,,Team building'' skirta trumpalaikė namelio nuoma

Galioja: 12 mėn.
(10)
Gamtos apsuptyje
Galioja: 12 mėn.
(10)

Pasiūlymo aprašymas

Pastaraisiais metais išmokome komunikuoti ir palaikyti bendrystės jausmą nuotoliniu būdu. Tačiau tikra tiesa ta, kad tai neatstoja gyvo bendravimo su kolegomis, bendrų susibūrimų ir kontaktinių komandos formavimo (team building) renginių.

Team building (komandos formavimas) Alnus kieme ,,Gluosnio namelyje" - darbuotis ir bendrauti su kolegomis Lietuvos gamtos oazėje, kai akis lepina nuostabūs MIŠKO vaizdai ir kiekviena akimirka leidžia mėgautis gamtos ramybe ir harmonija.

Alnus kiemas ,,Gluosnio namelis":
- puikus pasirinkimas įmonei, pakeisti kasdienę darbo aplinką, pasisemti motyvacijos, naujų kūrybinių idėjų ir įkvėpimo, miško apsuptyje.
- puikus sprendimas, norinti kūrybingai praleisti laiką su kolegomis, geriau pažinti vienas kitą, turėti gražių bendrų prisiminimų ir paįvairinus savo eilinę darbo dieną, pasijausti dar stipresne komanda.

 Po komandinio susibūrimo ,,Gluosnio namelyje" likusį laisvalaikį galite lengvai papildyti ir aktyviomis laisvalaikio pramogomis:
 - 3 ha jaunuolyno parkas ir greta esantis Druskų Miškas - jūsų pasivaikščiojimams!
 - dviračiais pasiekti kitapus upės krante esančio Birštono kurorto šurmulį (dviračius reikia atsivežti); 
 - Pociūnų aerodromas: pasigrožėti sklandymu, parašiutininkų šuoliais, skristi pramoginiu skrydžiu;
 - jėgas išbandyti žygyje piligriminiu Camino Lituano keliu bei kitais Nemuno kilpų regioninio parko maršrutais.

Svarbu! Team buildingui ,,Gluosnio namelyje" laiką rezervuoti galima ne trumpesnei kaip 6 val. trukmei darbo dienoms (pirmadieniais ir penktadieniais) ir turi tilpti 8 – 17 val. ribose. Jeigu yra poreikis likti ilgiau, galima pasirinkti laiką iki 21 val.(Išskyrus penktadienį, kai rezervuojamas laikas gali būti tik iki 17 val.)
Team building kuponą galima panaudoti visus metus, tik darbo dienomis (VI-VII dienomis - kuponas negalioja).

Kviečiame įkvėpti gamtos ir tapti stipresne komanda!

Daugiau nuotraukų apie Gluosnio namelį

 • Nemokamas spartus Wi-Fi
 • Oro kondicionierius
 • Nemokamas automobilio parkavimas
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Kuponas negalioja: 2023.12.22-2024.01.02; 2024.02.13-18; 2024.03.08-11; 2024.03.29-04.01; 2024.04.30-05.05; 2024.06.21-24; 2024.08.14-18; 2024.10.31-11.03; 2024.12.23-2025.01.02
 • Pasiūlymu pasinaudoti gali nuo 1 iki 7 asmenų
 • Kuponą panaudoti galima tik darbo dienomis (I-V)
 • Team buildingui ,,Gluosnio namelyje" laiką rezervuoti galima ne trumpesnei kaip 6 val. trukmei darbo dienoms (pirmadieniais ir penktadieniais) ir turi tilpti 8 – 17 val. ribose. Jeigu yra poreikis likti  ilgiau, galima pasirinkti laiką iki 21 val.(Išskyrus penktadienį, kai rezervuojamas laikas gali būti tik iki 17 val.).
 • Įsigijus kuponą, būtina išankstinė rezervacija kupone nurodytais kontaktais
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 14 dienų iki rezervuotos datos. Likus mažiau kaip 14 dienų, kuponas laikomas panaudotu
 • Užsakymą gali daryti tik pilnamečiai asmenys
 • Galimas atvykim su augintinais - 15Eur. mokestis/parai
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Alnus kiemas - Gluosnio namelis

,,Alnus kieme su meile puoselėjame tokią aplinką, kokioje norėtume ilsėtis patys - laukinę, kvepiančią sodo žiedais, gundančią iškylauti jaunuolyno pievose bei leidžiančią, klausantis miško garsų, visiškai atsipalaiduoti. Svajojame, kad čia, mūsų medžių paunksmėje, visa širdimi patirtumėte skirtingus metų laikus!" - rašo sodybos savininkai Rasa ir Tomas.

Šis žemės sklypas, šie namai gali tapti pabėgimu ir prieglobsčiu visiems, kurie svajoja ištrūkti iš miesto ir prisiglausti gamtoje. Todėl kviečiamas kiekvienas, kuris pasiilgo gamtos glėbio. 

Sodyba ,,Alnus kiemas" yra Nemuno kilpų regioninio parko teritorijoje, statyba čia galima tik laikantis tradicijų, remiantis tautinio paveldo pavyzdžiais, todėl naujasis GLUOSNIO namelis - moderni Sūduvos krašto klėtis.

Papildoma informacija

Gluosnio namelis

Kontaktai

Alnus kiemas - Gluosnio namelis

Prienai Bičiulių g. 1, Alksniakiemis

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė