Restorano ,,Markus ir Ko" dovanų čekis

Galioja: 6 mėn.
(476)
Pagirtinas skonis
Galioja: 6 mėn.
(476)

Pasiūlymo aprašymas

Restoranas ,,Markus ir Ko" įsikūręs pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, netoli Rotušės aikštės, tačiau atokiau nuo miesto šurmulio. Pagrindinėje salėje gali susėsti 40 svečių, o rūsyje įrengtos šešių ir šešiolikos vietų salės. Jau pavasario pabaigoje ir visu šiltuoju metų laiku galima praleisti laiką jaukioje restorano lauko kavinėje.

Restoranas Markus ir Ko garsėja gera virtuve: didelės porcijos, patiekalai gaminami iš šviežių ir kokybiškų produktų, valgių receptai sukurti mūsų restorano kulinarų. Jautienos didkepsniai („steikai“) – tikras ,,Markus ir Ko" pasididžiavimas. Firminio didkepsnio ,,MARKUS" ypatingo skonio paslaptis – brandinta jautienos išpjova ir marinatas, į kurio sudėtį įeina specialios žolelės, brendis ir grilio prieskoniai. Mūsų restorane galite patys išsirinkti jums labiausiai patinkantį garnyrą ar padažą prie karštųjų patiekalų. Restorano virėjai gali paruošti patiekalus, atsižvelgdami į svečių pageidavimus, o paslaugūs padavėjai – serviruoti stalą pagal renginio temą.

Ši dovana – tai pasirenkamos vertės vienkartinio atsiskaitymo dovanų čekis, kuriuo galima atsiskaityti už patiekalus ir gėrimus (nealkoholinius) iš bendro restorano meniu. Pasirinktą sumą reikės išnaudoti per vieną kartą.

Pasinaudokite šiuo dovanų čekiu, ir užsisakykite akiai mielų patiekalų, desertų bei gėrimų, o kad laikas prabėgtų smagiau - pasiimkite kartu ir draugą arba šeimos narį!

  • Dovanų čekis restorano sąskaitai
  • Kuponas galioja 6 mėnesių
  • Amžius neribojamas.
  • Būtina išankstinė rezervacija bent vieną dieną prieš atvykimą
  • Rezervacija galima atšaukti tą pačią dieną
  • Dovanų čekį galima panaudoti visomis dienomis (I-VII) nuo 12.00 iki 23.00 val.
  • Dovanų čekis nekeičiamas į pinigus. Neišnaudota dovanų čekio suma negrąžinama. Viršijus nurodytą sumą - būtų priemoka
  • Dovanų čekį reikia išnaudoti per vieną kartą
  • Atvykimas su gyvūnais nepageidaujamas
  • Dovanų čekis galioja 6 mėnesių

,,Markus ir Ko" restoranas

Restoranas Markus ir Ko sėkmingai dirba nuo 1995 m. Legendiniai didkepsniai (steikai), gardūs patiekalai - restorano pasididžiavimas. Markus ir Ko vienas iš nedaugelio Vilniaus restoranų, kur gyvai grojamas džiazas. Mielai kviečiame praleisti nuostabų laiką būtent čia.

Kontaktai

,,Markus ir Ko" restoranas

Vilnius M. Antokolskio g, 11 (54.68000350,25.28588330)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė