Meilės, santuokos ir poros suderinamumo horoskopai

Galioja: 12 mėn.
Pažinimas
Galioja: 12 mėn.

Pasiūlymo aprašymas

Pasitelk astrologiją, siekiant surasti artimą partnerį, darnios sąjungos ir harmonijos gyvenant kartu! 

Meilė/santuoka. Meilės tema yra viena aktualiausių žmogaus gyvenime. Šis horoskopas atskleis jūsų atsineštinį potencialą meilei, parodys kaip jūs mylite ir kuriate santykius, kokius partnerius pritraukiate į savo gyvenimą. Astrologiškai galima numatyti, kiek yra pažadėta santuokų, kur galimos pažintys. Taip pat trukdžiai, dėl kurių nesiseka sukurti santykių arba jie vis nutrūksta. Astrologė nurodys palankius laikotarpius pažintims, santuokai.

Poros suderinamumo analizė - tai dviejų žmonių, siekiančių darnių santykių, savybių vertinimas ir poreikių išskyrimas. Ši analizė yra išsami ir plati. Ji suteikia maksimaliai informacijos apie žmones, kaip atskirus individus, jų ketinimus ir lūkesčius santykiuose. Taip pat vertinama pažinties data kaip labai svarbus poros santykių eigos parodymas. Analizei reikia pateikti partnerių gimimo datas, valandas, vietą. Taip pat svarbu pateikti pažinties/santuokos datą. Horoskopo apimtis 5- 6 A4 formato lapai. 

Konsultacijos gali vykti atvykus į ofisą arba  kaip nuotolinė konsultacija Jums patogiu metu.

  • Konsultacijos trukmė 60 min.
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos
  • Paslauga teikiama asmenims nuo 18 metų
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervacija gali būti atšaukiama ne vėliau nei prieš 1 parą
  • Užsisakant konsultaciją, pateiksite savo ir partnerio gimimo datą, laiką ir vietą, kurioje gimėte. Paslauga bus atlikta 7-10 darbo dienų laikotarpyje
  • Paslauga suteikiama darbo dienomis, išskyrus valstybinių švenčių dienomis
  • Darbo laikas nuo 9-18 val.
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos

Asmeninis astrologas

Rasa Baliutavičiūtė Kungienė - profesionali astrologė, konsultantė, ekspertė ir lektorė astrologijos srityje dirbanti nuo 2011 metų. Rasai astrologija buvo hobis nuo vaikystės ir tam tikru gyvenimu momentu tapo profesija.

Astrologijos žinių įgijo besimokydama pas profesionalius Lietuvos astrologus. Jas vis labiau gilino, dalyvaudama užsienio aukščiausio lygio specialistų seminaruose ir praktiniuose mokymuose.

Konsultuoja tiek privačius asmenis, tiek įmones. Taip pat savo žiniomis dalinasi, vesdama astrologijos kursus. Konsultuodama orientuojasi į praktinį žinių pritaikymą, greitas ir aiškias sprendimų paieškas. Astrologės Rasos tikslas – padėti neturinčiam astrologijos žinių žmogui suprasti situaciją, planuoti savo ateitį, rinktis kuo geriausius galimus rezultatus bet kurioje gyvenimo situacijoje.

Kontaktai

Asmeninis astrologas

Šiauliai Gegužių 27-10, Šiauliai (55.90358490,23.26503820)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė