Prabangus masažo kompleksas ,,Paslaptingoji orchidėja”

Galioja: 12 mėn.
(211)
Atgaiva
31% akcija
Galioja: 12 mėn.
(211)

Pasiūlymo aprašymas

Prabangus kompleksas ,,Paslaptingoji orchidėja” – Rytų dvelksmas, kuriame nuraminsite protą, išlaisvinsite kūno energiją, mėgausitės šia akimirka.

Prabangų masažų kompleksą “Paslaptingoji orchidėja” sudaro:
 - atpalaiduojamasis nugaros masažas su prabangiu afrodiziako savybių turinčiu aliejumi, naudojant klasikinio ir kinų taškinio masažo technikas;
 - veido ir kaklo masažas, atliekamas klasikine ir kinų taškinio masažo technikomis, švelniai stimuliuojant specialius veido taškus, darančius įtaką odos stangrumui;
 - veido odos drėkinimas ODA kremu ir rožių vandens dulksna.

Apie kiekvieną komplekso etapą plačiau

Atpalaiduojantis nugaros masažas – tai procedūra, skirta nuimti fizinę ir nervinę įtampą ne tik nugaros srityje, bet ir visame kūne. Praeina susikaupęs stresas, nuovargis, pagerėja bendra savijauta. Tai geriausias variantas, kai tikrai galite pailsėti 100%.Atpalaiduojantis masažas padeda atsikratyti nuovargio, streso, padeda rasti jėgų. Šią procedūrą rekomenduojama atlikti užsitęsus depresijai ir miego sutrikimams. 

Kiniškas veido ir kaklo masažas – laiko patikrintas efektyvumas atjauninimui. Norint suteikti odai sveiką ir patrauklią išvaizdą, visai nebūtina griebtis plastinės chirurgijos metodų. Masažo paslaugų yra labai daug, įvairios technikos ir technikos parenkamos individualiai, atsižvelgiant į odos tipą, kliento amžių ir kitas ypatybes. Kiniškas veido masažas puikiai padeda atsikratyti raukšlių, suaktyvinant veido raumenis ir jį tonizuojant.

Drėkinimas ODA kremu ir rožių vandens dulksna – ši procedūra ypač tinkama atgaivinti pavargusiai, papilkėjusiai odai – toks veido masažas efektyviai tonizuoja odą, aktyvina kraujotaką, o natūralūs aliejai, drėkinami priemonė ir gėlių vanduo puoselėja odą.

Dovanokite veido odai gėlės švelnumą!

 • Visos reikiamos priemonės
 • Kuponas galioja 12 mėnesių
 • Komplekso trukmė 60 min.
 • Būtina išankstinė rezervacija
 • Rezervacijos atšaukimas galimas ne mažiau kaip dvi paros iki vizito
 • Paslauga atliekama tik pilnamečiams asmenims
 • Paslauga teikiama visomis dienomis, išskyrus šventines dienas
 • Darbo laikas: I-VII 8:00 – 21:00
 • Priklausomai nuo pasirinkto masažo, yra duodami rankšluosčiai, vienkartines kelnaitės ir šlepetės
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo
 • Atvykimas su gyvūnu nėra galimas

Qi Anmo kinų masažo salonas

Qi Anmo kinų masažo salonas – su meistru Wendong Li priešakyje –  jau kone dešimtmetį siūlo patirti kinų masažą Lietuvoje, kurio technikos buvo tobulinamos Kinijoje kelis tūkstančius metų. Kinų masažai yra paremti holistiniu požiūriu į žmogaus kūną ir jo problemas bei ypatingu dėmesiu, skiriamu Qi energijai. Sakoma, jog fizinis skausmas yra netinkamos, išsibalansavusius Qi energijos būsena, o masažai skirti ją atstatyti į pradinę būseną, harmonizuoti.

Pasitelkus daugiau nei 360 Qi energijos kanalų bei žmogaus kūne esančių meridianų, gali būti sumažinti ar visai panaikinti įvairūs kūno skausmai, sureguliuotas per aukštas ar per žemas kraujospūdis, netgi išgydomi šlapimo takų akmenys. O patyrusio meistro atliekamo pėdų masažo metu, 63 refleksinių, pėdose esančių taškų pagalba, galima identifikuoti netgi dantų skausmą! Būtent atliekant kinų masažą, veikiami Qi energijos kanalai leidžia Qi energijai „išsivaikščioti“ ir tokiu būdu pagydyti fizinius žmogaus kūno negalavimus.

Greta kinų atliekami ir japonų masažai su Shiatsu taškinio masažo elementais, taip pat sportiniai, giliųjų audinių, aromaterapiniai viso kūno masažai. Daromi įvairūs veido masažai – jauninamieji kinų, japonų Kibido KOBIDO ir kitokie.

Kontaktai

Qi Anmo kinų masažo salonas

Vilnius Gedimino pr. 50 (54.68922150,25.26615820)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė