Pėsčiųjų žygis Aukštaitijos nacionaliniame parke

Galioja: 12 mėn.
Įspūdžiai
Galioja: 12 mėn.

Pasiūlymo aprašymas

Tobulas žygis mėgstantiems gamtą ir norintiems išsukti iš pramintų turistinių Lietuvos takų. Išjudinkite savo kūną ir palepinkite sielą pėsčiųjų žygyje per Aukštaitijos nacionalinio parko senus pušynus, palei skaidrius ežerus ir purias  pelkes. Prisikvėpuokite gryniausiu pušynų oru ir pasimėgaukite pietumis, išvirtais ant laužo. Pailsėkite nuo rutinos ir pajauskite gamtos gydančias jėgas. Sudėtingumas lengvas, 6 valandos, 15 kilometrų.

Platesnis žygio maršruto aprašymas žemiau, po nuotraukomis.

 • Vietinis angliškai/lietuviškai/rusiškai kalbantis gidas
 • Sotūs, ant laužo pagaminti pietūs
 • Transportas iš Ignalinos į Puziniškį ir atgal
 • Vaikams nuo 6 iki 16 metų ir senjorams taikome dar papildomą 15 proc. nuolaidą nuo žygio kainos
 • Rezervacijos atšaukimas galimas prieš 48 val. pakeičiant datą. Atšaukus rezervaciją mažiau kaip 48 valandoms, kuponas gali būti laikomas panaudotu
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos
 • Paslauga teikiama visomis dienomis (I-VII)
 • Paslauga teikiama visus metus
 • Paslauga neteikiama esant audrai ar uraganui
 • Apranga patogi. Atkreipkite dėmesį, kad turite patogiai apsiauti vaikščiojimui per mišką ir neasfaltuotais takais.
 • Paslaugų teikėjas pasiliekame teisę formuoti didesnes grupes, nei yra nupirkta kuponų. Pavyzdžiui, jei įsigijote kuponą žygiui 2 asmenims ir yra suderina data, prie jūsų gali būti prijungti ir kiti asmenys užsisakę paslaugą tą pačią datą. Maksimalus asmenų skaičius žygyje 15.
 • Atvykimas su gyvūnais yra galimas, suderinus iš anksto

Miško takeliais - Žygis Aukštaitijos nacionaliniame parke

Žygiuosite per tankius miškus, palei gražius ežerus ir šalia purių pelkynų. Eidami vasariškais takais rinksite valgomas žoleles ir uogas. Žiemą pasinersite į snieguotą miško pasaką, vaikščiosite užšalusiais ežerais ir mėgausitės miegančios gamtos tyla.

Papildoma informacija

Maršrutas: Žygis Aukštaitijos nacionaliniame parke

Pradžia
Mes susitiksite Ignalinos traukinių stotyje ir iš karto kelionių vadovo automobiliu nukeliausite į Puziniškių kaimą (~15-20 minučių), kuris garsėja savo senoviniais ąžuolais ir liepomis. Toliau eisite į Ladakalnį, bene įspūdingiausią vietą Ignalinos regione.

Žygis į Ladakalnį
Vietinis gidas lydės jus tankiuose miškuose, palei gražius ežerus ir purias pelkes tiesiai į Ladakalnį, kur jus turėsite galimybę užlipti ant įžymios kalvos ir pasimėgauti stulbinančiu peizažu. Iš viršaus atsiveria vaizdas į šešis ežerus tarp miškų: Ūkojas, Linkmenas, Pakasas, Asėkas, Alksnaitis ir Alksnas.

Jus sužinosite apie vietinę florą ir fauną, vasarą galėsite prisirinkti valgomų uogų ir žolelių, galbūt net pamatyti laukinius miško gyventojus. Žiemą pasinersite į apsnigto miško pasaką, pasivaikščiosite užšalusiais ežerais ir įsijausite į miegančios gamtos ramybę.

Pietūs
Truputėlį daugiau ėjimo ir sustosite sotiems gardiems pietums ir aromatingai žolelių arbatai. Vasarą tai galimybė išsimaudyti gaivinančiose laukinio ežero vandenyse. Kurį laiką ilsėsitės ir dalinsimės įspūdžiais, po to susiruošite eiti į Ginučių kaimą.

Žygis į Ginučius
Senovinis etnografinis kaimas Ginučiai egzistuoja nuo 1374 metų ir yra garsus savo vandens malūnu. Ginučių malūnas yra vienintelis iš šešių vandens malūnų, išsaugotų nacionaliniame parke, kuriame išliko jo autentiška įranga. Jūs turėsite laiko susipažinti su vieta ir sužinoti daugiau įdomių faktų iš kaimo istorijos.

Pabaiga
Nueisite į paskutinę žygio atkarpą iki vietos, kurioje pradėjote (Puziniškių kaimas). Galėsite pasimėgauti vėjo šlamėjimu medžių lajose, įkvepiant aitraus pušų kvapo ir suteikiant jūsų akims ir protui galimybę pailsėti.

Iš čia automobiliu grįšite atgal į Ignaliną.

Kontaktai

Miško takeliais - Žygis Aukštaitijos nacionaliniame parke

Visaginas Tarybų g. 6, Visaginas (55.59672410,26.43908180)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė