Kobido masažas

Norite išsaugoti jaunatvišką išvaizdą, puoselėti savo sveikatą ir grožį? Turbūt esate girdėję apie masažų teikiamą naudą ne tik mūsų išvaizdai, odos būklei, bet ir viso organizmo sveikatai. Vienas iš tokių terapinių masažų – Kobido. Tai yra viena populiariausių SPA procedūrų, kuri turi gilias tradicijas ir yra paremta unikalia japonų sveikatos, jaunystės ir grožio puoselėjimo metodika. Masažas pradėtas praktikuoti dar 1472 metais, o juo mėgaudavosi tik imperatoriai ir samurajai. Samurajams procedūra buvo atliekama su tikslu palaikyti fizinę ir psichinę pusiausvyrą prieš išvykstant į kovą. Procedūros populiarumas neišblėso iki šių laikų ir visame pasaulyje žmonės atlieka masažą norėdami ne tik atsipalaiduoti, bet ir išlaikyti gerą sveikatą.

Šis masažas apima kaklo, sprando, veido ir galvos sritis, tad galima rinktis Kobido veido masažą. Veide yra daug akupunktūros gyvybinių meridianų, vidaus organų taškų, kuriems ir buvo sukurta ši technika. Procedūros metu ritmiškais, greitais, lengvais, smūginiais prisilietimais veikiami šie taškai ir taip gerinama odos būklė, stabdomas senėjimas.

Išbandykite šią tradicinės japonų medicinos ir įvairių masažavimo technikų kombinaciją ar dovanokite procedūrą savo artimam žmogui. Laisvalaikio, dovanų ir pramogų planavimo svetainėje Svajok.lt galite įsigyti dovanų kuponą, dėžutę, ar čekį bei nustebinti draugus, šeimos narius, artimuosius japoniško masažo malonumais. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės nuostabiomis sveikatinimo paslaugomis!

Kobido masažas – kas tai?

Šiuolaikinis žmogus dažnai kasdieniame gyvenime patiria stresą, nerimą, nuovargį, kitas nemalonias emocijas. Dažnai nesusimąstome, kokį poveikį tai turi mūsų išvaizdai, sveikatai, grožiui, gyvenimo kokybei. Neskiriant tam papildomo dėmesio, odos gyvybingumas, švytėjimas, jaunatviškumas pradeda nykti. Tačiau tam yra puiki išeitis! Pasirinkus procedūrą sėkmingai atsikratysite streso ir kitų nemalonių jausmų. Nors nemažai procedūrų galite atlikti ir namų sąlygomis, profesionalų atliekamos procedūros atneš daugiau naudos, Kobido masažo kursus baigę specialistai įvertins Jūsų odos būklę ir pritaikys būtent Jums tinkamą japoniško veido masažo techniką.

Kas yra kobido masažas? Kaip jau minėjome prieš tai – šis masažas yra tikras jaunystės ir geros savijautos šaltinis. Dėl savo teigiamo poveikio jis laikomas tiek fizine, tiek emocine terapija. Procedūros metu ne tik puikiai atsipalaiduosite, atsikratysite streso, nemalonių emocijų, bet ir suteiksite savo odai švytėjimo, jaunatviškumo, sumažinsite mažas raukšleles. Šią procedūrą galima atlikti bet kokio amžiaus ir lyties žmonėms, taip pat ji tinkama visiems odos tipams.

Masažas rekomenduojamas tiems, kurie susiduria su šiomis sveikatos ir estetinėmis problemomis:

 • Mimikos, amžiaus raukšlės;
 • Per daug sausa ar per daug riebi veido oda;
 • Vargina galvos skausmai, migrena;
 • Suglebusi, stangrumą ir elastingumą praradusi veido oda;
 • Dažnai patiriate stresą, nuovargį, įtampą.

Svarbu paminėti ir tai, kad rekomenduojama atlikti ne vieną procedūrą, o visą jų kursą. Tuomet pasieksite dar geresnį rezultatą! Kursą sudaro 8-10 procedūrų, o jas atlikti patariama kartą į 2-4 savaites. Visgi, jei nusprendėte procedūrą atlikti vienintelį kartą, rezultatai džiugins ir galėsite mėgautis pilnaverčiu atsipalaidavimu.

Kobido masažo nauda

Turbūt akivaizdu, kad norint džiaugtis gražia, sveika veido oda, veido masažas turėtų būti neatsiejama odos priežiūros dalis. Masažas nepraranda savo populiarumo dėl efektyvių savybių. Ši procedūra atliekama pagal ilgametes japonų tradicijas ir yra skirta veidui. Masažas unikalus tuo, kad puoselėja ne tik veido grožį, bet yra vertingas ir sveikatai. Unikali masažo atlikimo technika lemia tai, kad jau po pirmos procedūros galima džiaugtis akivaizdžiu rezultatu, atjaunėjusia oda.

Štai pagrindinė procedūros nauda grožiui ir sveikatai:

 • Skatinama kolageno gamyba;
 • Oda yra elastingesnė ir stangresnė. Veido masažas Kobido stiprina ir tonizuoja veido raumenis, taip pat kelia veido kontūrus – veido ovalą, lūpų kampučius, antakius;
 • Suaktyvinama kraujotaka ir limfotaka, tokiu būdu išvalomi toksinai. Procedūra pakelia odos temperatūrą, kas skatina odą išsilaisvinti nuo toksinų ir giliai esančių nešvarumų;
 • Sumažėja tamsūs ratilai aplink akis;
 • Atpalaiduojami raumenys, išnyksta bendra raumenų įtampa. Procedūros metu atpalaiduojama raumenų įtampa, kas skatina šviežio kraujo priplūdimą į veido paviršių;
 • Užplūsta atsipalaidavimo jausmas;
 • Sumažėja arba išnyksta galvos skausmas;
 • Jaučiamas energijos antplūdis;
 • Sumažėja stresas, įtampa, nerimas;
 • Atstatomas odos drėgmės balansas, riebalinių liaukų veikla. Japoniškas masažas padidina odos gebėjimą išlaikyti drėgmę, apsaugo nuo išsausėjimo;
 • Pagerėja medžiagų apykaita, mažinamas skysčių kaupimasis.

Šio masažo technika yra kilusi iš Rytų sveikatingumo metodų ir veikia remiantis vidine kūno energetika. Šios procedūros tikslas yra suteikti sveikatą, poilsį, dvasinę ramybę. Japonai yra įsitikinę, kad grožio paslaptis slypi giliau, nei tik žmogaus išvaizda, tad norint atrodyti jaunatviškai ir gražiai, reikia būti geros sveikatos. Pasitelkiant masažą, pasiekiamas gilus veido ir viso kūno atsipalaidavimas, atjauninamos odos ląstelės, subalansuojama emocinė pusiausvyra. Masažo metu aktyviai stimuliuojant veido taškus, teigiamai veikiami visi vidaus organai. Ši procedūra prilyginama kūno terapijai, viso kūno masažui.

Svarbu pabrėžti ir tai, kokiais atvejais nerekomenduojama atlikti šio masažo. Nors masažas yra saugus ir veiksmingas, yra atvejų, kai procedūros atlikti nerekomenduojama. Masažas negali būti atliekamas, jei yra nustatyti infekciniai ar virusiniai susirgimai, psoriazė, dermatitas, egzema, oda pažeista aknės arba yra neseniai susiformavusių randų. Taip pat nerekomenduojama, jei neseniai yra atliktos injekcijos, plastinės operacijos, sergant onkologine liga, nėštumo pradžioje.

Kobido masažas Vilnius mieste

Japoniško veido masažo procedūrą galite rinktis daugelyje Lietuvos SPA centrų. Žinoma, sostinėje rasite didžiausią pasirinkimą įvairių atsipalaidavimo ir sveikatinimo paslaugų. Kobido masažai Vilniuje leis išmėginti japonų veido masažo technikos ir Rytų Azijos natūraliosios medicinos sąveiką. Leiskitės į japonų grožio ir jaunystės ritualą!

Kobido veido masažo Vilnius mieste procedūros metu:

 • Veikiami veido, kaklo ir galvos raumenys;
 • Pirštų galiukais stimuliuojami veido taškai;
 • Pagerinami gyvybinės energijos srautai;
 • Odos ląstelės efektyviau aprūpinamos deguonimi;
 • Oda pastebimai atsigauna ir atjaunėja.

Kobido masažas Kaune

Japonišką veido masažą galite rinktis ne tik Vilniuje, bet ir Kaune. SPA salonai šią procedūrą siūlo atlikti su brangakmenių diskais – tai amžinos jaunystės eliksyras!

Masažo poveikis:

 • Išlaisvinama „qi“ gyvybinė energija;
 • Atkuriama kraujo ir limfos apytaka;
 • Aktyvinama kraujotaka;
 • Atpalaiduojami, stiprinami ir tonizuojami raumenys;
 • Pakeliamas ir formuojamas veido kontūras;
 • Greitais, lengvais, ritmiškais, smūginiais judesiais stimuliuojama nervų sistema;
 • Formuojamas veido kontūras;
 • Iš organizmo pašalinami toksinai.

Garsųjį Kobido masažą Kaune galite rinktis ir kartu su kita veido SPA procedūra. Pavyzdžiui, masažas ir veido kaukė ne tik puikiai atpalaiduos, suteiks odai jaunatviško švytėjimo, sumažins smulkias raukšles, bet ir atstatys odos drėgmės balansą. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės puikiais procedūrų rezultatais!

Kobido masažas Klaipėdoje

Svajojate išbandyti masažą, tačiau norėtumėte pasimėgauti ir kitais SPA malonumais? Procedūrą galite rinktis kartu su nakvyne SPA apartamentuose. Šis SPA malonumų kompleksas dviems leis ne tik pailsėti, bet ir suteiks jaunatviškumą skatinančio veido masažo paslaugas. Apartamentuose galėsite mėgautis ne tik kokybišku poilsiu, bet ir kava bei arbata, o nedidelė knygų biblioteka skirta Jūsų jaukiam laikui su knyga.

Šį paslaugų kompleksą sudaro:

 • 2 parų nakvynė apartamentuose;
 • Masažas, kurio trukmė 60 min.

Sudomino japoniškas masažas, o galbūt norite išbandyti kitas SPA paslaugas ir atpalaiduojančius malonumus? Apsilankykite laisvalaikio, dovanų, pramogų ir poilsio planavimo svetainėje Svajok.lt ir išsirinkite sau tinkamiausią paslaugą. Taip pat galite nustebinti artimą žmogų jam svarbia proga padovanoję dovanų kuponą / čekį / dėžutę. Pasinerkite į ilgai lauktą poilsį!

Dažniausiai užduodami klausimai

Rezervuoti šią paslaugą galite įsigiję jos kuponą, kurį turėsite panaudoti per tam tikrą laikotarpį. Visas kupono panaudojimo sąlygas rasite paslaugos aprašyme.

Svetainėje akcijos procedūroms yra taikomos dažnai, siūlome sekti pateiktus pasiūlymus ir išsirinkti sau tinkamiausią!

Procedūrų kainos skiriasi, priklausomai nuo jų atlikimo trukmės, pobūdžio ir kt. Kiekvienos paslaugos kaina ir sąlygos yra nurodytos svetainėje.

Masažo populiarumas neblėsta dėl naudingų jo savybių ir teigiamų rezultatų ne tik žmogaus grožiui, bet ir sveikatai.

Taip, norimai paslaugai galite įsigyti dovanų kuponą / čekį / dėžutę. Nustebinkite artimą žmogų atpalaiduojančiomis procedūromis!