Plaukimas valtimi Trakuose su draugais ar kolegomis

Stipru

Pasiūlymo aprašymas

Kviečiame tave ar tavo kolegas išbandyti unikalią bei netradicinę pramogą -  plaukimą aštuonviete,  keturviete arba dviviete valtimi Trakuose. Jūsų  kolektyvo laukia puiki galimybė išbandyti irklavimą bei tuo pačiu sustiprinti savo, kaip organizacijos, komandinius įgūdžius.

Aštuonvietė/ keturvietė / dvivietė –  unikali valtis, kurioje atsiskleidžia kiekvieno asmens charakterio savybės ir gebėjimas prisitaikyti prie kitų komandos narių. Vieniems tai pavyksta puikiai, kitiems, deja, reikia mokytis dirbti komandoje, užmiršti asmenines ambicijas ir nepasitenkinimus,  nes kiekvienas valtyje yra lygus ir turi irkluoti kartu. Užtikriname, kad jūsų komanda gamtoje puikiai praleis laiką kartu su kolegomis, sustiprins tarpusavio bendravimo įgūdžius, pajus komandinį bendradarbiavimą ir susiderinimo galimybes, pamatys, kokie vis tik yra skirtingi (kaip asmenybės), na, o valtyje visą laiką būsiantis patyręs klubo treneris, žingsnis po žingsnio jus supažindins su irklavimo technikos pradmenimis ir padės sustyguoti komandą.

Asmenų skaičius neribojamas. Priklausomai nuo susidariusios asmenų grupės, bus parenkamos valčių klasės: aštuonvietės / keturvietės / dvivietė. Pagal poreikį, jeigu dalyvauja daugiau nei viena valtis, irklavimo pabaigoje gal būti organizuojamos varžybos.

Kalbinkite savo darbuotojus ir leiskitės į nepakartojamą kelionę vandeniu!

 • Pagal asmenų skaičių parinkta aštuonvietė, keturvietė ar dvivietė valtis
 • Paslaugos trukmė 1,5-2 val.
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Paslauga suteikiama asmenims nuo 16 metų
 • Paslauga teikiama nuo gegužės 1 d. iki spalio 1 d., jei oro sąlygos leidžia – ilgiau
 • Būtina išankstinė rezervacija kupone nurodytais kontaktais
 • Rezervacijos atšaukimas galimas ne mažiau kaip 2 paroms iki rezervuotos datos, kitu atveju, kuponas bus laikomas panaudotas
 • Paslauga teikiama tik esant palankioms oro sąlygoms, šiltuoju metu. Pasikeitus oro sąlygoms, paslauga gali būti perkeliama
 • Paslauga teikiama visomis dienomis nuo 8.00-21.00 val.
 • Asmenys, dalyvaujantys pramogoje, prisimina visišką atsakomybę dėl savo asmeninio saugumo
 • Atvykimas su gyvūnu nėra galimas
 • Rekomenduojama sportinė apranga
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Irklavimo klubas ,,Auksinis yris"

Irklavimo klubas ,,Auksinis yris" buria sporto mėgėjus, irklavimo sporto entuziastus, profesionalius sportininkus ir trenerius. Klubo tikslas - supažindinti Jus su irklavimo sportu, leisti pajusti šio sporto grožį, iššūkius bei malonumus, kuriuos patiria tikri irkluotojai. Irklavimo klubas veikia jau kelias dešimtis metų, irklavimo renginius organizuoja apie 10 metų. Profesionalūs instruktoriai, treneriai su Jumis bus viso renginio metu vienoje valtyje, užtikrins saugią bei įdomią irklavimo treniruotę.

Irklavimas Trakų ežeruose su aštuonviete valtimi - tai unikali komandos formavimo pramoga, kurios metu stiprinsite savo komandos bendravimo gebėjimus, tarpusavio supratimo, prisiderinimo vienas prie kito įgūdžius, atsiskleis charakterių savybės, padedančios ar trukdančios darbui komandoje. Na o, kad nebūtų netikėtumų, valtyje kartu su jumis bus ir naujus iššūkius Jūsų komandai kels ilgametę patirtį turintis klubo treneris, kuris tikrai neleis nuobodžiauti.

Kontaktai

Irklavimo klubas ,,Auksinis yris"

Trakai Karaimų g. 73 (54.65242060,24.92204770)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė