Plaukimas irklavimo valtimi - Jūsų šventės netradicinis nuotykis

Smagus išbandymas

Pasiūlymo aprašymas

Kviečiame netradiciškai, originaliai, linksmai bei sportiškai praleisti gimtadienio, bernvakario ar mergvakario ar bet kokią jūsų šventę išbandant irklavimo pramogą.

Irklavimo klubas ,,Auksinis yris" siūlo unikalią galimybę pasiplaukioti po Trakų ežerus su sportine aštuonviete valtimi, kurioje draugų ar bendradarbių kompanijoje galėsite išbandyti savo komandines jėgas, smagiai bei nuotaikingai praleisti laiką. Patyrę treneriai pasirūpins, kad visos pramogos metu kiekvienas išbandytų irklavimą bei retkarčiais turėtų progą paganyti akis po užburiančius Trakų vaizdus.

Irklavimas Trakų ežeruose su aštuonviete valtimi - tai unikalus bei nepamirštamas ir linksmybių pilnas nuotykis, kuriuo metu su savo draugų ar artimųjų kompanija visi drauge mokysitės irkluoti, suprasite kas yra ir koks svarbus yra balansas, pamatysite, kokie esate skirtingi bei susidursite su naujais iššūkiais, kuriuos jums iškels ilgametę patirtį turintys klubo treneriai, kurie tikrai neleidžia nuobodžiauti.

Paslaugos trukmė apie 2 valandas. Asmenų skaičius neribojamas. Priklausomai nuo susidariusios asmenų grupės, bus parenkamos valčių klasės: aštuonvietės / keturvietės / dvivietė. Pagal poreikį, jeigu dalyvauja daugiau nei viena valtis, irklavimo pabaigoje gal būti organizuojamos varžybos.

Irklavimo klubas "Auksinis yris" organizuoja: įvarius pasiplaukiojimus sportinėmis valtimis, moko irkluoti pradedančiuosius, organizuoja komandos formavimo renginius, orientacines irklavimo varžybas po Trakų ežerus. Irklavimo klube dirba patyrę irkluotojai - Lietuvos čempionatų prizininkai bei olimpinės rinktinės nariai.

Susitelkite ir patirkite neišdildomus įspūdžius!

 • Pagal asmenų skaičių parinkta aštuonvietė, keturvietė ar dvivietė valtis
 • Paslaugos trukmė 1,5-2 val.
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Paslauga suteikiama asmenims nuo 16 metų
 • Paslauga teikiama nuo gegužės 1 d. iki spalio 1 d., jei oro sąlygos leidžia – ilgiau
 • Būtina išankstinė rezervacija kupone nurodytais kontaktais
 • Rezervacijos atšaukimas galimas ne mažiau kaip 2 paroms iki rezervuotos datos, kitu atveju, kuponas bus laikomas panaudotas
 • Paslauga teikiama tik esant palankioms oro sąlygoms, šiltuoju metu. Pasikeitus oro sąlygoms, paslauga gali būti perkeliama
 • Paslauga teikiama visomis dienomis nuo 8.00-21.00 val.
 • Asmenys, dalyvaujantys pramogoje, prisimina visišką atsakomybę dėl savo asmeninio saugumo
 • Atvykimas su gyvūnu nėra galimas
 • Rekomenduojama sportinė apranga
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Irklavimo klubas ,,Auksinis yris"

Irklavimo klubas ,,Auksinis yris" buria sporto mėgėjus, irklavimo sporto entuziastus, profesionalius sportininkus ir trenerius. Klubo tikslas - supažindinti Jus su irklavimo sportu, leisti pajusti šio sporto grožį, iššūkius bei malonumus, kuriuos patiria tikri irkluotojai. Irklavimo klubas veikia jau kelias dešimtis metų, irklavimo renginius organizuoja apie 10 metų. Profesionalūs instruktoriai, treneriai su Jumis bus viso renginio metu vienoje valtyje, užtikrins saugią bei įdomią irklavimo treniruotę.

Irklavimas Trakų ežeruose su aštuonviete valtimi - tai unikali komandos formavimo pramoga, kurios metu stiprinsite savo komandos bendravimo gebėjimus, tarpusavio supratimo, prisiderinimo vienas prie kito įgūdžius, atsiskleis charakterių savybės, padedančios ar trukdančios darbui komandoje. Na o, kad nebūtų netikėtumų, valtyje kartu su jumis bus ir naujus iššūkius Jūsų komandai kels ilgametę patirtį turintis klubo treneris, kuris tikrai neleis nuobodžiauti.

Kontaktai

Irklavimo klubas ,,Auksinis yris"

Trakai Karaimų g. 73 (54.65242060,24.92204770)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė