mažais vaikais, rekomenduojame apsistoti viešbutyje. Juose dažnai būna atskiros žaidimų erdvės, kuriose mažieji poilsiautojai gali smagiai praleisti laiką. Žinoma, su vaikais galima apsistoti ir apartamentuose. Tik prieš rezervuojant apartamentus, svarbu išsiaiškinti, ar bus pakankamai lovų, ar galima pastatyti papildomą lovą kūdikiui, ar kitus Jums svarbius aspektus.

Geriausi viešbučiai Kaune su SPA

Norisi apsistoti mieste ir pasimėgauti maloniomis kūno procedūromis? Nakvynė Kaune su SPA leis ne tik nuraminti mintis, bet ir pasimėgauti maloniomis vandens pramogomis. Kai kurie Kauno viešbučiai nakvynės metu siūlo apsilankyti sveikatingumo centruose. Vienas tokių – viešbutis VICTORIA Kaunas, kuris yra įsikūręs miesto centre. Šis viešbutis lankytojams už papildomą mokestį siūlo apsilankyti SPA centre, kuriame yra sūkurinė vonia, turkiška ir suomiška pirtys. Šis SPA centras yra uždaras, todėl vienu metu gali būti su 8 asmenų grupe. Tad jeigu norite privataus poilsio su šeima ar draugais, siūlome įsigyti nakvynę šiame Kauno viešbutyje. Be to, jeigu nakvynės metu norėsite apsilankyti sveikatingumo centre, apie tai administracijos darbuotojus įspėkite iš anksto.

Jeigu domina viešbučiai Kauno centre su sveikatinimo procedūromis, visai netoli Soboro yra įsikūręs Radisson Blue. Šiame viešbutyje galite apsistoti erdviuose, skandinaviško stiliaus kambariuose, kuriuose yra kondicionieriai, kabelinė televizija ir spartusis internetas. Be viso to, viešbutis siūlo apsilankymus sveikatingumo centre Saulėja SPA. Šioje ramybės oazėje pamiršite rūpesčius, nes galėsite mėgautis kūną atpalaiduojančiomis paslaugomis. Sveikatinimo centruose dažniausiai teikiamos šios paslaugos:

  • gydomieji ir atpalaiduojantys masažai;
  • aparatinės kūno ir veido procedūros;
  • apsilankymas pirčių, sūkurinių vonių ar baseinų zonose.

Žinoma, paslaugų sąrašas gali būti skirtingas, priklausomai nuo viešbučio. Bet kuriuo atveju, jeigu domina smagus šeimos savaitgalis ar romantiškas poilsis dviems Kaune, atsižvelkite į asmeninius poreikius. Vieni nori plataus maisto pasirinkimo, o kiti – SPA procedūrų, tad prieš įsigydami pasiūlymą, įvertinkite, kokiu tikslu ketinate lankytis mieste. Jeigu norite trumpam ištrūkti iš namų aplinkos, ieškokite nakvynės viešbutyje su maitinimu, o jeigu siekiate atsipalaiduoti – su SPA malonumais.

Apartamentai Kaune – miesto pažinimui

Apgyvendinimas Kaune neapsiriboja vien tik viešbučiais, čia taip pat galima apsistoti ir apartamentuose. Juose galima rasti visko, ko gali prireikti tiek trumpesniam, tiek ilgesniam poilsiui mieste. Bene visuose apartamentuose rasite virtuvę su reikiama buitine įranga, stalo įrankiais ir kitais reikmenimis. Trumpalaikė butų nuoma Kaune užtikrina privatumą, todėl netrukdomai galėsite atsipalaiduoti ir leisti laiką kartu su šeima, draugais ar mylimuoju.

Netoli miesto centro įsikūrę apartamentai leidžia susipažinti su istorinėmis miesto gatvėmis ir pajusti tikrąją miesto dvasią. Kaunas yra viena didelė meno galerija po atviru dangumi. Dėl to vaikščiodami šio miesto gatvėmis, pamatysite įvairių skulptūrų, piešinių ar kitų meno išraiškų ant pastatų ir jų sienų. Vienas lankomiausių objektų po atviru dangumi – kiemo galerija. Čia vis skirtingi menininkai palieka įvairius meno kūrinius. Įspūdingai atrodanti kiemo galerija traukia miesto svečius lyg magnetas. Be to, galite aplankyti įvairius muziejus, pavyzdžiui, IX forto, velnių, Vytauto Didžiojo karo, M. K. Čiurlionio dailės muziejus.

Akivaizdu, lankytinų vietų laikinoje sostinėje – daug. Aišku, čia veiklos netrūksta ir mažiesiems miesto svečiams. Tad jeigu norite aplankyti miestą, tačiau nežinote, ką veikti Kaune su vaikais, galite būti ramūs. Mieste rasite įdomius žaidimų kambarius, edukacinius pramogų centrus, vaikams skirtas kino sales bei įsimintinus pasivaikščiojimo maršrutus.
 

Pigūs viešbučiai Kaune – kaip išsirinkti?

Nesvarbu, ar domina ilgas savaitės poilsis, ar trumpas savaitgalis Kaune, kiekvienas nori, kad pasirinkta nakvynė Kaune atitiktų kainos ir kokybės santykį. Laimei, Svajok.lt interneto svetainėje galite įsigyti poilsį Kaune už itin gerą kainą. Tad rekomenduojame nieko nelaukti ir nustebinti artimą malonia staigmena ar patiems pasilepinti pelnytu poilsiu antrame pagal dydį Lietuvos mieste. Tam, kad pavyktų išsirinkti geriausią viešbutį Kaune už palankiausią kainos ir kokybės santykį, toliau pateikiame naudingus patarimus.

  • Nusistatykite nakvynės biudžetą. Prieš ieškant viešbučio, patariama nusistatyti nakvynės limitą. Tad pirmiausia nuspręskite, kiek galite skirti vienai nakčiai. Tuomet galėsite sumą padauginti iš tiek, kiek naktų ketinate apsistoti. Žinodami sumą, galėsite pereiti prie kito kriterijaus.
  • Pasirinkite viešbučio lokaciją. Kitas svarbus kriterijus – lokacija. Rinkdamiesi ją, atsižvelkite, ką ketinate veikti laisvu metu. Pavyzdžiui, jeigu norėsite pasivaikščioti Laisvės alėja ar pažinti naktinį miesto gyvenime, ieškokite viešbučio centre ar netoli jo. Žinoma, viešbučių, esančių toliau nuo centro, kaina bus mažesnė. Tad atsižvelkite, ar pasirinktas viešbutis Kauno centre atitinka nustatytą biudžetą.
  • Atsižvelkite į viešbučio patogumus. Galiausiai, atsižvelkite į asmeninius lūkesčius, kokių patogumų Jums ir kartu keliaujantiems žmonėms gali prireikti. Tai gali būti maitinimo tipas, apsilankymas sveikatingumo centre, papildoma lova kūdikiui ar kitas svarbus klausimas.
     

Taigi, norite pailsėti nuo kasdienybės ir domina pigi nakvynė Kaune? Rinkitės Svajok.lt ir įsigykite poilsį Kaune arba nustebinkite artimąjį dovanų kuponu. Jeigu sunku išrinkti poilsio pasiūlymą draugui, siūlome įsigyti dovanų čekį konkrečiai sumai. Dovanos gavėjas galės pats pasirinkti poilsį ir panaudoti čekį. Svarbu paminėti, kad čekis galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo.

Dažniausiai užduodami klausimai

Pramogos Kaune skirsis, priklausomai nuo sezono. Vasaros metu galima paplaukioti Kauno mariose su vandens dviračiais, motociklais, irklentėmis ar laivu per Nemuną. Žiemos metu galima pasigrožėti miesto egle, pasiklausyti gyvo garso koncertų, aplankyti muziejus, meno galerijas. Be to, mieste rasite įvairių kavinių ir aukštos klasės restoranų, kuriuose galėsite pasinerti į gastronomijos kelionę. Tad visai nesvarbu, kada planuojate poilsiauti, visais metų laikais kiekvienas ras, ką veikti.

Visiškai normalu, kad kiekvienas nori kokybiškai pailsėti net ir trumpą laikotarpį. Tam, kad pavyktų maksimaliai atsipalaiduoti, svarbiausia, kad pasirinktas viešbutis Kaune ar kita nakvynės vieta būtų jauki ir į kurią būtų gera sugrįžti. Taip pat rekomenduojame iš anksto susiplanuoti veiklas ar pramogas, kurias norėtumėte nuveikti savaitgalį. Kaune dažnai vyksta įvairūs, nemokami meno ir kiti renginiai, todėl pasidomėkite, ar tą savaitgalį, kurį ketinate svečiuotis, nebus tokių renginių. Už viską svarbiausia – asmeniniai poreikiai. Atsižvelkite į savo ir kitų žmonių, su kuriais ketinate poilsiauti, charakterius, poreikius. Tuomet bus lengviausi susiplanuoti poilsį, pateisinantį visus keliamus lūkesčius.

Priklausomai nuo apgyvendinimo tipo, lokacijos, teikiamų paslaugų ir kitų patogumų, skirsis viešbučiai Kaune kainos. Dėl to viešbučio, įsikūrusio pačiame miesto centre, teikiančio SPA paslaugas ir pilną maitinimą, kaina bus didesne nei toliau nuo centro esančių apartamentų be maitinimo ir sveikatinimo procedūrų. Aišku, Kauno centre taip pat galima įsigyti pigių poilsio pasiūlymų, svarbiausia atkreipti dėmesį į pasiūlymo informaciją.

Deja, ne. Kai kurie viešbučiai griežtai atsisako priimti augintinius, tačiau yra tokių viešbučių, kurie mielai laukia draugiškų, išauklėtų augintinių. Žinoma, norint pasiimti augintinį su savimi, gali tekti sumokėti tam tikrą mokestį, kuris gali skirtis. Tad jeigu turite augintinį ir norite jį pasiimti į Kauną kartu su savimi, susisiekite su viešbučio administracija. Darbuotojai suteiks visą reikiamą informaciją ir supažindins su viešbučio taisyklėmis.

Apsistoti Kaune galima tiek įprastuose viešbučiuose, tiek viešbučiuose su SPA, tiek apartamentuose. Vienas dažniausių keliautojų pasirinkimų – Moxy viešbutis. Stilingas, urbanistinio stiliaus viešbutis traukia miesto svečius savo unikalumu. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori apsistoti pačiame miesto centre su augintiniais.

Norintiems pažinti istorinį Kauną, siūlome rinktis išskirtinius viešbučius, o tam puikiai tiks – viešbutis Metropolis Kaune. XIX a. Pabaigoje įkurtas viešbutis-restoranas tarpukariu buvo laikomas aukščiausios klasės viešbučiu-restoranu. Šiandien šis viešbutis yra atsinaujinęs, bet tuo pačiu ir išlaikęs didelę dalį savo autentiškumo. Tad pasirinkę šią nakvynės vietą ir įžengę į viešbučio vestibiulį, pajusite išskirtinę atmosferą.