Savarankiški automobiliu ar 4x4 kelionės maršrutai

įgūdžiai

Pasiūlymo aprašymas

Pasiūlymas turintiems automobilius ar visureigius (nesvarbu kokius) norintiems keliauti, bet nenorintiems gaišti laiko prie kompiuterio ,žemėlapių, knygų. Palikite juodą darbą profesionalams, o sutaupytą laiką panaudokite kelionei! Į paketą įeina - maršruto track'as (atsidarantis GOOGLE MAPS programėlėje arba kitu jūsų pageidaujamu formatu GPX,PLT, KLM), legenda su išsamiai aprašytomis lankytinomis vietomis ir instrukcija kaip pasiruošti, bei keliauti maršrutu. Galite pasirinkti vieną iš daugybės paruoštų maršrutų!

Pažiūrėti maršrutų sąrašą

  • Maršrutas(-ai) iš pasirinktos(-ų) kategorijos(-ų)
  • Kiek laiko trunka kelionė? Vidutinis greitis gaunasi apie 20km/val., taigi 200 km kelionė truks apie 10 valandų, bet nebūtina baigti per dieną, jei nespėjate, galite grįžti kitą kartą
  • Dėl kupono panaudojimo nurodant kokį maršrutą išsirinkote - kreiptis el. paštu (bus nurodyta kupone)
  • Kuponą į maršrutą iškeiskite per 12 mėnesių nuo įsigyjimo datos

Lietuviškas safaris

Keliaujant išbandysite tikrą visureigį, tikros bekelės maršrute, o „Lietuviškas safaris“ instruktoriai mielai pasidalins daugiau nei 20 metų sukaupta patirtimi. Kaip tikrose bekelės varžybose, važiuosite orientuodamiesi pagal kelio knygą, o ieškodami kontrolinių punktų suprasite, kodėl net Dakaro profesionalai kartais pasiklysta. Ekipažas bus be pašalinės pagalbos, todėl visas problemas teks spręsti patiems!

Papildoma informacija

Kontaktai

Lietuviškas safaris

Vilnius (54.68792600,25.30569300)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė