Poilsis Šventojoje

Svajojate apie saulę, jūrą ir smėlėtus paplūdimius? Atostogos Šventojoje – puikus pasirinkimas norintiems pailsėti Lietuvos pajūryje. Šventosios kurortas traukia tiek Lietuvos, tiek kaimyninių šalių poilsiautojus, norinčius pabėgti nuo miesto šurmulio ir siekiančius ramaus bei atpalaiduojančio poilsio. Čia galima ilsėtis tiek su visa šeima, tiek dviese su mylimuoju ar draugų kompanija. Tad rinkitės Svajok.lt ir mėgaukitės įsimintinomis atostogomis pajūryje arba nustebinkite artimą atpalaiduojančiu dovanos kuponu.

Nameliai Šventojoje – puikus pasirinkimas šeimai su vaikais

Norintiems atostogų laiką leisti kartu su vaikais, rekomenduojame rinktis poilsio namelius. Vienas iš populiariausių pasirinkimų – Energetikų nameliai, įsikūrę visai netoli jūros kranto, todėl galima greitai ir lengvai pasiekti jūrą. Poilsio nameliai Šventojoje įprastai būna su visais patogumai, todėl juose galima rasti viską, ko gali prireikti atostogų metu. Taip pat šalia namelių dažniausiai būna įrengtos lauko terasos su lauko baldais, todėl galima ramiai leisti laiką tik su šeima.

Be to, tokio tipo poilsiavietėse būna įrengtos ir vaikų žaidimų aikštelės, kuriose vaikai gali smagiai leisti laiką su bendraamžiais. Namelių teritorijoje galėsite nemokamai pasistatyti automobilį. Kai kuriose tokio tipo poilsiavietėse gali būti įrengtas kubilas, kuriuo gali naudotis apsistoję svečiai. Žinoma, kiekvienos namelių teritorijos taisyklės yra skirtingos, dėl to rekomenduojama tiesiogiai susisiekti su atsakingu asmeniu, kuris suteiks daugiau Jums aktualios informacijos.

Viešbučiai Šventojoje – atpalaiduojančiam poilsiui dviese

Laikas, praleistas kartu su mylimu žmogumi, – vertingas, nes leidžia ne tik atsipalaiduoti, bet ir sustiprinti tarpusavio ryšį, supratingumą bei padidinti pasitikėjimą vienas kitu. Tad jeigu norite dviese pailsėti ir atitrūkti nuo kasdienių buities darbų, siūlome rinktis poilsį viešbučiuose. Svarbiausia, kad pasirinktas viešbutis Šventojoje pateisintų keliamus lūkesčius ir leistų netrukdomai mėgautis vienas kito draugija. Jeigu ieškote viešbučio šiame kurortiniame miestelyje, patariame:

 • nusistatyti nakvynės biudžetą;
 • išsirinkti patogiausią lokaciją ir datą;
 • įvertinti siūlomas paslaugas.
   

Taigi, svarbiausia nuspręsti, kiek galite skirti vienai nakvynei, ir išsirinkti tinkamiausią poilsio datą kartu su mylimuoju. Šie kriterijai sumažins pasirinkimą, todėl išsirinkti bus kur kas paprasčiau. Taip pat įvertinkite ir viešbučio lokaciją. Kai kurie viešbučiai Šventojoje yra įrengti visai netoli jūros, tad jeigu tai vienas pagrindinių kriterijų – būtinai į tai atsižvelkite.

Be visų šių kriterijų, įvertinkite paslaugas, kurios įtrauktos į nakvynės kainą. Kai kurie viešbučiai į nakvynės kainą įtraukia gardžius pusryčius, o kiti – net apsilankymus baseinų ir pirčių zonose. Vienas tokių – SPA Amber Palace Šventoji. Dėl to tai yra gana dažnas pasirinkimas tų poilsiautojų, kurie nori niekuo nesirūpinti ir maksimaliai atsipalaiduoti bei mėgautis mylimojo draugija. Tad bet kuriuo atveju, tinkamai įvertinę visus aukščiau pateiktus patarimus, galėsite būti įsitikinę, kad pasirinktas poilsis Šventojoje dviems ar su šeima atitiks geriausią kainos ir kokybės santykį.

Namelių nuoma Šventojoje – kaip išsirinkti?

Nors poilsio nameliai Šventojoje yra populiarus pasirinkimas tarp šeimų su vaikais, poros taip pat gali drąsiai rinktis poilsį dviviečiuose nameliuose. Dėl didelės poilsiautojų paklausos, namelių pasirinkimas – itin platus. Tad natūralu, kad gali kilti keblumų renkantis tinkamiausią namelį šiame Lietuvos kurorte. Tam, kad pavyktų išsirinkti geriausią variantą, žemiau dalinamės keliais svarbiausiais kriterijais, kuriuos svarbu įvertinti kiekvienam:
 

 • kaina;
 • dydis;
 • lokacija.
   

Taigi, jeigu domina pigūs nameliai Šventojoje, turėkite omenyje, kad jie dažniausiai būna kiek toliau nuo jūros kranto. Taip pat pigesnėse tokio tipo poilsiavietėse virtuvė, dušai ir tualetai gali būti bendro naudojimo. Visgi, jeigu domina privatus poilsis Šventojoje, būtinai atsižvelkite į namelių aprašymus, ar juose yra atskiras dušas, virtuvė ir pan. Taip pat atsižvelkite, kiek asmenų telpa pasirinktame namelyje. Kartais pasitaiko atvejų, kai dviviečiame namelyje telpa dar papildomos lovos vaikams, todėl galima sutaupyti.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į namelių lokaciją, nes kai kurie nameliai įrengti arčiau miesto, o kiti – Baltijos jūros. Tad apsispręskite, kokių atostogų norisi. Jeigu ramesnių, siūlome ieškoti namelių arčiau jūros kranto, jeigu aktyvesnių – arčiau miestelio centro. Be to, tam, kad atostogos Šventojoje praeitų kuo sklandžiau, dėl visų kriterijų svarbu pasitarti su kitais kartu su Jumis poilsiaujančiais asmenimis. Jeigu išsirinkote kelis variantus, galite atkreipti dėmesį į atsiliepimus. Galbūt kitų svečių atsiliepimai leis dar geriau apsispręsti.

Nakvynė Šventojoje – kaip išsirinkti apgyvendinimą?

Norite atostogauti prie jūros, tačiau nežinote, kur apsistoti Šventojoje? Šis Lietuvos kurortas gali pasiūlyti nakvynę ne tik nameliuose ar viešbučiuose, bet ir apartamentuose ar net sanatorijose. Akivaizdu, nakvynės vietų pasirinkimas iš tiesų – platus, todėl esame tikri, kad kiekvienas ras sau tinkamiausią apgyvendinimo tipą. Svarbiausia skirti pakankamai laiko paieškoms ir tam tikrų aspektų įvertinimui. Tad žemiau dalinamės naudingais patarimais, į ką svarbu atkreipti dėmesį.

 • Atsižvelkite į metų laiką. Pirmiausia, rekomenduojame atsižvelgti į metų laiką, kada planuojate atostogauti. Kai kurios apgyvendinimo vietos dirba visais metų laikais, o kitos – deja, ne. Tad jeigu domina apgyvendinimas Šventojoje šaltuoju metų laiku, rekomenduojame atkreipti dėmesį į sezoniškumą. Pavyzdžiui, kai kurių poilsio namelių nuoma Šventojoje galima tik vasarą, tačiau viešbučiuose, sanatorijose ir apartamentuose dažniausiai galima apsistoti visais metų laikais.
 • Įvertinkite atostogų trukmę. Žinodami metų laiką, galite pagalvoti apie poilsio trukmę. Jeigu domina trumpas savaitgalis Šventojoje, viešbučiuose ar sanatorijose galima maksimaliai atsipalaiduoti. Visgi, jeigu Lietuvos pajūryje norisi apsistoti ilgesniam laikui, pavyzdžiui, 2 savaitėms ar net mėnesiui, galima apartamentų, kotedžo ar net namo nuoma Šventojoje.
 • Atkreipkite dėmesį į poilsiautojų poreikius. Galiausiai, pasirinkę atostogų datą ir apgyvendinimo vietą, dar pasikalbėkite su kartu keliaujančiais poilsiautojais. Nesvarbu, ar ketinate poilsiauti tik su mylimuoju, ar su vaikais, ar su draugais, kiekvienas gali turėti skirtingų poreikių. Dėl to tik pasitarus su visais, galima rezervuoti patikusią nakvynės vietą.
   

Taigi, tinkamai įvertinus visus aukščiau pateiktus aspektus, poilsis Šventojoje bus tikrai įsimintinas ir atpalaiduojantis. Svarbiausia, išsirinkti visiems poilsiautojams tinkamą nakvynės vietą ir įvertinti jos sezoniškumą bei teikiamas paslaugas. Nerandate tinkamiausio poilsio pasiūlymo? O gal trūksta informacijos apie konkretų pasiūlymą? Nedvejokite ir susisiekite su mūsų Svajok.lt komanda ir mes Jums pasiūlysime individualų pasiūlymą, atitinkantį keliamus poreikius.

Dažniausiai užduodami klausimai

Apgyvendinimo kaina priklauso nuo Jūsų individualių poreikių. Kainai įtakos turi nakvynių ir asmenų skaičius bei papildomos paslaugos. Pavyzdžiui, savaitė sanatorijoje su plačiu procedūrų paketu kainuos daugiau nei savaitė namelyje su būtiniausiomis. Tad akivaizdu, viskas priklauso nuo Jūsų asmeninių atostogų lūkesčių ir poreikių.

Jeigu turite namuose mylimą gyvūną, prieš rezervuodami nakvynės vietą, būtinai susisiekite su įstaigos administracija. Kadangi skirtingos apgyvendinimo vietos taiko skirtingas taisykles. Tad deja, tačiau ne visi poilsio nameliai Šventojoje priima draugiškus augintinius. Vis dėlto, kai kurios įstaigos priima gyvūnus, tačiau ši paslauga dažniausiai kainuoja papildomai.

Poilsis Šventojoje prie jūros galimas ištisus metus. Vasaros metu kaip ir Palangoje ar Nidoje, taip ir Šventojoje galima mėgautis saulės voniomis, maudytis jūroje, pažinti miestą ar užsiimti kitomis šiltuoju metų laiku teikiamomis pramogomis. Žinoma, ilsėtis prie jūros galima ir žiemą. Tam dažniausiai pasirenkami viešbučiai ar sanatorijos Šventojoje. Uždaroje patalpoje galima mėgautis sūkurinėmis voniomis, pirtimis, baseinais ir, aišku, maloniomis kūno procedūromis. Dėl to SPA Šventojoje – puikus pasirinkimas visiems, kurie nori maksimaliai atpalaiduoti kūną ir nuraminti mintis.

Bene populiariausi viešbučiai Šventojoje yra Resort Hotel Elija ir SPA Amber Palace. Minėtas viešbutis turi platų procedūrų paketą, todėl tai itin dažnas porų pasirinkimas. Čia rasite vienviečius, dviviečius, triviečius ir keturviečius kambarius su vaizdu į jūrą. Komfortiškai įrengtuose kambariuose rasite visko, ko gali prireikti, pavyzdžiui, patogią lovą, rankšluosčius, higienines priemones ir pan. Be to, sudarytos sveikatos gerinimo programos maksimaliai atpalaiduos kūną ir leis nuraminti mintis.

Resort Hotel Elija viešbutis yra idealus pasirinkimas visiškam atsipalaidavimui tiek vienam, tiek su mylimuoju ar visa šeima ir draugais. Prabangus viešbutis svečius traukia nuostabiu kraštovaizdžiu, tvarkinga ir draugiška kaimynyste. Šiame viešbutyje galėsite mėgautis profesionalų atliekamais masažais, sporto trenerių ir grožio specialistų teikiamomis paslaugomis. Viešbučio restorane gardžiuositės aukštos klasės patiekalais, o terasoje galėsite smagiai leisti laiką su mėgstamu gėrimu ir akustiniais žinomų atlikėjų koncertais. Tad esame tikri, kad nakvynė Šventojoje suteiks daug malonių akimirkų ir smagių prisiminimų su artimaisiais.