Plaukų laminavimas ir tonavimas beamoniakiais MATRIX dažais Vilniuje

Žvilgantys plaukai
30% akcija

Pasiūlymo aprašymas

,,Dalia Grožio Studija“ siūlo puikią išeitį visoms, norinčioms didžiuotis žvilgančiais ir puikiai atrodančiais plaukais!

Plaukų laminavimas – tai išorinis plauko padengimas, dėl kurio plaukai tampa storesni, blizgantys ir lygūs. Plėvelė užlituoja nušiurusius galiukus ir priklijuoja žvynelius prie plauko stiebo. Jau iš karto po vienos procedūros rezultatas yra akivaizdus – plaukai tampa spindintys, elastingi, paviršius lygus.

Plaukų laminavimo priemonė yra pagaminta iš natūralių medžiagų ir be jokio silikono. Pagrindinę priemonės dalį sudaro kviečių proteinas. Proteinas yra statybinė plaukų medžiaga, ji yra būtina, kad plaukai atrodytų stiprūs, sveiki ir žvilgantys. Tai ne tik kad nekenksminga, bet ir labai naudinga plaukui procedūra. Šio produkto sudėtyje naudojamas bespalvis arba spalvotas plauko dažiklis, kurio pagrindas – natūralūs ingridientai, neturintys savo sudėtyje amoniako ir peroksido. Kviečių proteinas, kuris turi antioksidacinį poveikį - drėkina ir maitina plaukus, giliai įsiskverbia į plauko vidų, stangrindamas jį. Ramunėlių, šimtalapio ir kitų žolių fitoekstraktai turi priešuždegiminį poveikį ir turi įtakos plauko augimui.

Laminavimas suteiks stulbinantį sveikų plaukų vaizdą. Tai gydymo procedūra, kurios metu atkuriama Jūsų sveiko plauko struktūra. Kiekvienas plaukas papildomai pamaitinamas ir apvelkamas plėvele, kuri apsaugo nuo aplinkos poveikio (karščio, šukavimo, tiesinimo sukeliamo streso). Plaukai tampa elastingi ir stiprūs - nuo šaknų iki pat galiukų!

Procedūra atliekama su profecionalia „L‘oreal MATRIX“ kosmetika.

  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervacijos atšaukimas galimas ne mažiau kaip 24 val. iki rezervuotos datos, kitu atveju kuponas laikomas panaudotu
  • Paslauga teikiama visomis darbo dienomis ir šeštadieniais, išskyrus sekmadienį ir valstybines švenčių dienas
  • Darbo laikas: I - V 10.00-20.00, VI - 10.00-17.00
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Atvykimas su augintiniu negalimas

Dalios grožio studija

Grožio salonai yra įsikūrę Vilniaus centre: Goštauto bei Basanavičiaus gatvėse. Galėsite pasirinkti Jums patogiausią vietą, kur aukščiausios klasės specialistai suteiks profesionalias paslaugas ir puikų aptarnavimą. Grožio studijos komanda motyvuota, turinti aukštą išsilavinimą grožio industrijoje ir yra visada pasiruošusi padėti Jums atrodyti taip, kaip visada svajojote! Salone atliekamos grožio, sveikatos procedūros leis ne tik atsipalaiduoti, bet ir po jų tapsite gražesnė, atjaunėjusi ir vėl kupina jėgų ir pasitikinti savimi!

Kontaktai

Dalios grožio studija

Vilnius Basanavičiaus g. 22, Vilnius (54.68151680,25.26988670)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Dalios grožio studija

Vilnius Goštauto g. 5/2, Vilnius (54.69123790,25.27352590)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė