Plaukimas greitaeigiu kateriu Hanuman į Mingės kaimą

Galioja: 12 mėn.
Malonūs įspūdžiai
Galioja: 12 mėn.

Pasiūlymo aprašymas

Maloniai kviečiame į kelionę laivu iš Nidos po Mingės kaimą arba kitaip dar vadinamą mažąja Lietuvos Veneciją, kurios pagrindinė ,,gatvė" yra Minijos upė. Atraskite savo Veneciją, čia Lietuvoje.

Maršrutas: Nida - Uostadvaris - Mingė - Nemuno delta – Nida. 

Trukmė:  1.5 val. plaukimas laivu ,,Hanuman", 2 val. laisvas laikas krante. Bendra paslaugos trukmė: 3,5 val.

Iš Nidos plaukimas į Mingės kaimą organizuojamas greitaeigiu kateriu Hanuman. Šis kateris pagamintas 1963 metais iš antikvarinio raudonmedžio, išlaikant senųjų meistrų laivų statybos tradicijas. Plaukiant šiuo kateriu jūs ne tik mėgausitės nuostabia Lietuvos gamta, išskirtiniu Mingės kaimu, bet ir pats plaukimas šiuo nepaprastai gražiu kateriu pridės romantiškos dvasios visai kelionei.

Mingės kaimas išskirtinis tuo, kad čia pagrindinis judėjimas vyksta ne automobiliais, o laivais. Pagrindinis kaimo kelias – Minijos upė. Taigi, visi vietiniai gyventojai jau nuo seno pripratę pas kaimynus į kitą upės pusę plaukti laivais.

Šis nepaprastas kaimas dažnai vadinamas Lietuvos Venecija ir tai vienintelis toks kaimas visoje Lietuvoje. Būtent todėl plaukimas į Mingės kaimą yra privalomas nors kartą gyvenime, savo akimis turite pamatyti šį grožį, nes nupasakoti to ką pamatysite – tiesiog neįmanoma.

Atvykę į Mingę, turėsite 2 valandas laisvo laiko. Galėsite pasivaikščioti, apžiūrėti kaimelį ar pasimėgauti žuvies patiekalais Kavinėse.

Įsigykite įdomią atrakciją savo svajonių laisvalaikiui ar maloniai nustebinkite artimą žmogų padovanodami plaukimą į Mingės kaimą.

 • 2 val. laisvas laikas Mingės kaimelyje
 • 1,5 val. Plaukimas greitaeigiu kateriu: Nida - Uostadvaris - Mingė - Nemuno delta – Nida
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Būtina išankstinė rezervacija
 • Galioja visomis savaitės dienomis
 • Paslauga teikiama nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d.
 • Paslauga galima pasinaudotus sutartu laiku
 • Plaukti laivu gali iki 6 asmenų. Papildomas asmuo 70 Eur.
 • Paslaugai nėra ribojamas amžius. Nepilnamečiai asmenys turi būti lydimi tėvelių arba turėti jų sutikimą
 • Paslauga teikiama tik esant palankioms oro sąlygoms. Jeigu didelis vėjas ir didelės bangos, kelionė nukeliam iki tol, kol sąlygos bus palankesnės plaukimui
 • Paslaugos rezervavimo laikas galimas nuo 6 ryto iki 21 vakaro
 • Atvykimas su gyvūnų galimas. Priemoka už gyvūną 10 Eur
 • Suderinus rezervacijos datą ir pasikeitus aplinkybės dėl paslaugos panaudojimo, galima keisti kelionės datą pranešus ne vėliau kaip 3 paros iki plaukimo
 • Apranga pagal oro sąlygas. Rekomenduojame turėti šiltesnę aprangą
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Greitaeigis kateris Hanuman

Klasikinis, antikvarinis raudonmedžio laivelis “Hanuman”, yra pagamintas gerai žinomos Švedijos laivų statyklos Storebro 1963 m išlaikant senų meistrų laivų statybos tradicijas.

Laivo ilgis – 7.35 m, plotis – 2.25 m

Laivelis Hanuman Jums primins Veneciją, šį nuostabų įsimylėjėlių miestą. Dėl mažos grimzdos su laiveliu galima įplaukti į Šturmų švyturio restoraną, garsėjantį senolių išpuoselėtomis žuvies gaminimo tradicijomis, ir paskanauti tikrų meistrų pagamintų žuvies patiekalų.

Papildoma informacija

Atraskite Lietuvos Venecija - Mingės kaimą

Mingės kaimas

Kodėl verta čia apsilankyti – čia kiekvienas namas turi savo prieplauką, čia nepamatysite gausybės automobilių, nes visas judėjimas vyksta laivais. Automobiliais šiame kaime važiuojama ypač retai, taigi ore tvyro neįprasta ramybė. Taip pat pastatai išdėstyti taip, kad pagrindiniai fasadai visu grožiu būtų atsukti į Minijos upės pusę.

Kontaktai

Greitaeigis kateris Hanuman

Neringa Naglių g. 14, Nida (55.30231330,21.00735990)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė