Ženkliukų gamybos edukacija Druskininkuose

Kūryba ir azartas

Pasiūlymo aprašymas

Edukacijos metu vaikai galės susikurti savo originalų aksesuarą – ženkliuką. 

Kiekvienam vaikui patinka ženkliukai su mėgiamų muzikos grupių nuotraukomis, juokingais užrašais arba smagiais paveikslėliais. Jie stilingai atrodo ant bent kurio drabužio, kuprinės arba kepurės. Tačiau įdomiausia būtų susikurti ženkliuką pačiam, tokį kurio neturės niekas kitas. Tai įmanoma šioje edukacijoje! 
Edukacijos metu vaikai pasigamins net du originalius ženkliukus. Vieno ženkliuko dizainą sukursite, pasirenkant vaizdą iš jau paruoštų menininko Deivido paveikslų, grafikos darbų, piešinių atvaizdų, o vaizdinį kitam ženkliukui vaikas sukurs pats, nupiešęs piešinį pieštukais ar flomasteriais. Toks savo rankomis sukurtas aksesuaras taip pat tiks šventei: gimtadieniui, Naujiesiems metams, išleistuvėms ar panašiai.

  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Užsiėmimo trukmė 30 min.
  • Suteikiamos visos reikalingos priemonės
  • Užsiėmimą veda meno kūrėjas Deividas Sinkevičius
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Būtina išankstinė registracija kupone nurodytais elektroniniu paštu arba telefonu
  • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 3 paroms iki rezervuotos datos. Likus mažiau nei 3 paroms rezervacijos atšaukti negalima
  • Kuponą galima panaudoti visomis dienomis, išskyrus sekmadienį,  individualiai sutartu laiku
  • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas

Deivido studija

Deivido studija įsikūrusi Druskininkuose, Amatų centre „Menų kalvė“. Studijos veiklos sritys: kūryba, edukacijos bei rėminimo paslaugos. 

Deividas Sinkevičius, šios studijos šeimininkas, yra pripažintas menininkas, kuriantis grafikos bei tapybos darbus. Jo kūrybos kelias prasidėjo, kai jis buvo paauglys ir kai artimas žmogus pasijuokė iš jo sukurto piešinio. Nuo to laiko Deividas nepaleido iš rankų pieštuko. Iš pradžių kūryba tebuvo atsakas į skausmingus žodžius, o vėliau ji tapo gyvenimo būdu. Vėliau Deividas įkūrė rėminimo dirbtuves. Šis amatas padėjo jam būti arčiau dailininkų, fotografų, menininkų ir tiesiog gabių žmonių. 

Savo patirtimi Deividas dalijasi su vaikais ir suaugusiais, organizuodamas edukacijas. Kiekvienas, kuris nėra abejingas menui, bus sužavėtas galimybe savo rankomis sukurti meno kūrinį, kurį galės įrėminti profesionaliose rėminimo dirbtuvėse už ypatingą kainą.

Kontaktai

Deivido studija

Druskininkai M.K Čiurlionio g. 27, Druskininkai, Amatų centras ,,Menų kalvė" (54.01861080,23.96838930)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė