Pirčių, baseino ir jacuzzi erdvės nuoma Biržuose

Galioja: 12 mėn.
(1199)
Atgaiva
Galioja: 12 mėn.
(1199)

Pasiūlymo aprašymas

Norite turėti privačią baseinų ir pirčių teritoriją skirta tik jums?  Jeigu taip, tai pasinaudokite šiuo Svajok.lt pasiūlymu -  ir jūs, ir jūsų draugai ar giminės galėsite mėgautis 3 val. privačiu laiku baseinų ir pirčių komplekse ir 1 val. privačioje salėje, kurioje galėsi užkandžiauti ar atsigaivinti.

Pirčių komplekse yra rusiška, suomiška, bei turkiška pirtys su himalajų druskų lietumi, šviesų ir kvapų terapija. Taip pat 12 metrų ilgio ir 6 metrų pločio baseinas su kaskada, stipria vertikalia srove, geizeriu. Sūkurinė vonia yra su dviejų tipų purkštukais. Baseine vanduo valomas jonizavimo ir elektrolizės būdu, bei filtrų infraraudonųjų šviesų pagalba. Iš natūralių druskų išgaunamas chloras. Šalia įrengti persirengimo kambariai su dušais ir tualetais.

Apsilankymo suaugusiems bilietas 20 Eur.  Minimali paslaugos užsakymo kaina - 200 Eur.  Norint užsakyti privatų laiką reikia nusipirkti tiek kuponų, kad susidarytų minimali užsakymo kaina 200 Eur. (pvz.: 10 suaugusiems kaina yra 200 Eur, jeigu norėtų atvykti 11 suaugusių, tai kaina 20*11 = 220 Eur ir t.t.). Privačią baseinų ir pirčių zoną gali išsinuomoti ir mažesnis asmenų skaičius, tačiau bendra suma negali būti mažesnė nei 200 Eur.

Maksimalus asmenų skaičius 50 asmenų.

 • 3 val. pirčių ir baseinų erdvės nuoma
 • 1 val. privati salė
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Minimali užsakymo kaina yra 200 Eur. Galima pirties ir baseinų zoną užsakyti ir mažesnėms grupėms, tik minimali mokėtina suma būtų ta pati  - 200 Eur.
 • Būtina išankstinė rezervacija. Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 72 val. iki rezervuotos datos.
 • Kuponas galioja visus metus.
 • Paslauga teikiama visomis dienomis (I-VII)
 • Pirčių ir baseinų erdvės darbo laikas 09:00-23:00 val.
 • Maksimalus skaičius žmonių 50.
 • Paslaugai nėra ribojamas amžius. Nepilnamečiai vaikai turi būti lydimi suaugusių asmenų
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Atvykimas su gyvūnu negalimas

Sodeliškių dvaro sodyba

Sodeliškių Dvaro sodyba – tai pramogų, poilsio ir apgyvendinimo  kompleksas.  Šioje ramybės oazėje susitinka ir nuostabiai dera praeities bei dabarties laikas. Jūsų laukia unikali vieta,  kai vienu metu galite grožėtis modernia, šiuolaikiškai įrengta sodyba su SPA zona, konferencijų sale ir viešbučiu, o šalia aplankysite autentišką aukštaitiškos sodybos ansamblį. 

Dvaro sodybos išskirtinumas – lankytojus viliojantis ,,Senovinės technikos muziejus". Taip pat elniai, danieliai, muflonai, alpakos. Be malonaus poilsio ir patogios nakvynės sodyba siūlo ekskursijas po muziejus, edukacinę programą „Grūdo kelias“, multifunkcinę teniso, tinklinio, krepšinio, mini futbolo sporto aikštelę. Yra vaikų žaidimų aikštelė, nemokamas Wi-fi visoje sodybos teritorijoje, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Viskas skirta kokybiškam poilsiui Biržuose.

Papildoma informacija

Baseinų ir pirčų erdvė

Mėgaukite 3 pirtimis, baseinu ir jacuzzi malonumais.

Kontaktai

Sodeliškių dvaro sodyba

Biržai Sodeliškių gatvė 1A, Sodeliškių k., (56.29115450,24.63818960)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė