Kosminis laivų mūšio žaidimas ,,Space Wars"

Galioja: 12 mėn.
(336)
Galioja: 12 mėn.
(336)

Pasiūlymo aprašymas

Išbandykite laivų mūšio žaidimą – naujame interaktyviame formate.  Žaidimas vadinasi ,,Space Wars" - tema yra kosminis karas tarp Žemės planetos gyventojų ir ateivių. Skirtingai nei klasikinis laivų mūšio popierinis variantas, „Space Wars“ yra labiau interaktyvus, kompiuterizuotas ir reikalauja komandinio darbo. Kitaip nei paprastame laivų mūšio žaidime norint laimėti, reikia imtis daugiau veiksmų: ne tik šaudyti, bet ir skenuoti, arba perkelti savo kosminius laivus, jei konkurentas juos aptiko. 

Suformuokite 2 kovingai nusiteikusias (žmonių ir ateivių) komandas iš dviejų-trijų dalyvių kiekvieno komandoje (maks. 6 asmenys per abi komandas). Kiekvienos komandos tikslas – sunaikinti priešininko kosminę flotilę, norint apginti ar užkariauti Žemę.

Kiekvienam komandos nariui yra priskirta tam tikra rolė: kapitonas, vyr. padėjėjas ir pilotas. Kiekvienas žaidėjas turi savo vietą kosminiame laive ir privalo atlikti tam tikras funkcijas pergalei pasiekti.

Space Wars skatina konkurenciją, yra kupinas azarto, bei pareikalaus Jūsų strateginio mąstymo – atidaus veiksmų planavimo. Komanda, turinti geriausia strategiją - laimės kovą dėl žemės.  Ar pasiruošę iššūkiui?

  • Šiuo pasiūlymu gali pasinaudoti mažiausiai 4, daugiausiai 6 asmenų grupe
  • Žaidimas ,,Space wars" (75min)
  • Žaidimo trukmė 75 min.
  • Paslauga pasinaudoti gali mažiausiai 4, daugiausiai 6 asmenys
  • Paslauga gali naudotis asmenus nuo 12 metų
  • Kuponas galioja visomis savaitės dienomis
  • Darbo laikas: II-VII 15:00 – 22:00
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervaciją galite atšaukti likus ne mažiau kaip parai iki rezervuoto laiko
  • Gyvūnai neleidžiami

Pramogų erdvė "Don't Panic!"

Pramogų erdvė „Don‘t Panic“ siūlo ypatingą kosminį žaidimą, kurio metu vaikai galės įsikūnyti į įvairius personažus, suburti dvi komandas ir kovoti vieni prieš kitus nepamirštamame kosminiame kare.

Tai puikus pasirinkimas, jeigu ieškote pramogos vaikų gimtadieniui Vilniuje. Ieškant įdomios ir įsimintinos pramogos vaikų gimtadieniams, Vilnius siūlo daug pasirinkimų, tačiau pramogų erdvė „Don‘t Panic“ yra vienintelė, kurioje susiduria kosmoso linksmybės ir galimybė lavinti vaikų vaizduotę, savarankiškumą ir mąstymą. Nedaug gimtadienio užsiėmimų gali pasigirti vieta neakivaizdžiam mokymuisi. Tuo tarpu, čia vaikų lauks puiki galimybė pažinti komandinio darbo džiaugsmus, o žaidimo metu gauti įgūdžiai pravers ir ateityje. 

Kontaktai

Pramogų erdvė "Don't Panic!"

Vilnius Žirmūnų g. 68 (54.71713120,25.30381990)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė