Virtuali realybė - daugiau nei 100 žaidimų Kaune

Galioja: 12 mėn.
(426)
Nauji pojūčiai
Galioja: 12 mėn.
(426)

Pasiūlymo aprašymas

Tai tikrai kai kas išskirtinio - atsidurkite kitame pasaulyje ir su virtualia realybe dalyvaukite įvairiose sporto varžybose, atsidurkite apokaliptiniame, zombių užkariautame pasaulyje, dalyvaukite kare, eksperimentuokite, įveikite savo baimes ir išpildykite virtualias svajones!

Naudosite VR akinius - galėsite pramogauti 1 stovimoje VR žaidimų vietoje. Vienoje žaidimų vietoje pakaitomis gali žaisti iki 3 asmenų. Rekomenduojame imti kelis kuponus ir žaisti per kelias žaidimų vietas – taip galėsite išbandyti žaidimus skirtus keliems žaidėjams ir susitikti virtualioje realybėje!

  • Pasirinktas VR platformos tipas ir laikas
  • Pasirinkus VR akinius - pakaitomis gali žaisti iki 3 asmenų (vieni VR akiniai). VR akiniai turi daugiau nei 100 žaidimų
  • Paslaugai amžius neribojamas
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 1 parai iki rezervuoto laiko
  • Darbo laikas: I–V 10.00–22.00 val., VI 12.00–22.00 val., VII 12.00–20.00 val. Jei nėra išankstinės
    rezervacijos „V-R Shop“ uždaromas 20 val.
  • Gyvūnai įleidžiami

V-R Shop

V-R Shop tai pirmoji virtualios realybės žaidimų salė Lietuvoje. Atsidurkite ten, kur visada svajojote! Aplankykite tas vietas, kuriose norėjote pabuvoti. Padarykite tai, ko dar neišdrįsote. Ne tik valdykite savo herojų kompiuterio monitoriuje – būkite herojumi. Tai dabar galite patirti su virtualios realybės akiniais! Atvykę dalyviai, užsidėję specialius akinius, atsidurs kitoje realybėje, kur jų lauks nepamirštami pojūčiai. Virtualios realybės žaidimų salėje veiklos atras ir dideli, ir maži. Atvykusieji galės rinktis iš daugiau nei 100 žaidimų! Taip pat nepamirškite išbandyti kvapą gniaužiančio vairavimų simuliatorių bei amerikietiškų kalnelių – VR pojūčiai nustebins! 

Kontaktai

V-R Shop

Kaunas Kęstučio g. 66, Kaunas (54.89593580,23.91032860)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė