Skaitmeninė ateities prognozės konsultacija

Pažinimas

Pasiūlymo aprašymas

Pasitelk senovės chaldėjų astrologiją, kuri suderinta su šiuolaikine numerologija  - skaitmeninėm prognozėm. Teikiamas tematikos planas, iš kurio Jūs galite pasirinkti labiausiai aktualią ir dominančią konsultacijos temą:

Psichoportretas, apibūdinantis individo pobūdį, teigiamus ir neigiamus aspektus. Įgimti talentai ir savybės, kurias reikia įgyti. Psichologinės kliūtys vystymuisi, pasąmonei, paslėptiems potencialams ir galimybėms.

Gyvenimo kelio ir įgyvendinimo programos analizė. Rekomendacijos dėl verslo ar profesijos pasirinkimo. Teigiamos ir neigiamos perspektyvos jūsų gyvenimo pažangai. Perspėjimai, karminės ligos, pavojai, kurie gali turėti įtakos gyvenimui. Jums palankiausias vystymosi kelias. Likimo ir kritiniai metai, karminiai ciklai.

Karjeros ir asmeninio gyvenimo grafikai, finansinio srauto grafikas, Jūsų pakilimų ir nuosmukių aprašymas pagal pagrindinius grafikus. Perspėjimai dėl finansinių nesėkmių ar patarimai, skatinantys aktyvią veiklą tam tikra kryptimi.

Bet kurių pasirinktų metų laikotarpių aprašymas, metų planetinis ciklas.

Suderinamumas su vienu iš jūsų partnerių. Jūsų santykių perspektyvos, palankių bendrų veiklos dienų skaičiavimas, karminių ryšių buvimo ar nebuvimo santykiuose analizė. Pasąmonė, jos paslėpti ketinimai.

Metinio (einamųjų metų) ciklo atskleidimas konkretaus žmogaus gyvenime – nuo gimimo dienos iki kitos gimimo dienos. Smulkus – kas 13 dienų įvykių išaiškinimas, lemtingi susitikimai, pažintys, materialiniai praradimai ir sėkmės periodai. Patarimai investuoti, imti ar neimti paskolų, partnerių ištikimybės testas.

Konsultacija tuokiantis ir skiriantis – parnerių suderinamumo testas – geriausias scenarijus ir blogiausias. Patarimai dėl ilgalaikės perspektyvos.

Konsultacija ruošiantis rimtoms operacijoms: parduodant ar perkant nekilnojamąjį turtą.

Būk savo likimo kūrėjas! Pažink save ir tau numatytą gyvenimo kelią pagal žvaigždes ir skaičius!

 • Konsultacijos trukmė 1 val., tačiau konsultuojant tėvus apie vaikus, gali užtrūkti iki 4 val.
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Būtina išankstinė rezervacija
 • Paslauga teikiama asmenims nuo 18 metų
 • Užsisakant konsultaciją, pateiksite savo gimimo datą, laiką
 • Konsultacija skirta vienam asmeniui
 • Konsultacija teikiama pasirinkta viena tema
 • Paslauga suteikiama visomis savaitės dienomis
 • Darbo laikas nuo 12-24 val.
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos
   

Skaitmeninės prognozės

Gintaras Radvila jau 22 metu praktikuoja senovės chaldėjų astrologiją, kuri išties originali, nes susieta su numerologija ir astrologija. Chaldėjų astrologija yra ankstyvesnė už visas iki šiol žinomas astrologijos mokyklas, tikslesnė ir paprastesnė. Kiekvienas besikreipiantis sužino - einamųjų metų valdančią kortą ir 7 kortas, nulemiančias periodus kas 52 dienos, taip pat sužino smulkesnius įvykius - 4 kortas, veikiančias kas 13 dienų. Skaitmeninių prognozių konsultacijų temos: sveikata, pajamos ir praradimai, pažintys, santuoka, skyrybos, tarpasmeninis suderinamumas.

Kontaktai

Skaitmeninės prognozės

Vilnius Geležinkelio 1/29 bt.3, Vilnius (54.67224390,25.28983090)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė