Geriausia dovana

Į dovaną mes žiūrime su fantazija, juk svarbiausia – išskirtinumas. Suasmenink savo dovaną – įrašyk sveikinimą, linkėjimą, ar net įpakuok ją į mūsų dovanų dėžutę ir pamatyk savo artimo spindinčias iš džiaugsmo akis! Rinkis iš daugybę pasiūlymų – apgyvendinimo pasirinkimai, poilsis SPA, geriausi masažai, aktyvios pramogos, skrydžiai, greitis ir adrenalinas, vakarienė žvakių šviesoje ir daugybe kitų pasirinkimų laukia su nekantrumu patapti nuoširdžiausia staigmena!


Viskas prasideda nuo svajonės. Viskas prasideda čia. Svajok.lt – išpildyk savo laisvalaikio svajonę!

dovanu cekis

Dovanų čekis

Dovanų čekis - tai specialus nustatytos formos blankas, kortelė ar kita patvari laikmena su Čekio informacija, kuri patvirtina Pirkėjo išankstinio mokėjimo faktą ir suteikia Čekio turėtojui teisę įsigyti www.svajok.lt internetinėje svetainėje siūlomas paslaugas. Tai gali būti kur kas geresnė dovanos / padėkos / paskatos idėja, nei tu manai. Padovanok ne tik pramogos ar poilsio džiaugsmą, bet ir malonumą planuojantis laisvalaikį!

Privalumai:
  • Ypač greita, tačiau tuo pačiu ir ypač tiksli dovana / padėka / paskata;
  • Galimybė išsirinkti čekį betkokiai sumai;
  • Aptarnavimas ir konsultacija čekio panaudojimo tikslais.
dovanu kuponas

Dovanų kuponas

Kuponas – tai Jūsų išsirinktos paslaugos (poilsio arba pramogos) kuponas, kuriame atvaizduojamos visos sąlygos (jos taip pat atvaizduojamos ir pasiūlymo puslapyje, prieš įsigyjant kuponą). Tai vienas paprasčiausių būdų užsakyti viską ką nori išbandyti pats, arba padovanoti staigmeną artimui. Jei tai dovana – nepamiršk nuoširdaus sveikinimo, kurį gali užrašyti tiesiai ant kupono ir dovanų dėžutės, kuri suteiks įspūdį ir išlakys intrigą iki pat atidarymo akimirkos!

Privalumai:
  • Patogiausias laisvalaikio planavimo įrankis;
  • Išskirtinio sveikinimo ir įpakavimo į dovanų dėžutę galimybė;
  • Pinigų grąžinimo garantija;
  • Tai saugu! Kiekvienas kuponas turi unikalų kodą.
dovanu dezute

Dovanų dėžutė

Dovanų dėžutė – tai išskirtinis būdas pasveikinti savo artimą. Tiesiog – išsirink paslaugą ir pažymėk, kad nori įpakuoti kuponą į mūsų firminę dovanų dežutę, o mes viską padarysime už tave! Dėžutėje laukia ir saldi staigmenėlė, tad tai bus ne tik puikus, išskirtinis vaizdas, tačiau ir išrinktos paslaugos kuponas, kurį beskaitant bus mėgaujamasi saldžia smulkmenėle. Tokia ir turi būti tikra dovana - pradžioje intriguojanti, tuomet saldi ir suteikianti džiaugsmo!

Privalumai:
  • Išskirtinis, intriguojantis įpakavimas;
  • Saldi staigmenėlė;
  • Išsirinktas kuponas.