Atpalaiduojanti SPA procedūra DVIEMS

Galioja: 12 mėn.
(87)
Laikas sau
36% akcija
Galioja: 12 mėn.
(87)

Pasiūlymo aprašymas

Antistresinė nugaros procedūra (30 min.) – pašalina įtampą iš nugarinės kūno dalies, atpalaiduoja pečių juostą bei krūtinės ląstą, sugrąžina komforto jausmą. Procedūra atliekama su „Salin de Biosel“ kosmetika.

Nesvarumo terapija (30 min.) – tai plūduriavimo būdas, kuris skatina gilų psichofizinį atsipalaidavimą. Kūnas, apgaubtas šilto vandens, plūduriuoja be jokio kontakto su vandeniu. Taip suteikiamas besvorio kūno jausmas. Šios terapijos metu atpalaiduojamas kiekvienas raumuo, stuburas įgauna taisyklingą padėtį.
 
Procedūros metu galėsite pasimėgauti „limfodrenažine“ arbata. Arbatos sudėtyje esanti afrikinio medžio lapačio žievė skatina medžiagų apykaitą. Ji gerina limfos apytaką, šalina iš organizmo šlakus, skysčių perteklių, mažina apetitą, gerina inkstų funkciją.

Haloterapija žinoma kaip puiki profilaktinė sveikatinimo bei relaksacijos priemonė. Druskų kambarys ramina, pagerina miegą ir slopina įtampą. SPA centre „Kristalų namai“ įrengtoje haloterapijos kameroje per specialią angą į patalpą purškiamas druskos aerozolis. Aerozolis patenka į kvėpavimo takus, kuriuos atpalaiduoja ir saugo nuo infekcijų. Manoma, kad 20 minučių praleistų druskų kambaryje, organizmui suteikia tokį poveikį, kaip praleidus 4 dienas pajūryje.

  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervaciją atšaukti galima likus 48 valandoms iki rezervuotos datos
  • Paslauga teikiama darbo dienomis darbo  dienomis nuo 8-20 val.  Šeštadienį ir sekmadienį paslauga teikiama pagal atskirą susitarimą
  • Paslauga neteikiama poisio ir švenčių dienomis
  • Atvykimas su gūnus galimas suderinus iš anksto

Kristalų namai

Grožio ir sveikatingumo puoselėjimo mažasis SPA centras Alytuje. Tai socialiai atsakinga įmonė, ieškanti novatoriškų sprendimų ir juos randanti nuo pat įsikūrimo pradžios. Šioje įstaigoje atliekamos kūno ir veido priežiūros procedūros, masažai, Weiki ritualai, refleksologijos terapija, chromoterapija, psichofizinės būklės atstatymas, Quanta 8 lazerio procedūra. Grožio namų teikiamos paslaugos padės Jums atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo rutinos.

Kontaktai

Kristalų namai

Alytus Vingio g 6, Alytus (54.40338520,24.03302460)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė