Poilsis paplūdimio namuke ant ežero kranto Molėtų rajone

Galioja: 12 mėn.
(47)
Sielos atgaiva
Galioja: 12 mėn.
(47)

Pasiūlymo aprašymas

Atitrūkite nuo kasdieninės rutinos privačiame paplūdimio namuke ant Dūrių ežero kranto. Nuostabus kraštovaizdis, grynas oras leis atitrūkti nuo darbų lavinos ir kasdienės rutinos. Namas sužavės savo išskirtiniu, gerai apgalvotu ir kruopščiai įgyvendintu interjeru. Interjero dizainerių išrinkti baldai, spalvos ir kitos interjero detalės ne tik kuria ypatingą ir jaukią gyvenamąją aplinką, žavinčią net išrankiausių skonių svečius, bet ir kuria ypatingą atmosferą, leidžiančia pasijusti, kaip namuose. Erdvės pojūtis, gamtos artumas ir tvyranti ramybė kuria unikalią aplinką, harmoningai papildančią teikiamą komfortą.

Namuke rasite mini virtuvėle, kurioje galėsite pasigaminti pusryčius ar vakarienę, jūsų patogumui, vonios kambaryje rasite: plaukų džiovintuvą, rankšluosčius bei higienos reikmenis. Namuke taip pat yra plačiaekranis televizorius, Wi-fi bei kondicionierius Norintiems romantiškos atmosferos yra židinys.

Galite rinktis poilsį paplūdimio namuke su pirtimi arba karštu kubilu po atviru dangumi.

Pasirinkus poilsį paplūdimio namuke suteikiama pasirinktinai viena pramoga (1 val. per visą nakvynės laikotarpį) iš šių galimų variantų:
 - Lauko teniso žaidimas (1 val.); 
 - Paplūdimio tinklinio žaidimas (1 val.); 
 - Pasiplaukiojimas vandens dviračiu 1 val.; 
 - Pasiplaukiojimas valtimi su irklais (1 val.);
 - Pasiplaukiojimas irklentėmis (1 val.). Pramoga pasinaudoti galima tik atsižvelgiant į oro sąlygas. Dėmesio! Pramogos nevykdomos nuo lapkričio 1d. iki balandžio 31d.

Ilsėkitės čia, kur prasideda geriausi Jūsų prisiminimai...

Paplūdimio namuko nuotraukos

 • Nemokamas spartus Wi-Fi
 • Nemokamas automobilio parkavimas
 • Norintiems aktyvesnės veiklos su šiuo kuponu gali rinktis pasirinktinai vieną iš veiklų: tinklinį, lauko tenisą, pasiplaukiojimą vandens dviračiu arba valtimi su irklais, irklentėmis, kurių trukmė - 1 val., esant geroms oro sąlygoms
 • Mini virtuvėlė
 • Vonios kambaryje rasite: plaukų džiovintuvą, rankšluosčius bei higienos reikmenis
 • Židinys
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos
 • Kuponas negalioja nuo 06.01-08.31 bei švenčių dienomis: 01.01; 03.31; 04.01; 12.24-12.26; 12.31)
 • Pasiūlymu pasinaudoti gali 2 asmenys
 • Įsigijus kuponą, būtina išankstinė rezervacija
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 10 darbo dienų iki rezervuotos datos
 • Paslauga gali naudoti asmenys nuo 18 metų. Vaikai turi būti lydimi tėvų
 • Įsiregistravimas - nuo 15:00val., išsiregistravimas - iki 12:00val.
 • Norint panaudoti kuponą darbo dienomis - anksčiausias atvykimas sekmadienį, vėliausias išvykimas penktadienį
 • Dėl apgyvendinimo kreiptis kupone nurodytais kontaktais darbo valandomis. Dėl papildomų paslaugų pranešti ne vėliau kaip iki 18h
 • Vaikų politika: kūdikiams iki 1 metų miegant su tėvais - nemokamai. Maniežas užsakomas iš anksto - 15 Eur. Vaikams iki 6 metų nakvynė kainuoja 20 Eur.; nuo 6 metų ir daugiau - 30 Eur.
 • Atvykimas su gyvūnu galimas: priemoka už gyvūną - 50 Eur. už visą nakvynės laikotarpį. Privaloma laikytis taisyklių. Už viešbučio inventorių atsako augintinio šeimininkas

Molėtai Resort

Modernūs svečių namai Molėtai Resort įkurti 2022 metais Molėtų rajone - krašte kuris, įžymus savo ežerų kiekiu, čia jų telkšo net 242. Nuostabus kraštovaizdis, grynas oras leis atitrūkti nuo darbų lavinos ir kasdienės rutinos. Molėtai Resort, įsikūrę ant Dūrių ežero pakrantės. Jame sugaunama net 13 įvairios rūšies žuvų. 

Molėtai Resort gali patenkinti platų svečių poreikių spektrą: apgyvendinimas moderniuose namuose, jaukūs viešbučio kambariai, tailandietiškos virtuvės įkvėptas restoranas. Gausus pasirinkimas vandens pramogų tokių kaip: vandens dviračio nuoma, valties su irklais nuoma, valties su elektriniu varikliu nuoma, irklenčių nuoma, taip pat pramogos su kateriu. Norintiems ilsėtis aktyviau, siūloma pažaisti paplūdimio tinklinį arba lauko tenisą. Žiemos metu galima išsinuomoti keturračius. Molėtai Resort yra geriausia vieta poilsiui ir visiškam atsipalaidavimui tiek vienam, tiek sus savo antrąją puse ar visa šeima bei draugais.

Papildoma informacija

Paplūdimio namukas

Kontaktai

Molėtai Resort

Molėtai Kampų g. 22, Kampų kaimas, Luokesos sen. (55.25221092,25.40683333)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė