Įvairių kūno vietų plaukelių šalinimas lazeriu

Galioja: 12 mėn.
(42)
Švelni ir lygi oda
44% akcija
Galioja: 12 mėn.
(42)

Pasiūlymo aprašymas

Vargina nepageidaujami plaukeliai? Nežinote, kaip su jais kovoti? Išbandykite epiliaciją diodo lazeriu ir džiaukitės švelnia bei lygia oda ilgai!

Plaukelių šalinimas lazeriu - plauko folikulo sunaikinimas, naudojant tam tikro bangos ilgio šviesą, yra efektyviausias plaukelių šalinimo metodas, galintis sunaikinti plauką ilgam laikui. Moksliniai faktai patvirtina: lazeriu galima pašalinti iki 95% visų plaukelių (Viskas priklauso nuo odos tipo, kraujotakos ypatybių, ankščiau naudotų plaukelių šalinimo būdų ir kitų individualių veiksnių). 

Terapijos (procedūros) metu atsikratote tiek augančių, tiek subrendusių plaukelių, kuriuose yra pakankamai melanino, kad lazerio energija “sunaikintų” jų folikulą. Akivaizdų rezultatą matysite jau po pirmos ir antros procedūros! Tarp procedūrų privaloma 3-6 savaičių pertrauka ir kartotinės/palaikomosios procedūros. Po šio laikotarpio procedūrų paveiktose zonose atsiras antroji plaukų augimo ,,banga”. Tinkamai pritaikyta procedūrų praktika padės atsikratyti nepageidaujamų plaukelių maksimaliai efektyviai!

  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervacijos atšaukimas galimas ne mažiau kaip 48 val. iki rezervuotos datos, kitaip kuponas laikomas panaudotas
  • Paslauga gali pasinaudoti asmuo nuo 18 metų
  • Paslauga teikiama darbo dienomis, išskyrus valstybines šventines dienas
  • Kuponu negalima pasinaudoti gruodžio 24-26 dienomis
  • Darbo laikas: I - V 8.30-19.00
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Kupono pratęsimas negalimas
  • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas

Gero masažo namai

Gero masažo namai - tai jaukumu pripildyta aplinka bei išskirtinis dėmesys klientui. Profesionalų komanda siūlo kokybiškas paslaugas kiekvienam besirūpinančiam savo išvaizda, sveikata ir poilsiu. Gero masažo namuose atliekamos kūno formų korekcijos, masažai, veido procedūros, plaukelių šalinimas lazeriu ir sveikatinimo procedūros. Grožio procedūros ir masažai atliekami kvalifikuotų specialistų, kurie nuolat tobulinasi grožio ir sveikatinimo srityje, gilina žinias siekdami geriausių rezultatų, todėl kiekvienas apsilankymas  – ypatingas.

Kontaktai

Gero masažo namai

Marijampolė Vyatuto g. 27A, Marijampolė (54.55252580,23.34899750)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė