Poilsis regioniniame parke, namelyje su Ofuro vonia

Galioja: 2024-04-30
(10)
Gamtos apsuptyje
Galioja: 2024-04-30
(10)

Pasiūlymo aprašymas

Kviečiame pasimėgauti maloniu, lėtu laiku su savimi ir gamta. Išlaisvinkite visus savo pojūčius, atsiverkite miškui ir pasikraukite ramybe gamtos oazėje Prienų rajone.

Individualus poilsio kampelis tik Tau. Čia idiliškai laisvalaikį praleis ir įsimylėjėliai, ir šeimos su mažaisiais keliautojais, ir individualūs keliautojai, ieškantys idealios vietos darbostogoms.

Darbostogos – puiki galimybė pakeisti kasdienę darbo aplinką, pasisemti motyvacijos, naujų kūrybinių idėjų ir įkvėpimo miško apsuptyje,  ar atsipalaiduoti SPA rituale. Darbuotis ten, kur niekas netrukdo, kai akis lepina nuostabūs vaizdai ir kiekviena diena leidžia mėgautis ramybe – puikus pasirinkimas kiekvienam, norinčiam paįvairinti savo eilinę darbo dieną.

Jaukiame 2-4 asmenims pritaikytame namelyje, kuriame istorinė architektūra dera su moderniais patogumais, Jums paruošta šios erdvės: miegamojo zona antresolėje su didele 180 cm pločio patogia lova bei vaizdu į pušų viršūnes, pilnai įrengta virtuvėlė, svetainė su kino zona ir į mišką atsiveriančiu vaizdu bei terasa, kurioje Jūsų laukia asmeninis SPA ritualas -  magnio druska prisotinta ofuro vonia su vaizdu į regioninio parko gamtą. Gluosnio namelio ofuro vonia - tai dvi paras nuolat karšta vonia. Paruošti ir laukis – minkšti apsiaustai, chalatai bei vilnonės kojinės. Namelyje taip pat yra dušas ir WC.

Sodyba ,,Alnus kiemas" yra Nemuno kilpų regioninio parko teritorijoje, statyba čia galima tik laikantis tradicijų, remiantis tautinio paveldo pavyzdžiais, todėl naujasis GLUOSNIO namelis - moderni Sūduvos krašto klėtis.

Lėtą poilsį ar darbostogas galite lengvai papildyti ir aktyviomis laisvalaikio pramogomis:
 - 3 ha jaunuolyno parkas ir greta esantis Druskų Miškas - jūsų pasivaikščiojimams!
 - dviračiais pasiekti kitapus upės krante esančio Birštono kurorto šurmulį (dviračius reikia atsivežti); 
 - Pociūnų aerodromas: pasigrožėti sklandymu, parašiutininkų šuoliais, skristi pramoginiu skrydžiu;
 - jėgas išbandyti žygyje piligriminiu Camino Lituano keliu bei kitais Nemuno kilpų regioninio parko maršrutais.

Kviečiame įkvėpti gamtos ir atsiduoti jos magijai! 

Daugiau nuotraukų apie Gluosnio namelį bei informacijos apie ofuro vonią

 • Kaitri Ofuro vonia relaksacijai
 • Minkšti apsiaustai, chalatai bei vilnonės kojinės
 • Nemokamas spartus Wi-Fi
 • Oro kondicionierius
 • Vonioje higienos priemonės, plaukų džiovintuvas bei rankšluosčiai
 • Nemokamas automobilio parkavimas
 • Kuponu pasinaudoti galima iki 2024.04.30 dienos
 • Kuponas negalioja: 2023.12.22-2024.01.02; 2024.02.13-18; 2024.03.08-11; 2024.03.29-04.01; 2024.04.30
 • Pasiūlymu pasinaudoti gali nuo 1 iki 4 asmenų
 • Minimali pasiūlymo trukmė darbo dienomis (VII-IV) - 2 naktys, savaitgaliais (IV-VII) - 3 naktys
 • Įsigijus kuponą, būtina išankstinė rezervacija kupone nurodytais kontaktais
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 14 dienų iki rezervuotos datos. Likus mažiau kaip 14 dienų, kuponas laikomas panaudotu
 • Užsakymą gali daryti tik pilnamečiai asmenys
 • Atvykimas nuo 21 val., išvykimas iki 17 val. Jeigu yra pageidavimas atvykti nuo ryto, galime rezervuoti papildomą parą be nakvynės ir priimti nuo ryto už 70% kainos
 • Vaikų politika: kai vaikas miega su tėvais, papildomas mokestis netaikomas. Kai vaikas traktuojamas kaip papildomas asmuo, taikomas - 15 Eur mokestis (kai miega atskirai iki 18 metų) už parą. Dėmesio! Namelyje yra statūs laiptukai be turėklų ir antresolės balkonėlis iš virvių, vaikui gali būti nesaugu
 • Galimas apgyvendinimas su augintinais - 15Eur. mokestis/parai

Alnus kiemas - Gluosnio namelis

,,Alnus kieme su meile puoselėjame tokią aplinką, kokioje norėtume ilsėtis patys - laukinę, kvepiančią sodo žiedais, gundančią iškylauti jaunuolyno pievose bei leidžiančią, klausantis miško garsų, visiškai atsipalaiduoti. Svajojame, kad čia, mūsų medžių paunksmėje, visa širdimi patirtumėte skirtingus metų laikus!" - rašo sodybos savininkai Rasa ir Tomas.

Šis žemės sklypas, šie namai gali tapti pabėgimu ir prieglobsčiu visiems, kurie svajoja ištrūkti iš miesto ir prisiglausti gamtoje. Todėl kviečiamas kiekvienas, kuris pasiilgo gamtos glėbio. 

Sodyba ,,Alnus kiemas" yra Nemuno kilpų regioninio parko teritorijoje, statyba čia galima tik laikantis tradicijų, remiantis tautinio paveldo pavyzdžiais, todėl naujasis GLUOSNIO namelis - moderni Sūduvos krašto klėtis.

Papildoma informacija

Kontaktai

Alnus kiemas - Gluosnio namelis

Prienai Bičiulių g. 1, Alksniakiemis

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė