Sodybos ,,Namelis medyje" dovanų čekis

Galioja: 12 mėn.
(196)
Galioja: 12 mėn.
(196)

Pasiūlymo aprašymas

Sodybos puošmena – ant keturių šimtamečių pušų suręstas šeimininkų pasididžiavimas - mažasis namelis medyje, apie kurį daugelis svajojo vaikystėje. Šiuolaikiškai įrengtame namelyje rasite mini virtuvėlę, TV, dušą, WC, kondicionierių. Namelyje erdvės užteks šeimai su dviem-trim vaikais. Didesnei kompanijai iki 8 svečių gali būti skirtas naujai pastatytas namelis medyje, kuriame net galėsite apkabinti šimtametę pušį. Po nameliais medžiuose įrengtos terasos, kur galima patogiai įsitaisius jaukiai pabendrauti su draugais. Šiuose nameliuose medžiuose svečių laukiama šiltuoju metų laiku.

Ramiam Jūsų poilsiui sodyboje taip pat siūlome tris naujai pastatytus ir šiuolaikiškai įrengtus, erdvius namelius. Nameliai pritaikyti patogiai ilsėtis vienai keturių asmenų šeimai, bet, esant pageidavimui, gali talpinti dar porą asmenų. Nameliuose rasite virtuvėlę, TV, dušą, WC, kondicionierių. Svečių nameliuose laukiama šiltuoju metų laiku.

Sodyboje galima pasimėgauti lietuviškos pirties malonumais. Rąstinės pirties pastate rasite nedidelę salę, talpinančią iki 20 žmonių, terasą, virtuvę, TV, dušą, WC, židinį, kondicionierių. Pirties pastate yra galimybė pernakvoti iki 12 žmonių. Prie pirties yra iškasta kūdra. Pirties pastatu ir malonumais galite mėgautis ištisus metus. 

Taip pat žiemos metu svečiai priimami pagrindiniame sodybos gyvenamajame pastate. Jame rasite du penkiaviečius kambarius bei vieną erdvų dvivietį kambarį su atskirais WC bei dušais.

Ši dovana – tai pasirenkamos vertės vienkartinio atsiskaitymo dovanų čekis, kuriuo galima atsiskaityti už visas sodybos „Namelis medyje“ teikiamas paslaugas.

  • Dovanų čekis galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Paslauga teikiama visomis savaitės dienomis
  • Dovanų čekis nėra pratęsiamas ir nėra keičiamas į pinigus
  • Pasirinktos vertės dovanų čekį reikės išnaudoti per vieną kartą
  • Atvykimas su gyvūnų yra galimas pagal šeimininkų sąlygas
  • Dovanų čekis galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Sodyba ,,Namelis medyje"

Kaimo turizmo sodyba ,,Namelis medyje", įsikūrusi nuostabiame Anykščių regioniniame parke, visai šalia Anykščių miesto, pušynų apsuptyje, netoli šventosios upės kviečia pailsėti šeimas ar draugus išskirtinės gamtos apsuptyje. Nepakartojamą  įspūdį sustiprins, o gal grąžins į vaikystės svajonę - nakvynė arba poilsis nameliuose medyje, kuriam vienam iš jų yra galimybė apkabinti ir šimtametę pušį.

Pro sodybą driekiasi dviračių takas, kuriuo važiuodami galėsite atrasti daugybę nuostabių Anykščių vietų ir patirti neužmirštamų akimirkų. Sodyboje yra didelė pavėsinė, galinti apsaugoti ne tik nuo lietaus, bet ir nuo vėjo, taip pat čia rasite dviračių, erdvių lauko aikštelių, du kubilus. Net ir didelei kompanijai yra galimybė iškūrenti pirtį. Visoje sodybos teritorijoje veikia WiFi. Sodybos svečiai gali naudotis nemokamai elektromobilių krovimo stotele.

Kontaktai

Sodyba ,,Namelis medyje"

Anykščiai Elmos 8-oji 2, Šeimyniškeliai, Anykščių raj. (55.54743820,25.14904240)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė