Viso kūno masažas su bambuko lazdelėmis

Galioja: 12 mėn.
(62)
Netikėtumas
15% akcija
Galioja: 12 mėn.
(62)

Pasiūlymo aprašymas

Masažas su bambuko lazdelėmis garsėja savo sveikatinančiomis savybėmis: padeda sumažinti raumenų įtampą, stimuliuoja kraujotaką, padidina sąnarių ir raumenų lankstumą, skatina ląstelių atsinaujinimą, pagerina nervų sistemos funkcijas, padeda pašalinti iš raumenų pieno rūgštį, taip sumažindamas skausmą. Masažo metu kompleksiškai veikiama oda, poodinis sluoksnis, raumenys, sausgyslės, sąnariai, kraujagyslių sistema. Dėl drenuojančio, atpalaiduojančio ir raminančio poveikio idealiai tinka po intensyvaus sporto. Masažas su bambuko lazdelėmis itin veiksmingai mažina celiulitą ir užkerta kelią jo atsiradimui. Šis masažo būdas labai pagreitina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, o tai savo ruožtu teigiamai veikia organizmo ląstelių ir audinių atsistatymą. Ir, žinoma, šis masažas padeda nuimti fizinę įtampą, atsipalaiduoti ir nuima stresą. Apskritai, tai puikus būdas atsikratyti pervargimo – tiek fizinio, tiek psichinio.

Indikacijos, kada rekomenduojamas masažas: antsvoris, celiulitas, psichinis ir fizinis nuovargis, stresas, kraujotakos sutrikimai, limfinės sistemos sutrikimas.

Reguliariai atliekant masažą su bambuko lazdelėmis, galima pasiekti šiuos teigiamus rezultatus: pagerėjusi kraujotaka ir kraujagyslių tonusas, audinių aprūpinimas deguonimi, metabolizmo aktyvinimas, medžiagų apykaitos produktų, toksinų pašalinimas, stimuliuojamas riebalų deginimo procesas, stimuliuojamas limfos pratekėjimas, raumenų atpalaidavimas, spazmų pašalinimas, sąnarių diskomforto ir skausmo pašalinimas, pagerėjusi odos būklė, padidėjęs jos elastingumas bei stangrumas, bendros savijautos, psichologinės būklės pagerėjimas.

  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Būtina išankstinė rezervacija. Dėl rezervacijos skambinti darbo dienomis nuo 10 iki 16 val. Telefono numerį matysite po pirkimo
  • Paslaugą atliekama salonų darbo laiku
  • Paslaugai amžius nėra ribojamas
  • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 72 valandoms iki rezervuotos datos. Likus mažiau nei 72 val. - kuponas laikomas panaudotu
  • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Ritos masažų studija

RITOS MASAŽŲ STUDIJA – tai jaukūs masažo salonai Vilniaus centre, Klaipėdos širdyje bei visai šalia Palangos.Jauki aplinka ir profesionalios masažuotojų rankos, leidžia atitrūkti nuo kasdieninės buities rutinos, atsipalaiduoti ir pasidžiaugti masažų teikiamais malonumais.

Kontaktai

Ritos masažų studija

Vilnius Slucko g. 1-102, Vilnius (54.69296340,25.28435690)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė