Poilsis ir Anykščių SPA

Ieškote romantiško poilsio kartu su mylimuoju, o galbūt domina aktyvus poilsis su visa šeima? Anykščiai kiekvieną sužavės savo žaluma, vandens čiurlenimu ir įvairiomis tiek aktyviomis, tiek ramiomis pramogomis. Dėl to čia kiekvienas galės ne tik kokybiškai pailsėti, bet ir išbandyti įvairias pramogas bei aplankyti lankytinas vietas. Svajok.lt siūlo atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių, miesto šurmulio ir įsigyti taip ilgai lauktą poilsį šiame kurortiniame miestelyje. Poilsio kuponą galite įsigyti sau arba nustebinti mylimąjį išvyka į Anykščius.

Poilsis Anykščiuose dviems ir šeimai

Anykščių miestelis vilioja turistus iš įvairių Lietuvos miestų. Ne veltui, šis Lietuvos kurortas gali pasiūlyti ne tik įvairias atpalaiduojančias procedūras, bet ir aukšto lygio restoranus, įvairias pramogas, išskirtines nakvynės vietas. Dėl to Anykščiai gali pasiūlyti puikų poilsį poroms ir prasmingą laisvalaikio praleidimą šeimoms su vaikais. Įsimylėjėlių poros dažniausiai renkasi nakvynę su atpalaiduojančiomis SPA procedūromis, o šeimos su vaikai – nakvynę su smagiomis pramogomis. Apsistoję Anykščiuose, galite pasivaikščioti po miesto gatves ar miškų takeliais bei pamatyti išskirtinių paminklų, muziejų ir meno galerijų.

Atostogos Anykščiuose puikiai tinka tiems, kurie nori pabėgti nuo kasdienių rūpesčių, pasivaikščioti miškų takeliais ir gėrėtis nuostabiu kraštovaizdžiu bei išskirtinėmis skulptūromis. Čia taip pat veiklos ras ir mažieji poilsiautojai, nes šiame Lietuvos kurorte apstu įvairių parkų ir pramogų vaikams ir, žinoma, suaugusiems. Žinoma, didžioji dalis pramogų parkų įsikūrę už miesto ribų, todėl viską patogiai pasiekti galima nuosavu transportu. Bet kuriuo atveju, nakvynė Anykščiuose tikrai neprailgs, nes kiekvienas ras, kaip pailsėti, ką nuveikti ir ką pamatyti viename iš gražiausių Lietuvos kurortų.

Anykščių SPA – maloniems kūno ritualams

Vienas iš populiariausių poilsiautojų, norinčių maksimaliai atsipalaiduoti, pasirinkimų – nakvynės vietos su SPA procedūromis. SPA Anykščiuose siūlo įvairias poilsio programas, pavyzdžiui, stiprinančias imunitetą, mažinančias įtampą, gerinančias kraujotaką, atpalaiduojančias raumenis, stiprinančias nervų sistemą ir t.t. Platus poilsio programų pasirinkimas leis kiekvienam maksimaliai atsipalaiduoti ir pasinerti į malonius kūno ritualus.

Kai kurie atpalaiduojantys SPA procedūrų paketai sukurti dviem, todėl tai idealus pasirinkimas poroms. Vienu metu atliekami malonūs kūno ritualai sustiprina emocinį ryšį,  pašalina įtampą, atpalaiduoja kūną ir užtikrina ramybę. Kartu galėsite įkvėpti Anykščių pušynų gaivos, nusikelti į aromaterapijos šalį ar pasilepinti karšto vandens malonumais. Kiekviena poilsio programa būna sudaryta iš skirtingų procedūrų, pavyzdžiui.

 • masažų;
 • įvyniojimu;
 • šveitimų.

Taip pat į gydomąsias ir atpalaiduojančias poilsio programas dažnai būna įtraukti apsilankymai baseinų bei pirčių zonose. Dėl to po malonių kūno procedūrų galima atsipalaiduoti sūkurinėje vonioje, baseine ar pirtyje. Žinoma, pirčių ir baseinų tipai skirsis, priklausomai nuo kiekvieno SPA centro. Tad prieš įsigydami poilsį kurortiniame miestelyje, atsižvelkite į gydymo centro teikiamas paslaugas.

Be to, skirtingi Anykščių SPA centrai gali pasiūlyti skirtingų trukmių poilsio programas. Dienos SPA Anykščiai puikus pasirinkimas trumpam atokvėpiui, o savaitgalio ar net savaitės – idealus ilgesniam poilsiui nuo kasdienių rūpesčių. Verta paminėti, kad į SPA poilsį su nakvynę yra dažniausiai įskaičiuotas maitinimas. Aišku, maitinimo tipas gali skirtis, priklausomai nuo pasiūlymo. Dėl to patariame atidžiai perskaityti poilsio pasiūlymą ir įvertinti, kas yra įtraukta į SPA poilsio kainą.

Nakvynė Anykščiuose – skirtingiems poreikiams

Svajojate apie ramų poilsį, o gal norite smagiai praleisti laiką su šeima Lietuvos kurortiniame miestelyje? Bet kuriuo atveju, poilsis Anykščiuose nustebins tiek ieškančius romantiško laiko su mylimuoju, tiek norinčius smagiai praleisti laiką su vaikais. Čia galima apsistoti tiek miesto centre, tiek gamtos apsuptyje šalia upės ar ežero. Pasirinkimas priklauso nuo Jūsų asmeninių poreikių ir poilsio lūkesčių. Žemiau apžvelgsime apgyvendinimo galimybes šiame kurortiniame miestelyje.

Nameliai Anykščiuose

Nameliai Anykščiuose leis atitrūkti nuo miesto šurmulio ir atsipalaiduoti gamtos apsuptyje. Nameliuose rasite viską, ko gali prireikti nakvynės metu, pavyzdžiui, lovą, WC, dušą, švarią patalynę, rankšluosčius, virtuvės buities techniką. Taip pat įprastai šios apgyvendinimo vietos turi lauko terasą, kurioje galima praleisti laiką, pasimėgauti saulės voniomis ir pasigaminti gardžių patiekalų ant kepsninės ar laužo. Svajok.lt svetainėje galite užsisakyti nakvynę namelyje ant ežero kranto ir pasiplaukioti valtimi šiltuoju metų laiku. Šalia esančiuose miškuose galima grybauti ir uogauti.

Be to, poilsis Anykščiuose prie ežero gali pasiūlyti išskirtines nakvynės vietas. Viena tokių – Namelis medyje Anykščiuose. Šiuolaikiškai įrengtame namelyje rasite virtuvę, dušą, WC ir net kondicionierių. Namelyje medyje galima apsistoti tiek dviem, tiek šeimai su 2 ar 3 vaikais. Esant poreikiui, galima išsinuomoti dviračius ar kubilą, todėl laikas bus praleistas įsimintinai. Išskirtinė nakvynė Anykščiuose leis kurti malonius prisiminimus su antrąja puse ar vaikais.
 

Viešbučiai Anykščiuose

Viešbučiai Anykščiuose leidžia atsipalaiduoti ir nesirūpinti kasdieniais darbais, pavyzdžiui, maitinimu, tvarka kambariuose. Kai kurie viešbučiai siūlo įskaičiuotą maitinimą, todėl galima mėgautis aktyviomis pramogomis ir negalvoti apie patiekalus, kuriuos Jūs ar vaikai valgys pusryčiams, pietums bei vakarienei. Viskas bus pasirūpinta už Jus. Žinoma, kiekvieno viešbučio pasiūlymai yra skirtingi, todėl prieš rezervuojant nakvynę, patariama gerai įsiskaityti į pasiūlymo sąlygas.

Visgi, norintys pažinti Anykščių kultūrą, architektūrą ir gyvenimo ritmą, gali apsistoti apartamentuose. Apartamentai Anykščiuose dažniausiai būna įkurti miesto centre, todėl galima patogiai pasiekti visas centre įsikūrusias kavines, restoranus ar kitas lankytinas vietas.

Akivaizdu, Anykščiai gali pasiūlyti platų nakvynės vietų pasirinkimą. Šiame kurorte galite apsistoti tiek nameliuose ar viešbučiuose prie ežero, tiek apartamentuose pačiame miesto centre. Viskas priklauso nuo Jūsų asmeninių poreikių. Žinoma, jeigu keliaujate su mylimuoju ar visa šeima, atsižvelkite ir į kitų poreikius.

Apgyvendinimas Anykščiuose – kaip išsirinkti nakvynės vietą?

Svajojate apie poilsį, tačiau nežinote, kur apsistoti Anykščiuose? Čia atostogas galite praleisti tiek išskirtiniuose nameliuose, tiek atostogų nameliuose prie upės ar ežero, tiek viešbučiuose, tiek apartamentuose miesto centre. Platus nakvynės vietų pasirinkimas gali kelti sunkumų renkantis tinkamiausią apgyvendinimą. Tam, kad pavyktų išsirinkti geriausią vietą atostogoms dviese ar su šeima, žemiau pateikiame naudingus patarimus.
 

 • Atsižvelkite, su kuo ketinate praleisti laiką. Jeigu ketinate ilsėtis kartu su vaikais, įsitikinkite, kad nakvynės vietoje būtų vaikų žaidimų zona, kurioje vaikai galės aktyviai praleisti laiką. Kitu atveju, jeigu ieškote poilsio dviem, atsižvelkite į mylimojo poreikius. Galbūt vienam svarbus kokybiškas miegas, o kitam – gardus maistas. Ir, žinoma, jeigu keliaujate vienas, belieka atsižvelgti tik į asmeninius poreikius.
 • Pasirinkite apgyvendinimo tipą. Įvertinę visų keliautojų poreikius, galite pasirinkti apgyvendinimo tipą. Jeigu prioritetas gamta, tuomet viešbučiai ar nameliai Anykščiuose ant ežero kranto ar miškų apsuptyje – idealus pasirinkimas. Visgi, norintiems atitrūkti nuo kasdienybės rūpesčių ir atpalaiduoti kūną siūlome Anykščių SPA, o norintiems pažinti miesto gatves – trumpalaikę apartamentų nuomą.
 • Nusistatykite biudžetą. Galiausiai, pasirinkę apgyvendinimo tipą, nusistatykite biudžetą, kiek galite skirti vienai nakčiai. Prabangūs viešbučiai Anykščiuose su maitinimu ir apsilankymu sveikatingumo centruose kainuos daugiau nei poilsis gamtoje be maitinimo, baseinų ir kitų pramogų.

Nesvarbu, ar domina savaitės atostogos, ar trumpas savaitgalis Anykščiuose, bet kuriuo atveju skyrus pakankamai laiko ir tinkamai įvertinus aukščiau pateiktus aspektus, galima įsigyti geriausią nakvynės vietą. Šiuo atveju, svarbiausia nusistatyti aiškų biudžetą ir atsižvelgti, su kuo ketinama leisti laiką. Tuomet galima atsižvelgti į visų poilsiautojų norus ir pasirinkti visiems tinkamiausią nakvynės vietą.

Kaip suplanuoti tobulą poilsį Anykščiuose?

Poilsiaujant tiek dviese, tiek su visa šeima, kiekvienas nori, kad atostogos Anykščiuose būtų įsimintinos ir praeitų sklandžiai. Žinoma, kai kurie mėgsta atostogas suplanuoti ekspromtu. Visgi, norint išvengti streso, ypač keliaujant su mažais vaikais, geriausia būtų viską suplanuoti iš anksto. Toliau dalinamės naudingomis įžvalgomis, kurios leis išvengti atostogų planavimo keliamo streso:

 • išsirinkite atostogų datą ir trukmę;
 • rezervuokite pasirinktą apgyvendinimą;
 • suplanuokite laisvalaikio pramogas;
 • nusistatykite visų atostogų biudžetą.
   

Taigi, pirmiausia, apsispręskite, kada ir kuriam laikui norite poilsiauti. Verta paminėti, kad savaitgalio poilsis Anykščiuose gali kainuoti daugiau nei darbo dienomis. Tad jeigu norite sutaupyti, patariama rinktis poilsį darbo dienomis. Bet kuriuo atveju, žinodami tikslią datą, galėsite rezervuoti pasirinktą apgyvendinimo vietą.

Prieš atvykdami į Anykščius, pasidomėkite pramogomis ir susiplanuokite laisvalaikio praleidimą. Šiame miestelyje galėsite apsilankyti restoranuose ar jaukiose kavinėse. Čia taip pat yra įvairių pramogų vietų, pavyzdžiui, labirintų parkas, safario parkas, Kalitos kalnas ir t.t. Dėl to tiek mažieji, tiek suaugusieji galės smagiai praleisti laiką.

Galiausiai, apsvarstę, ką veikti Anykščiuose, galite nusistatyti dienos biudžetą, kurį skirsite maitinimui, laisvalaikio pramogoms ir kitoms išlaidoms. Dėl to svarbu viską tinkamai įvertinti, kuriam laikui ir kiek asmenų ketina poilsiauti. Tad net neabejojame, kad atostogos Anykščiuose bus įsimintinos kiekvienam ir leis atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių.

Dažniausiai užduodami klausimai

Didžioji dalis poilsiautojų renkasi poilsį viešbučiuose su SPA malonumais. Visgi, ieškantiems išskirtinių patirčių, Burbiškio dvaras Anykščiuose – vienas geriausių pasirinkimų. Šis neoklasicizmo epochos dvaras stebina lankytojus savo išskirtiniu grožiu. Poilsiautojai gali praleisti nakvynę autentiškuose kambariuose, išbandyti dvaro teikiamas pramogas ir pasimėgauti gardžiais pusryčiais, kurie įskaičiuoti į nakvynės kainą.

Žinoma, galima apsistoti ne tik viešbučiuose, bet ir atostogų nameliuose visai šalia ežero ar upės kranto. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori atsipalaiduoti gamtos apsuptyje, pasimėgauti privačiu poilsiu ir šiltuoju metų laiku teikiamomis vandens pramogomis. Svarbu paminėti, kad ne visi nameliai Anykščiuose priima lankytojus šaltuoju metų sezonu. Tad jeigu neradote informacijos apie namelių sezoniškumą, susisiekite su mumis.

Poilsis Anykščiuose šeimai su vaikais bus įsimintinas, jeigu iš anksto apgalvosite, kaip ketinate praleisti savaitgalį. Kai kurie Anykščiai SPA centrai siūlo įvairias pramogas savo teritorijoje, vienas tokių – Nykščio namai. Lauko teritorijoje galite žaisti mini golfą, lauko tenisą ar išsinuomoti dviračius, o viduje – pažaisti boulingą, apsilankyti treniruoklių salėje ar žaidimų kambaryje. Tad tiek tėvai, tiek vaikai nenuobodžiaus ir galės smagiai praleisti laiką kartu.

Be to, su vaikais galite apsilankyti safari parke, kuriame yra įkurta didelė žaidimų erdvė po atviru dangumi. Taip pat galite pasivažinėti siaurojo geležinkelio traukinuku, aplankyti labirintų parką ir jame išbandyti įvairias pramogas, pavyzdžiui, nusileidimą padangomis, vandens mūšio valteles, šaudyklą, kreivų veidrodžių kambarį ir t.t. Tad akivaizdu, įvairių pramogų šiame mieste tikrai netrūksta. Svarbiausia atsižvelgti į kiekvieno poreikius ir įvertinti galimybes, tuomet galima maksimaliai mėgautis laiku su šeima.

Įprastai, poilsio kainai įtakos turi poilsiautojų skaičius, nakvynės tipas ir trukmė, maitinimo tipas bei papildomos paslaugos. Visiškai natūralu, kad kuo daugiau poilsiautojų ir kuo ilgesnis poilsis Anykščiuose, tuo kaina – didesnė. Kainai įtakos turi ir laisvalaikio praleidimo būdas. Pavyzdžiui, išsinuomavę namelį prie ežero ir leisdami laiką tik jo teritorijoje, išleisite mažiau nei įsigiję poilsio pasiūlymą Anykščių SPA centre su pilnu maitinimu ir daugybę procedūrų.

Deja, tačiau ne visos apgyvendinimo vietos priima lankytojus su mylimais gyvūnais. Visgi, kai kurie viešbučiai ir nameliai Anykščiuose mielai priima draugiškus augintinius. Tam, kad nakvynė Anykščiuose praeitų sklandžiai, rekomenduojama iš anksto susisiekti su apgyvendinimo vietos atstovu ar administracija. Priklausomai nuo augintinio dydžio, kai kurios apgyvendinimo įstaigos gali taikyti papildomą mokestį. Tad susisiekę su nakvynės vietos administracija, detaliai viską papasakokite ir užduokite visus Jums rūpimus klausimus. Tokiu būdu išvengsite nemalonumų, jeigu viešbutis ar kita nakvynės vieta taiko tam tikrą mokestį.

Norite romantiškai praleisti laiką, tačiau nežinote, ką veikti Anykščiuose? Šiame kurortiniame Lietuvos miestelyje rasite platų pramogų pasirinkimą – nuo vandens malonumu SPA centruose iki aktyvaus laisvalaikio mieste. Dviese galite pasimėgauti maloniai kūno ritualais, pavakarieniauti restorane ir apsilankyti muziejuose, skulptūrų parkuose.

Vis dėlto, jeigu mėgstate aktyvų poilsį, siūlome apsistoti gamtos apsuptame namelyje ir pasimėgauti lauko pramogomis. Vienos tokių gali būti – pasiplaukiojimas valtimi ar baidare, nusileidimas rogučių trasa, vandenlenčių sportas, jėgų išbandymas teniso kortuose, slidinėjimas ir pan.

Apsistoti šiame Lietuvos kurortiniame miestelyje galima bet kuriuo metų sezonu. Turistai čia dažniausiai atvyksta vasarą, nes Anykščiai gali pasiūlyti platų pramogų pasirinkimą. Vis dėlto, čia galima apsilankyti ir kitais metų laikais, pavyzdžiui, rudenį ar žiemą. Žiemos metu galima išbandyti kitas pramogas, pavyzdžiui, slidinėjimą nuo kalno ir, žinoma, pasigrožėti miesto kalėdų eglute bei dekoracijomis. Tad vieno atsakymo, kada geriausia apsistoti šiame mieste – nėra. Dėl to atsižvelkite į asmeninius poreikius ir pasirinkite Jums geriausią metų laiką.

Anykščių SPA dovanų kuponai – puikus pasirinkimas norint nustebinti mylimąjį ar artimą atpalaiduojančia dovana. Priklausomai nuo dovanos gavėjo pomėgių ir charakterio, galite įteikti dovanų kuponą ir poilsiui prie ežero. Bet kuriuo atveju, išsirinkus pasiūlymą, tereikia įvesti kontaktinius duomenis, parašyti nuotaikingą sveikinimą ir apmokėti pasirinktą poilsio kuponą. Esant poreikiui, kuponą galime supakuoti į dailią dovanų dėžutę. Aišku, šią paslaugą reikia pasirinkti dar prieš patvirtinant pirkimą.

Taip, kartais poilsio pasiūlymams yra taikomos nuolaidos. Vis dėlto, jeigu domina nakvynė Anykščiuose pigiau, siūlome iš anksto įsigyti ir rezervuoti patikusį pasiūlymą. Iš anksto įsigiję poilsį, sutaupysite ir galėsite ramiai pasiruošti išsvajotoms atostogoms kurortiniame miestelyje. Tai ypač aktualu tiems, kuriuos domina Naujieji Metai Anykščiuose. Kadangi Naujųjų metų pasiūlymai yra greitai išgraibstomi, siūlome nedelsti ir viskuo pasirūpinti kuo anksčiau.