Nefertitės veido masažas - veidui, kaklui ir dekoltė

Galioja: 12 mėn.
Dailu
Galioja: 12 mėn.

Pasiūlymo aprašymas

Vienas iš būdų ne tik atsipalaiduoti, nusiraminti, sustiprinti fizinę ir psichinę sveikatą, bet ir pasigražinti veido ovalą modeliuojantis masažas.

Nefertitės veido masažas itin efektyviai atstato raumenų, atsakingų už gražų kaklą ir apatinio žandikaulio liniją, tonusą, puikiai koreguoja dvigubą pagurklį, atstato veido ovalą, pakelia lūpų kampučius bei antakius. turi stiprų atpalaiduojamąjį ir stangrinamąjį efektą ir teigiamai veikia imuninę sistemą ir visą bendrą žmogaus savijautą.

Po masažo uždedama veido kaukė, kuri dar labiau atgaivins, tonizuos ir sudrėkins jūsų odą.

  • Masažo trukmė 60 min.
  • Kuponas galioja 12 mėnesiai nuo įsigijimo datos
  • Paslaugai amžiaus apribojimų nėra
  • Būtina išankstinė rezervacija kupone nurodytais kontaktais
  • Rezervacijos atšaukimas galimas ne mažiau kaip prieš 3 paroms iki rezervuotos datos. Likus mažiau nei 3 paroms - rezervacijos atšaukti negalima
  • Paslauga teikiama savaitės darbo dienomis: P - Pn.
  • Darbo laikas: 10.00 - 19.00
  • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Daiva Torosian

Paprašius apibūdinti save, kaip masažo specialistą, Diana nedaugžodžiavo, o pabrėžė - svarbu, savo veikloje žmogus mėgaujasi savo veikla ar ne...

Daivai Torosian  - sertifikuota Kobido masažo meistrė, kuriai masažas - tai intuityvus, jautrus bendravimas su klientais...
Masažo metu intuityviai stengdamasi prisiliesti prie kliento vidaus, siekia, kad kiekvienas iš jų po apsilankymo - jaustųsi ramesnis, giliau atsipalaidavęs, gražesnis, sveikesnis ir laimingesnis.

Baigusi medicinos mokslus, Daiva yra išklausiusi begalę seminarų, perskaičius daugybę saviugdos knygų. Išklausė ir dalyvavo M. Driuko, N. G. Wolmer kursuose. Baigusi ThetaHealing kursus, yra diplomuota Tetha gydūnė. Dalyvavusi N. G. Wolmer dvasinio ugdymo stovykloje, išmoko fundamentalių kvėpavimo praktikų, įgijo jogos įgūdžių, atvėrė savo gyvenimą galingam dvasios bei sielos vedimui - gavo mantrų įšventinimą. Baigusi Tylos kursus su Svamiu Jaataveda, dar giliau pajautė save ir savo kelią.

Šiuo metu visas savo sukauptas žinias, patirtį, sąlytį su gyvenimu ir darbu, Daiva pritaiko nuostabiai giliam, iš jaustam, energetiškai pakylėtam masažui.

Kontaktai

Daiva Torosian

Šiauliai Sevastopolio g. 13 (55.90664900,23.26376450)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė