Masažas nėščiosioms „Stebuklo belaukiant”

Atsipalaidavimas

Pasiūlymo aprašymas

Nėščiųjų masažo paskirtis – padėti būsimai mamai jaustis geriau. Nėštumo metu atsiradusius skausmus ir negalavimus palengvins reguliariai atliekamas masažas, kuris  aktyvina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis, pagerina miego kokybę, sumažina streso ir nerimo simptomus.

Nėščiųjų masažo metu taikomos specialios pradinės padėtys gulint ant šono ar sėdint, parenkama švelnesnė masažavimo technika nesiekiant giliųjų raumenų ir nestimuliuojant biologiškai aktyvių taškų.

Antrasis nėštumo trimestras – tai pats saugiausias laikas pradėti mėgautis nėščiųjų masažu, o paskutiniame trimestre pasireiškia daugelis nėštumo negalavimų – tampa sunkiau judėti, taigi sumažėja fizinis aktyvumas, maudžia juosmenį, tinsta kojos, kamuoja mėšlungis, nugaros skausmai ir kt. Šias problemas gali padėti išspręsti masažas. Beje, jis iš dalies gali kompensuoti ir sumažėjusį fizinį aktyvumą.

Masažas nėščiajai atliekamas ant įprasto masažinio stalo. Nėštumo pradžioje masažuojama moteris gali gulėti ir ant pilvo, vėlesniu nėštumo periodu ji paguldoma ant šono. Tai bene saugiausia ir patogiausia poza. Jei reikia, masažuojama nėščioji gali būti paramstoma pagalvėmis.

Po gimdymo, kai moteris jau be diskomforto gali gulėti ant pilvo, masažas padės sustiprinti organizmą, pagreitins svorio metimo procesą, sumažins nugaros skausmą juosmens srityje ir paruoš grįžimui į įprastą aktyvų gyvenimą. Žinoma, visi šie dalykai sąlygoja blogą nuotaiką ir papildomą stresą, o masažas padės Jums atsipalaiduoti  ir pailsėti.

Masažo nauda: pagerėjusi emocinė būklė, atsipalaidavimas ir geresnė miego kokybė, padidėjusio svorio veikiami sąnariai atsipalaiduoja (čiurnos, apatinė nugaros dalis ir dubuo), sumažėjęs kaklo ir nugaros raumenų skausmas, gerėja laikysena, raumenų paruošimas gimdymui, sumažėjęs rankų ir pėdų tinimas, retesnis mėšlungis, sumažėję galvos skausmai, atsikimšę sinusai.

Masažas rekomenduojamas jei: jaučiate nugaros skausmus, vargina galvos skausmai, tirpsta rankos ar kojos, turite miego sutrikimų, jaučiate sunkumą ir tinimą kojose, norite atsipalaiduoti ir sumažinti stresą.

Kontraindikacijos masažui: gausios vandeningos ar kraujingos išskyros, diabetas,uUžkrečiamos ir infekcinės ligos, pykinimas, vėmimas, stiprus skausminis sindromas, aukštas kraujospūdis, viduriavimas, tachikardija, kvėpavimo sutrumpėjimas, galvos svaigimas ir silpnumas.

  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Būtina išankstinė rezervacija. Dėl rezervacijos skambinti darbo dienomis nuo 10 iki 16 val. Telefono numerį matysite po pirkimo
  • Paslaugą atliekama salonų darbo laiku
  • Paslaugai amžius nėra ribojamas
  • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 72 valandoms iki rezervuotos datos. Likus mažiau nei 72 val. - kuponas laikomas panaudotu
  • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Ritos masažų studija

RITOS MASAŽŲ STUDIJA – tai jaukūs masažo salonai Vilniaus centre, Klaipėdos širdyje bei visai šalia Palangos.Jauki aplinka ir profesionalios masažuotojų rankos, leidžia atitrūkti nuo kasdieninės buities rutinos, atsipalaiduoti ir pasidžiaugti masažų teikiamais malonumais.

Kontaktai

Ritos masažų studija

Vilnius Slucko g. 1-102, Vilnius (54.69296340,25.28435690)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Ritos masažų studija

Klaipėda Kūlių Vartų g. 14 (55.70610640,21.14228950)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Ritos masažų studija - Saulės miestas

Palanga - Šventoji Nemirsetos g. 33, Girkaliai (55.87533145,21.11364137)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė