PEPPLUS + staigaus poveikio veido stangrinimo procedūra

Galioja: 12 mėn.
(10)
Lygi oda
25% akcija
Galioja: 12 mėn.
(10)

Pasiūlymo aprašymas

PEPPLUS - Pietų Korėjoje sukurta kosmetika, kurios veikimas pagrįstas peptidais. PEPPLUS - būkite jaunesni, jauskitės ryškesni. PEPPLUS kuria odos priežiūros priemones, skirtas senstančiai ir odos elastingumą bei tūrį prarandančiai odai. 

Peptidų sistema paremtas veikimas. Kaukė akimirksniu ,,patempia" odą ir suteikia lygios, stangrios ir patemptos odos efektą.

Procedūros rezultatai:
1. Stangrinamasis poveikis (patentuota technologija). ,,Super liftingo polimeras" efektyviai stangrina, mažina odos laisvumą ir raukšles.
2. Efektyvus poveikis odos dehidratacijai, mikro įtrūkimams ir ,,žasų kojelėms" akių zonoje - vario peptidai, heksapeptidai ir palmitoilo pentapeptidai efektyviai stiprina kolageną ir gerina dermos būklę.
3. Jauninantis, skaistinantis ir šviesinantis poveikis (patentuota technologija) - veiklioji medžiaga gaunama iš saldžiųjų vaisių ekstrakto, akivaizdžiai atjaunina ir gaivina odą.
4. Kraujo mikrocirkuliacijos ir lipolitinio veikimo gerinimas - augalų ekstraktų, kofeino ir betagliukano poveikis subalansuoja kraujo apykaitą odoje ir sumažina riebalų perteklių. Tuo pat metu pagerėja odos elastingumas ir stangrumas.

SVARBU: Po kaukės naudojimo oda gali parausti ir tai yra normalus reiškinys, kadangi kaukės veikimas ypač intensyvus. Paraudimas praeina per porą valandų ir tada yra matomas tikrasis efektas.

Suteik odai antrą jaunystę!

  • Paslauga skirta 1 asmeniui
  • Procedūros trukmė 60 min.
  • LPG ergolift veido procedūrai taikoma 10 proc. nuolaida
  • Paslauga gali pasinaudoti asmuo nuo 18 metų
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 2 paroms iki rezervuotos datos. Mažiau nei 2 paroms likus - rezervacijos atšaukti negalima
  • Paslauga teikiama darbo dienomis nuo 9.00 iki 19.00 val.
  • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Studija ,,GROŽIO EVOLIUCIJA"

„GROŽIO EVOLIUCIJA“ – tai privati grožio ir estetikos studija, esanti Klaipėdoje ir Kaune, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti, patarti, išklausyti ir išgirsti.
Studijos kosmetologai ir grožio bei estetikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę patirtį, bet ir nuolat domisi grožio estetikos, medicinos, mokslo naujovėmis, bei darbinėje srityje naudoja įnovatyviausias aparatines ir manualines technologijas. Nes tikslas – išgirsti Jus, objektyviai išsiaiškinti kiekvieno kliento individualią situaciją, kuo efektyviau išspręsti ir pašalinti Jūsų problemas be chirurginės intervencijos.
Studijos „GROŽIO EVOLIUCIJA“ vadovai, grožio terapeutai, kosmetologai Jūsų estetines problemas stengiasi išspręsti pasitelkdami jau turimas mokslines ir darbines patirtis, pažangias ir naujausios kartos aparatines technologijas, kurios leidžia pasiekti puikius klientų rezultatus ir džiaugtis jais KARTU!

Kontaktai

Studija ,,GROŽIO EVOLIUCIJA"

Kaunas Karaliaus Mindaugo pr. 64-45, Kaunas (54.88482800,23.92470200)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Studija ,,GROŽIO EVOLIUCIJA"

Klaipėda Liepų. g. 53A, Klaipėda (55.71729990,21.14653120)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė