Neskausmingai naikinkite celiulitą su endosferos terapija

Galioja: 12 mėn.
(211)
Laikas sau
20% akcija
Galioja: 12 mėn.
(211)

Pasiūlymo aprašymas

Neskausmingai pašalinkite riebalus ir džiaukitės gražesniomis kūno linijomis! Endosferos terapija – pirmoji atjauninimo ir celiulito gydymo terapija, kuri kartu išlygina, tonizuoja, pagerina mikrocirkuliaciją ir veido bei kūno modeliavimą!
Procedūra neskausminga, maloni ir SVARBIAUSIA naudinga sveikatai

Kokia pagrindinė endosferos terapijos nauda?

Endosferos terapija suaktyvina kraujotaką, skaido riebalus, užsistovėjusius skysčius (patinimus), padeda pašalinti iš organizmo toksinus, suaktyvina žarnyno veiklą, stangriną odą, bei masažuoja raumenis, taip užkurdamas visiškai natūralius mūsų organizmo procesus. Viena Endosferos terapija atitinka 3-4 seansus limfodrenažinio masažo atliekamo rankomis.

Platesnė informacija apie paslaugą yre žemiau, po nuotraukomis.

 • Pasirinktos trukmės endosferos terapija
 • Konsultacija po procedūros, jeigu tai būtina
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Būtina išankstinė rezervacija
 • Rezervacijos atšaukimas galimas ne mažiau kaip dvi paros iki vizito
 • Paslauga atliekama tik pilnamečiams asmenims
 • Paslauga teikiama visomis dienomis, išskyrus šventines dienas
 • Darbo laikas: I-VII 8:00 – 21:00
 • Priklausomai nuo pasirinkto masažo, yra duodami rankšluosčiai, vienkartines kelnaitės ir šlepetės
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas

Qi Anmo kinų masažo salonas

Qi Anmo kinų masažo salonas – su meistru Wendong Li priešakyje –  jau kone dešimtmetį siūlo patirti kinų masažą Lietuvoje, kurio technikos buvo tobulinamos Kinijoje kelis tūkstančius metų. Kinų masažai yra paremti holistiniu požiūriu į žmogaus kūną ir jo problemas bei ypatingu dėmesiu, skiriamu Qi energijai. Sakoma, jog fizinis skausmas yra netinkamos, išsibalansavusius Qi energijos būsena, o masažai skirti ją atstatyti į pradinę būseną, harmonizuoti.

Pasitelkus daugiau nei 360 Qi energijos kanalų bei žmogaus kūne esančių meridianų, gali būti sumažinti ar visai panaikinti įvairūs kūno skausmai, sureguliuotas per aukštas ar per žemas kraujospūdis, netgi išgydomi šlapimo takų akmenys. O patyrusio meistro atliekamo pėdų masažo metu, 63 refleksinių, pėdose esančių taškų pagalba, galima identifikuoti netgi dantų skausmą! Būtent atliekant kinų masažą, veikiami Qi energijos kanalai leidžia Qi energijai „išsivaikščioti“ ir tokiu būdu pagydyti fizinius žmogaus kūno negalavimus.

Greta kinų atliekami ir japonų masažai su Shiatsu taškinio masažo elementais, taip pat sportiniai, giliųjų audinių, aromaterapiniai viso kūno masažai. Daromi įvairūs veido masažai – jauninamieji kinų, japonų Kibido KOBIDO ir kitokie.

Papildoma informacija

Endosferos terapija

Endosferos teraparija - apatinė kūno procedūra, puiki priemonė išjudinti limfą, suaktyvinti veninę cirkuliaciją ir atlikti svarbų mechaninį limfodrenažą visame kūne! Taip pat ši procedūra idealiai atitinka sportinį masažą, nes ji tonizuoja raumenis ir audinius, gerina kraujotaką. Jums tereikia užsirašyti pirmai procedūrai, o specialistas pagal Jūsų individualius poreikius ir norus sustatys specialią programą.

Rezultatas pasiekiamas pagerinus mikrocirkuliaciją ir limfos apytaką, pagreitinus medžiagų apykaitos procesus ir tonizuojant audinius. Metodas pagrįstas vibrokompresiniu masažu.

Endosferos terapija Jums padės, jeigu:

- Jums nepatinka vaizdas, kurį matote veidrodyje (pvz.: celiulitas);
- Jūsų mėgstamiausias rūbas kabo spintoje, nes tapo per mažas;
- Nerimaujate dėl tinstančių galūnių, patogūs batai tapo tarsi per maži, sunku užsidėti ar nusimauti žiedą;
- Dieną po mankštos jaučiate raumenų skausmus.

Endosferos terapija yra visiškai neskausminga ir maloni procedūra, nekenkianti odai. Norint pasiekti geriausių rezultatų ir išvengti  komplikacijų, kurios gali atsirasti atliekant kitas procedūras (tokias kaip odos patempimas ir riebalų nusiurbimas), buvo sukurtas iš esmės naujas „Endospheros“ aparatas.

Kontaktai

Qi Anmo kinų masažo salonas

Vilnius Gedimino pr. 50 (54.68922150,25.26615820)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė