Poilsis prie jūros, ,,Kintų pakrantės" sodyboje

Galioja: 12 mėn.
(1)
Pajūrio atgaiva
Galioja: 12 mėn.
(1)

Pasiūlymo aprašymas

Nepakartojami vaizdai ir pojūčiai prie jūros: Kuršių marių bangomis skalaujama pakrantė, jūros ošimas ir pušų aromatas, saulėlydis prie marių, dangaus ir jūros duetas... užburs kiekvieną.

Kaimo turizmo sodybos ,,Kintų pakrantė" poilsiavietė - tai puiki vieta poilsiui ir visiškam atsipalaidavimui prie jūros tiek vienam, tiek su antrąją savo puse ar visa šeima su vaikais ir draugais. Poilsiausite atskiruose nameliuose, kuriuose įrengta dušas, tualetas, rasite indus, kepsninę.

Stovyklavietėje įrengti 2, 3, 6-viečiai nameliai, kuriose įrengta apie 100 stacionarių miegamų vietų, į kurių kainą įskaičiuota: dušas, tualetas, virtuvė, indai, šašlykinė, automobilio parkavimo vieta prie namelio.

,,Kintų pakrantės" poilsiavietė savo teritorijoje turi sporto ir vaikų žaidimo aikšteles, kuriose vaikams ir suaugusiems neteks nuobodžiauti. Išsiilgusiems pajūrio krašto tradicinių patiekalų - skanauti žuvienės ar žuvies asorti (minimalus užsakymas - 10 vnt.), sutelkus didesnę grupę poilsiautojų (nuo 15 iki 50 asmenų),  plaukti ir mėgautis Kuršių marių kraštovaizdžiu pramoginiais laivais. 

Kaimo turizmo sodyba „Kintų pakrantė“ teikia šias paslaugas:
 - apgyvendinimo;
 - maitinimas sodyboje ir laive;
 - pramoginių ir žvejybinių laivų nuoma.

Dovanokite pajūrio gaivą ir poilsį šeimai prie jūros!

  • Nemokama automobilio parkingas
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip prieš 3 sav. iki rezervuotos datos
  • Paslauga teikiama nuo balandžio pabaigos iki spalio vidurio mėnesiais visomis savaitės dienomis
  • Vaikams iki 5 metų, miegant vienoje lovoje, paslauga suteikiama nemokamai
  • Atvykimas su augintiniu galimas
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Kaimo turizmo sodyba ,,Kintų pakrantė"

Nuo 2007 metų veikiantis poilsio ir laisvalaikio centras „Kintų pakrantė“ įsikūręs 3,5 ha. teritorijos plote pačiuose Kintuose, palei Kuršių marių pakrantę. Visus, kuriuos vilioja poilsis prie Kuršių marių, vėjo ir jūros ošimas yra laukiami Kintų miestelyje stovyklavietėje - kempinge, Nemuno Deltos regioniniame parke Šilutės rajone. Stovyklavietėje įrengti 2, 3, 6 - viečiai nameliai, kuriose įrengta apie 100 stacionarių miegamų vietų. Didelė teritorija su sporto ir vaikų žaidimo aikštele, laukine didele scena muzikantams, 2-omis  salėmis pobūviams puikiai tinka sąskrydžiams, sporto renginiams, giminių susitikimams, stovykloms, vestuvėms, šventėms ir t.t. Taip pat priimami poilsiautojai su palapinėmis ir kemperiais.

Kaimo turizmo sodyba „Kintų pakrantė“ rengia pažintines poilsines keliones ir ekskursijas po Pamario kraštą. Tai yra pažintinės kelionės, išvykos, kurių metu susipažįstama su Nemuno deltos regioninio parko įžymybėmis – Rusnės sala, jos patraukliausiomis ir paslaptingiausiomis vietomis, Ventės ragu, Kuršių mariomis, Kintų apylinkėmis ir kt. Ekskursijos rengiamos įvairiomis transporto priemonėmis: laivais, autobusais, dviračiais, pėsčiomis.

Papildoma informacija

Stovyklavietės nameliai

Stovyklavietėje įrengti 2, 3, 6-viečiai nameliai, kuriose įrengta apie 100 stacionarių miegamų vietų, į kurių kainą įskaičiuota: dušas, tualetas, virtuvė, indai, šašlykinė, automobilio parkavimo vieta prie namelio. 

Kontaktai

Kaimo turizmo sodyba ,,Kintų pakrantė"

Šilutė Mingės kaimas, Kintai (55.41461410,21.25569910)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė