Baidarės ir nakvynė gamtoje - stovyklavietėje

Galioja: 12 mėn.
Įspūdžiai
Galioja: 12 mėn.

Pasiūlymo aprašymas

Jūsų laukia vienos dienos plaukimas dvivietėmis baidarėmis Verknės upės aukštupiu (Toliškių tiltas-Aukštadvaris). Šis maršrutas išties yra įspūdingo gamtos grožio. Praplauksite septynis ežerus, patirsite sraunius upės šėliojimus. Šiame maršrute tikrai rasite kur pasimaudyti, priplauksite prie rekonstruoto Grinkavos malūno, kur galėsite pasimėgauti krentančio vandens malonumais. Jums bus suteiktos gelbėjimo liemenės ir maršruto žemėlapis,  su visa draugų kompanija būsite autobusais nuvežti į plaukimo baidarėmis maršruto pradžią, ir parvežti plaukimui pasibaigus. Mėgstantiems po baidarių žygio praleisti vakarą su draugais ramioje aplinkoje gamtos apsuptyje, galite rinktis plaukimą baidarėmis ir nakvynę stovyklavietėje prie Verknės upės. Ten įrengta pavėsinė, laužavietė, tinklinio aikštelė, mini futbolo vartai ir malkos. Jeigu pageidausite už papildomą mokestį galite išsinuomoti mobilų kubilą.

Pasigrožėkite Verknės upės gamtovaizdžiu ir atsipalaiduokite gamtos oazėje!

 • Nemokamas transportavimas
 • Dvivietės baidarės
 • Gelbėjimo liemenės, irklai
 • Maršruto žemėlapis
 • Kepsninė
 • Būtina išankstinė rezervacija
 • Paslauga teikiama kovo - spalio mėnesiais visomis savaitės dienomis, išskyrus šeštadieniais
 • Nepilnamečiai turi plaukti su suaugusiu asmeniu ir tėvų leidimu
 • Rekomenduojama judesių nevaržanti laisva apranga, vanduo, apsauga nuo saulės, atsarginiai batai ir drabužiai
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Mobilus kubilas prie sodybos

Česlovo sodyba ir baidarės

Česlovo sodyba ir baidarės - tai rami ir aktyvi vieta poilsiui Trakų rajone prie Verknės upės vienkiemyje Aukštadvario regioniniame parke. Jau daugiau kaip 15 metų Česlovo baidarės nuomoja tik aukščiausios klasės dvivietes polietilenines, smūgiams atsparias baidares, kuriomis gali plaukti iki 100 žmonių. Pailsėti po baidarių plaukimo, vakaroti galima  ne tik vienkiemių sodybose, bet ir įrengtose 2 stovyklavietėse gamtoje: stovyklavietė prie Verknės upės Vydžionių kaime, Prienų raj. arba stovyklavietė prie Verknės upės Derionių kaime. Stovyklavietės puikiai tinka plaukiantiems baidarėmis dvi dienas. Jos randasi prie pat upės, čia pat priplaukę, galėsite ir įsirengti ir nakvoti. Jums įrengta pavėsinė, laužavietė, tinklinio aikštelė, mini futbolo vartai, malkos.

Papildoma informacija

Stovyklavietė prie Verknės upės Vydžionių kaime

Stovyklavietė randasi prie pat Verknės upės, čia pat priplaukę, galėsite įsikurti ir nakvoti. Stovyklavietės teritorija apie 1 ha., todėl erdvės pakaks palapinėms statytis bei žaidimams gamtoje. Stovyklavietė padalinta į dvi dalis gali būti  skirta dviem kompanijoms, bet ne daugiau. Čia Jūs turėsite pavėsinę, laužavietę, tinklinio aikštelę, mini futbolo vartus. Yra malkos, tereikia turėti tik kirvuką ir pjūkliuką.

Už papildomą mokestį galima į stovyklavietę prie Verknės pristatyti mobilų kubilą, bus prileista vandens, pasirūpinta malkomis bei išnuomotas generatorius.

Kontaktai

Česlovo sodyba ir baidarės

Trakai Derionių km.12A Onuškio sen.Trakų raj, (54.55004600,24.62370800)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė