Tibetietiškų dubenų garso terapija gamtoje

Galioja: 12 mėn.
Galioja: 12 mėn.

Pasiūlymo aprašymas

Tibetietiškų dubenų  - tūkstantmečius dainuojančių - gydomojo garso masažas buvo naudojami Himalajų regiono šalyse (Tibete, Nepale, Indijoje) dvasinėse praktikose (meditacijoje, ritualuose)ir  taip pat gydymui tyru garsu ir vibracija. Dėl unikalių vibracinių savybių jie tampa vis populiaresni ne tik holistinėje garso terapijoje, bet jų terapinis efektas pripažįstamas jau ir solidžiose Vakarų Europos klinikose.

Kiekvienas metalas praturtina bendrą dubens skambėjimą savo oro vibracijomis. Geras antikinis dubuo vienu metu gali skleisti virš 20 skirtingų garso tonų, o bendras garsas tuo būdu gaunasi visuminis, daugiaplanis, darantis žmogaus psichikai harmonizuojantį poveikį. Tryliktasis Dalailama dainuojančių Tibeto dubenų garsą prilygino šventajam Akašos garsui - pirmapradei kosminei vibracijai.

Masažas Tibetietiškais dubenimis yra daromas klientui gulint. Klientas yra apsirengęs. Tarp jo ir masažuotojo nėra fizinio kontakto. Dubenys yra dedami arba ant kūno, arba šalia jo. Kadangi žmogaus kūnas yra sudarytas daugiausiai iš vandens, garsinė vibracija persiduoda per visą kūną. Gydomasis poveikis pasiekiamas fizinei vibracijai veikiant organus, liaukas, sąnarius, atpalaiduojant raumenų įtampas. Vyksta ir giluminis poveikis ląstelių lygyje ir subtilus energetinio lauko harmonizavimas ir energetinių blokų šalinimas.

Klientas po tokio masažo dažnai sako patekęs į būseną, kurioje sustoja laikas, užlieja gili ramybė, nebelieka jokių rūpesčių ir problemų, dingsta įtampos ir skausmai. Nemažai žmonių patiria dvasinį atsivėrimą, pakylėjimą, vizijas ir kitas meditacijai būdingas būsenas.

Dovanokite garsais apipintą meditaciją kūnui ir sielai!

 • Paslaugos trukmė 1,5-2 val.
 • Paslauga teikiama nuo Gegužės 1 d. iki Spalio 1 d., pagal oro sąlygas, jei jos leidžia – ilgiau
 • Paslauga teikiama tik esant palankioms oro sąlygoms, šiltuoju metu
 • Paslauga gali pasinaudoti asmuo pakankamai suaugęs pabūti ramiai paslaugos metu
 • Būtina išankstinė rezervacija
 • Rezervacijos atšaukimas galimas ne mažiau kaip prieš 3 paras iki rezervuotos datos, kitaip kuponas laikomas panaudotas
 • Paslauga teikiama tik darbo dienomis ir kai kuriais šeštadieniais nuo 8 iki 18 val.
 • Atvykimas su gyvūnu galimas, tik augintinis privalo būti ramus. Priemoka gyvūnui - 10Eur.
 • Rekomenduojama natūralaus pluošto, laisva, judesių nevaržanti apranga
 • Rekomenduojama būti nevalgius bent porą valandų. Būti be papuošalų, turėti gertuvę vandens
 • Paslauga atliekama sutartu laiku Vilniuje centre arba Ukmergėje

Joga su Ieva Lakshmi

Ieva Lakshmi – Aštanga Vinijasa, Sri Sri, Yin (Jin), atstatomosios, porų ir vaikų, veido tarptautinė jogos mokytoja. Ieva Lakshmi joga užsiima nuo 2004 metų. Pajutusi didžiulę šios praktikos naudą, panoro ja dalytis, todėl atsisakiusi modelio karjeros bei verslo, baigė Aštanga Vinijasa, Sri Sri jogos mokytojų kursus Indijoje, Sampoornos jogos mokytojų mokykloje ir Hatha Yoga Bangalore Šri Šri jogos mokykloje, ašrame.

Kontaktai

Joga su Ieva Lakshmi

Ukmergė Dariaus - Gireno 24-1, Ukmergė (55.24526500,24.77607500)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Joga su Ieva Lakshmi Vilniuje

Vilnius Vilnius (54.68715550,25.27965140)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė