Vyndario sodybos ,,Roksala" dovanų čekis

Pasiūlymo aprašymas

Taručių kaime, Rokiškio rajone, prie pat sienos su Latvija, įsikūrusi vyndario kaimo turizmo sodyba „Roksala“. Ramioje vietoje, šalia Suvainiškio telmologinio draustinio esančioje sodyboje Jūsų lauks iki 50 žmonių talpinanti pokylių salė, antrame pastato aukšte įrengti šeši kambariai su visais patogumais. Norintieji galės išsivanoti pirtyje, pastatytoje prie pat tvenkinio kranto. Sodybos šeimininkai puoselėja senas naminio vyno darymo tradicijas ir net devyni sodyboje gaminami lietuviški naminiai vynai turi Lietuvos tautinio paveldo sertifikatus.

Apsilankiusieji sodyboje galės ne tik apžiūrėti šiauriausią Lietuvoje vynuogyną ir paragauti įvairių vaisių bei uogų vyno, bet ir susipažinti su vyno gamybos subtilybėmis, užsisakyti edukacinę programą „Vyno kelias“. Taip pat turėsite galimybę žvilgtelėti į sodybos pasididžiavimą – vyno rūsį, su jame sukaupta vyno kolekcija. Kadangi sodyba yra prie pat didžiulio miško masyvo, tai puiki galimybė uogauti, grybauti, ar tiesiog pabūti gamtos apsuptyje.

Ši dovana – tai pasirenkamos vertės vienkartinio atsiskaitymo dovanų čekis, kurį galite panaudoti nakvynei vyndario kaimo turizmo sodyboje "Roksala", lietuviško vyno degustacijai, ekskursijai po Suvainiškio telmologinį draustinį (Roksalos miškas), dviračių apžvalgai po Roksalos apylinkes (dviračių maršrutai).

Dovanokite išskirtinį poilsį!

  • Dovanų čekis galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Nakvynės paslauga gali pasinaudoti pilnamečiai asmenys. Vyno degustacija -  tik asmenys nuo 20 metų
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 3 paroms iki rezervuotos datos. Mažiau nei 3 paroms likus - rezervacijos atšaukti negalima
  • Paslauga teikiama visomis savaitės dienomis
  • Dovanų čekis nėra pratęsiamas ir nėra keičiamas į pinigus
  • Pasirinktos vertės dovanų čekį reikės išnaudoti per vieną kartą
  • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas
  • Dovanų čekis galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Vyndario sodyba ,,Roksala"

Vyndario kaimo turizmo sodyba ,,Roksala" kviečia pailsėti ir pasimėgauti ypatinga gamta, ramia aplinka bei paragauti vyndario gaminamo vyno iš lietuviškų vaisių bei uogų, kuris pagamintas pagal senąsias Lietuvos vyndarystės tradicijas ir turi Tautinio paveldo sertifikatą.

Kontaktai

Vyndario sodyba ,,Roksala"

Rokiškis Taručių k. 8, Pandėlio sen., Rokiškio r. (55.95550390,25.58592490)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė