Poilsis ir SPA Birštone

Svajojate apie atostogas pušynų ir Nemuno upės apsuptame rojaus kampelyje? O gal norite nustebinti artimą atpalaiduojančia nakvyne? Birštonas – vienas iš gražiausių Lietuvos kurortų ir dažnai pasirenkamas poilsiautojų, norinčių atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių. Birštonas SPA ir kiti įvairūs ritualai atgaivins ne tik kūną, bet ir mintis, nes kurortas gali pasiūlyti platų poilsio bei gydymo procedūrų pasirinkimą. Rinkitės išsvajotą poilsį kartu su Svajok.lt ir mėgaukitės maloniomis procedūromis bei veiklomis tiek dviese su mylimuoju, tiek su visa šeima.

Poilsis Birštone – tobulas pasirinkimas atostogoms

Birštonas lyg magnetas traukia žmones iš įvairių Lietuvos miestų. Ne veltui, mat šis kurortinis miestelis gali pasiūlyti ne tik įvairias atpalaiduojančias ir gydomąsias procedūras, bet ir aukšto lygio restoranus, išskirtines nakvynės vietas, istorinius objektus, turtingą infrastruktūrą. Atostogos Birštone puikiai tinka tiems, kurie nori pabėgti nuo miesto šurmulio, ramiai pasivaikščioti ar pasivažinėti dviračiais po kurorto pušynus bei Nemuno pakrante. Be to, vasaros metu kurorte galima išbandyti ir įvairias aktyvias vandens pramogas, pavyzdžiui, plaukiojimą laivu ar baidare. Tad akivaizdu, nakvynė Birštone tikrai neprailgs, nes kiekvienas ras, ką veikti ir ką pamatyti šiame kurorte.

Poilsis Birštone dviems

Tiek poilsis, tiek SPA šiame kurorte – populiarus pasirinkimas tarp suaugusiųjų, norinčių praleisti romantišką laiką dviese. Miestelyje yra viešbučių, skirtų tiks suaugusiems nuo 18 metų, vienas tokių – EGO SPA Birštonas. Šis viešbutis Birštone yra itin modernus ir išskirtinis eklektišku interjeru. Apsistoję šiame viešbutyje, kartu su mylimuoju galėsite lankytis baseinų ir pirčių komplekse, esančiame gretimame pastate. Be viso to, viešbutyje yra įrengtas aukšto lygio a la carte restoranas, kuriame galite mėgautis gardžiais pusryčiais ar romantiška vakariene.

Jeigu norite apsidairyti po Birštoną, siūlome romantiškai pasivaikščioti po miesto centrą, parkus. Taip pat rekomenduojame užlipti į Vytauto kalną, nuo kurio atsiveria nuostabi panorama į Nemuno vingį. Be to, galite apsilankyti kurhauze, kuris įrašytas į architektūros paveldo objektų sąrašas. Kurhauze vyksta įvairūs koncertai, tiekiamas maistas, todėl galima smagiai praleisti laiką. Ir, galiausiai, rekomenduojame aplankyti Birštono apžvalgos bokštą. Akivaizdu, nakvynė Birštone dviems gali būti ne tik atpalaiduojančios, bet ir aktyvios.

Poilsis Birštone šeimai

Norintiems ilsėtis kartu su visa šeima, garsusis Lietuvos kurortas taip pat turi puikių pasiūlymų. Viešbučiai Birštone siūlo didesnius šeimyninius kambarius, kuriuose gali apsistoti šeimos su vaikais. Kadangi vaikai įprastai būna itin išrankūs maistui, kai kurių viešbučių restoranuose yra įtraukti patiekalai mažiesiems. Be viso to, siūlomos įvairios pramogos net tik suaugusiems, bet ir mažiesiems poilsiautojams, todėl pailsėti galės kiekvienas.

Energijos kupini vaikai gali aktyviai praleisti laiką miesto parkuose, pavyzdžiui, Kneipo sode ar Vytauto Jurgio Meškos parke. Minėtame parke rasite įvairiausius sporto įrenginius, dviračių takus, vaikų žaidimo aikšteles, menininkų sukurtas skulptūras. Parke taip pat yra garsusis mineralinio vandens garinimo bokštas. Be to, šiltuoju metų laiku kurorte veikia ekstremali vasaros rogučių trasa, kuria leistis gali tiek suaugusieji, tiek vaikai. Tad akivaizdu, kad poilsis Birštone šeimai neprailgs, nes pramogų ir poilsio pasirinkimas iš tiesų – platus.

Nakvynė Birštone – kur apsistoti?

Norite pailsėti savaitgalį, ar net visą savaitę, tačiau nežinote, kur apsistoti Birštone? Mineralinių vandenų, parkų, žalių zonų ramybės miestas gali pasiūlyti plačias apgyvendinimo galimybes. Čia galite apsistoti tiek privačiuose nameliuose, tiek viešbučiuose, tiek sanatorijose. Rinkdamiesi nakvynės vietą, atsižvelkite į asmeninius poreikius bei sezoną, kada ketinate ilsėtis šioje ramybės oazėje.

Jeigu domina privatus apgyvendinimas gamtos apsuptyje, nameliai Birštone geriausi šiltuoju metų sezonu. Visgi, jeigu norite pailsėti nepriklausomai nuo sezono ar tam tikrų oro sąlygų, viešbučiai ir sanatorijos – bene geriausias pasirinkimas. Tad nesvarbu, ar už lango šviečia saulė, ar lyja lietus, bet kuriuo atveju galėsite netrukdomai mėgautis baseinų ir pirčių erdvėse teikiančiomis pramogomis.
 

Viešbučiai Birštone su SPA

Vienas populiariausių poilsiautojų pasirinkimų – viešbučiai su SPA. Tokiuose viešbučiuose galima rasti baseinus, sūkurines vonias, pirtis ar net sporto sales. Taip pat dažnai organizuojamos grupinės mankštos bei treniruotės. Jos dažniausiai planuojamos rytais ir vakarais, o prisijungti prie treniruočių gali bet kuris viešbučio svečias. Tad poilsis Birštone su procedūromis ne tik leis atitrūkti nuo rutinos, bet ir atpalaiduos kūną, nuramins mintis. Viešbučiai Birštone su SPA dažniausiai siūlo įvairias procedūras, vienos iš jų:

  • Kūno ir veido masažai. Bene visi Birštono viešbučiai su SPA siūlo kūno bei veido masažus suaugusiems. Masažai gali būti įvairūs, pavyzdžiui, klasikiniai, antistresiniai, limfodrenažiniai, giliųjų audinių ir panašiai.
  • Rankų ir pėdų procedūros. Poilsiaujant kurorte taip pat galima pasimėgauti maloniomis pėdų ir plaštakų procedūromis. Dažniausiai pėdos ir rankos mirkomos parafino vonelėse bei atliekami masažai.
  • Kiti kūno ritualai. Taip pat Birštono viešbučiai siūlo ir kitas procedūras, pavyzdžiui, kūno bei veido įvyniojimus, šveitimus. Esant poreikiui, įvairius ritualus galima pasirinkti individualiai, atsižvelgiant į lankytojo poreikius, odos tipą bei kitus svarbius aspektus.
     

Akivaizdu, poilsis Birštone su SPA naudingas tiek kūnui, tiek sielai. Kai kurios nakvynės vietos siūlo procedūras ir vaikams, ir nėščiosioms. Tad ieškodami pasiūlymo, atkreipkite dėmesį į aprašymo skiltį, kokios paslaugos bei procedūros yra įtrauktos į pasiūlymo kainą.

Birštonas SPA – kaip išsirinkti geriausią pasiūlymą?

Nesvarbu, ar ieškote poilsio sau, ar norite nustebinti artimąjį atpalaiduojančia dovana. Tam, kad įvairios procedūros, veiklos bei pati nakvynė Birštone praeitų sklandžiai, svarbu išsirinkti poilsio pasiūlymą, kuris atitiktų keliamus lūkesčius. Tad prieš įsigydami pasiūlymą, įvertinkite žemiau pateiktus aspektus.

  • Asmenų skaičių. Pirmiausia, nuspręskite, ar ketinate poilsiauti tik dviese, ar su visa šeima. Kadangi didžioji dalis pasiūlymų skirti dviem, ieškodami poilsio šeimai, įsitikinkite, kad pasiūlymo aprašyme nurodytas reikiamas asmenų skaičius.
  • Viešbučio teikiamas procedūras. Skirtingi Birštono SPA pasiūlymai siūlo skirtingas procedūras, pavyzdžiui, viso kūno masažą, Kobido veido masažą ar panašiai. Dėl to, svarbu atkreipti dėmesį į papildomą pasiūlymo informaciją, nes joje dažniausiai nurodoma, kokia procedūra įskaičiuota į pasiūlymo kainą.
  • Nakvynės trukmę. SPA pasiūlymai Birštone dažniausiai būna skirti 1 ar 2 naktims. Tad nuspręskite, ar Birštone pakaks vienos dienos poilsio, ar visgi norisi poilsiauti visą savaitgalį. Be to, kai kuriuos pasiūlymus galima panaudoti tik darbo dienomis, o kitus – bet kurią savaitės dieną, net savaitgalį. Tad jeigu domina savaitgalis Birštone, atkreipkite dėmesį į kupono galiojimo sąlygas.

Poilsiauti šiame Lietuvos miestelyje gali ne tik šeimos su vaikais, bet ir senjorai. Dėl to, Svajok.lt interneto svetainėje galima įsigyti poilsio kuponą tiek sau, tiek artimam, norint jį nustebinti malonia dovana. Tad jeigu ieškote dovanos, atsižvelkite į dovanos gavėjo charakterį, pomėgius, koks jam poilsis labiausiai patiktų.

Dažniausiai užduodami klausimai

Tam, kad atostogos Birštone praeitų sklandžiai ir būtų galima be streso mėgautis masažais, svarbu skirti laiko jų planavimui. Pirmiausia, rekomenduojame su antrąja puse ar visa šeima nuspręsti, kada geriausia visiems atostogauti. Žinodami tikslią datą, galėsite visi kartu ruoštis išsvajotam poilsiui kurorte.

Artėjant poilsiui, siūlome užbaigti visus su darbu ar kitomis veiklomis susijusias užduotis. Juk niekas nenori galvoti apie nebaigtus darbus, kai atliekamas masažas ar pusryčiaujama su brangiais žmonėmis. Tad tam, kad pavyktų išvengti streso bei nerimo atostogų metu ir po jų, geriausia užbaigti pradėtas užduotis, susitvarkyti namų aplinką. Kokybiškai pailsėję, sugrįšite į tvarkingus namus su naujomis idėjomis ir “šviežia” galva.

Deja, tačiau ne visi Birštono viešbučiai priima lankytojus su mylimais augintiniais. Visgi, kurorte yra viešbučių, kurie už papildomą kainą priima gerai išauklėtus augintinius. Vienas tokių viešbučių – EGO Birštonas SPA. Žinoma, viešbučio svečias yra atsakingas už bet kokį turto sugadinimą, kurį atliko jo augintinis. Dėl to lankytojas turi padengti visus atsiradusius nuostolius.

Tad jeigu norite poilsiauti su augintiniu, ieškodami nakvynės, perskaitykite visas viešbučio sąlygas. Kitu atveju, jeigu informacijos viešbučio interneto svetainėje nėra, susisiekite nurodytais kontaktais. Viešbučio administracijos darbuotojai suteiks naudingos informacijos ir atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Taip, priklausomai nuo sezoniškumo, gali būti taikomos nuolaidos poilsiui kurorte. Birštonas SPA akcija – tai puiki proga įsigyti išsvajotą poilsį su nuolaida ir pasimėgauti maloniomis procedūromis už mažesnę kainą. Be to, kartais būna taikomos išskirtinės nuolaidos, todėl patariama reguliariai stebėti patinkantį poilsio pasiūlymą.

Prieš įsigydami kuponą poilsiui, atkreipkite dėmesį į kupono galiojimo laiką, nes jie gali būti skirtingi. Pavyzdžiui, vieni poilsio pasiūlymai galioja 6 mėnesius nuo įsigijimo, o kiti gali galioti iki metų pabaigos, nepriklausomai nuo įsigijimo datos. Dėl to, įsigijus kuponą, patariama nelaukti ir kuo anksčiau susiplanuoti poilsį viename geriausių Lietuvos kurortų.

Bene visų pasiūlymų kainos – skirtingos. Dažniausiai kainai įtakos turi maitinimo tipas, nakvynių, asmenų skaičius, procedūrų tipas bei jų kiekis. Natūralu, kad kuo daugiau nakvynių, asmenų ir procedūrų, tuo kaina – didesnė. Visgi, jeigu domina pigi nakvynė Birštone, ieškokite pasiūlymų su ekonominiais viešbučių kambariais ir be specialių procedūrų. Esant poreikiui, masažus ar kitus malonias procedūras galima užsisakyti vietoje.

Šeimų su vaikais dažniausias pasirinkimas – Vytautas SPA Birštonas. Jame sukurta vaikų erdvė, kurioje mažieji gali rasti patinkančios veiklos ir smagiai praleisti laiką. Šiltuoju metų sezonu dažniausiai paruošiamos aktyvios, nuotaikingos programos, įtraukiančios visus vaikus. Dėl plačių sveikatingumo programų dažnai pasirenkama ir Eglės sanatorija Birštonas. Sanatorijoje yra vaikų baseinas, žaidimų kambarys bei lauko žaidimų aikštelė.

Tarp suaugusiųjų populiariausias pasirinkimas yra EGO SPA. Šis suaugusių viešbutis Birštone siūlo ramų poilsį be vaikų, todėl nakvynė Birštone dviems bus itin rami, atpalaiduojanti kūną bei sielą. Šiame viešbutyje galėsite mėgautis masažais, gardžiais patiekalais bei vienas kito dėmesiu.