Astrologė Rasa - rask atsakymus į rūpimus klausimus

Galioja: 12 mėn.
Pažinimas
Galioja: 12 mėn.

Pasiūlymo aprašymas

Jei Jums reikia atlikti tam tikrus veiksmus ir norite žinoti kaip geriau veikti, kad Jūsų veiksmai būtų maksimaliai efektyvūs, ,,Esamos situacijos analizė"- konsultacija padės Jums susiorientuoti esamame momente, situacijoje. Sužinosite visą esamo periodo charakteristiką ir užduotis, palankų laikotarpį sumanymo realizavimui ir efektyviausią taktiką klausimų sprendimui. Analizei  reikia pateikti gimimo datą, valandą, vietą. Taip pat nurodyti dabartinę gyvenamąją vietą.  Analizės apimtis 3-5 A4 formato lapai.

Rasti atsakymą galite ir pasirinkęs  - ..Vienos sferos išsamią analizę". Tai gali būti bet kokia sritis: finansai, darbas, profesija, sveikata, santuoka, vaikai ir pan.  Analizėje pateikiamas pasirinktos sferos detalus aprašymas ir su tuo susijusios galimybės, trukdžiai. Taip pat nurodomi galimi ateities įvykiai, ateities perspektyvų apžvalga keliems metams į priekį. Horoskopo apimtis 3- 6 A4 formato lapai.

Visi susidūrę su profesijos pasirinkimo abejonėm ir sunkumais. Čia gali padėti horoskopas ,,Karjera/darbas/finansai"
Šis horoskopas naudingas tiems, kurie renkasi gyvenimo kelią – moksleiviams, būsimiems studentams arba tiems, kurie nėra tikri, ar teisingai pasirinko savo darbo sritį, kryptį. Šis horoskopas atskleis žmogaus sugebėjimus, karjeros galimybes, taip pat finansines galimybes. Išskirtos konkrečios sritys padės geriau save realizuoti, įneš į gyvenimą daugiau aiškumo. Tai puiki dovana abiturientui.

Jeigu jums reikia trumpo atsakymo į dominantį aiškiai suvokiamą klausimą ar sprendimą, tai konsultacija ,,Vienas klausimas" puikiai Jums tiks. Klausimas turi būti aiškiai suformuluotas. Galima rinktis iš labai trumpo, kelių sakinių atsakymo ir šiek tiek platesnio, su paaiškinimais ir pan.

Konsultacijos gali vykti atvykus į astrologijos namus arba kaip nuotolinė konsultacija Jums patogiu metu.

  • Konsultacijos trukmė 60 min.
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos
  • Paslauga teikiama asmenims nuo 18 metų
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervacija gali būti atšaukiama ne vėliau nei prieš 1 parą
  • Užsisakant konsultaciją, pateiksite savo gimimo datą, laiką ir vietą, kurioje gimėte, kur gyvenate. Paslauga bus atlikta 7-10 darbo dienų laikotarpyje
  • Paslauga suteikiama darbo dienomis, išskyrus valstybinių švenčių dienomis
  • Darbo laikas nuo 9-18 val.
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos

Asmeninis astrologas

Rasa Baliutavičiūtė Kungienė - profesionali astrologė, konsultantė, ekspertė ir lektorė astrologijos srityje dirbanti nuo 2011 metų. Rasai astrologija buvo hobis nuo vaikystės ir tam tikru gyvenimu momentu tapo profesija.

Astrologijos žinių įgijo besimokydama pas profesionalius Lietuvos astrologus. Jas vis labiau gilino, dalyvaudama užsienio aukščiausio lygio specialistų seminaruose ir praktiniuose mokymuose.

Konsultuoja tiek privačius asmenis, tiek įmones. Taip pat savo žiniomis dalinasi, vesdama astrologijos kursus. Konsultuodama orientuojasi į praktinį žinių pritaikymą, greitas ir aiškias sprendimų paieškas. Astrologės Rasos tikslas – padėti neturinčiam astrologijos žinių žmogui suprasti situaciją, planuoti savo ateitį, rinktis kuo geriausius galimus rezultatus bet kurioje gyvenimo situacijoje.

Kontaktai

Asmeninis astrologas

Šiauliai Gegužių 27-10, Šiauliai (55.90358490,23.26503820)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė