Muzikinis kruizas ,,Birštonas - Prienai - Birštonas"

Galioja: 12 mėn.
(26)
Įspūdinga
Galioja: 12 mėn.
(26)

Pasiūlymo aprašymas

Muzikinis kruizas su gyva muzika laive - saksofonas ir klavišiniai visą plaukimą švelniai papildys gido pasakojimą apie maršrutą ,,Birštonas-Prienai-Birštonas"

Plaukiant laivu, patartina dairytis ir stebėti gamtą, upės slėnį, pakrantes, šlaitus - nes susipažinsite su vaizdingu Didžiųjų Nemuno kilpų kraštovaizdžiu. Ruože Tarp Prienų miesto ir Lengveniškių kaimo plaukiama pro salas, kurias yra pamėgę paukščiai. Salose nuo ankstyvo pavasario šurmuliuoja daugybė upės salas pamėgusių ir čia perinčių ančių, kirų, pempių, kirlikų, garnių, kormoranų, gulbių, upinių ir mažųjų žuvėdrų, raudonkojų tulikų. Ši vietovė yra Nemuno kilpų regioninio parko Didžiųjų Nemuno kilpų hidrografinio draustinio dalis. Tai itin svarbi teritorija skirta išsaugoti retas Upinės žuvėdros ir Mažosios žuvėdros rūšis. Priplaukus Prienų miestą gausu lankomų objektų matomų iš vandens: buvęs Prienų karinis miestelis, sakurų sodas, Žiburio kalnelis, Kęstučio paminklas, Greimų tiltas, Prienų piliavietė ir dvarvietė bei riba Suvalkija-Dzūkija Vieta, kurioje vienu metu gali pasijusti esąs ir Suvalkietis, ir Dzūkas.

Dovanokite puikias akimirkas nuostabiame gamtos kraštovaizdyje!

  • Plaukimas laivu (2 val.)
  • Gido paslaugos
  • Paslauga teikiama nuo gegužės 15 d. iki rugsėjo 15 d.
  • Būtina išankstinė registracija kupone nurodytu telefonu
  • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 3 paroms iki rezervuotos datos. Mažiau nei 3 paroms likus - rezervacijos atšaukti negalima
  • Panaudoti kuponą galima tik šeštadieniais nuo 19.30 val iki 21.30 val.
  • Paslaugai nėra ribojamas amžius. Vaikai turi būti lydimi tėvelių arba turėti jų sutikimą
  • Vaikams iki 4 metų plaukimas nemokamas
  • Atvykimas su gyvūnais yra galimas
  • Kupono galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Nemuno turas

Nemuno turas vykdo reguliarius kruizus keleiviniais laivais jau virš 10 metų. Keleiviai įsitikino - tai  patikimi, aukščiausios kokybės ir vieninteliai keleiviniai laivai Nemuno aukštupyje.

Laivas ,,Algirdas" plukdo keleivius Birštone, Prienuose ir Kauno mariose. Laivu plaukti gali iki 150 keleivių, laive galima organizuoti ir neįprastas konferencijas iki 70-80 žmonių. Laivas, turintis keturis atskirus didelius denius,  savo klientams suteikia ir wc, ir audio sistemą ir kitus tikro laivo patogumus.

Kontaktai

Nemuno turas

Birštonas Algirdo g. 22 (54.60929640,24.03621469)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė