Kompleksinė LPG procedūra veidui Kaune ir Klaipėdoje

Galioja: 12 mėn.
(10)
Sveika oda
17% akcija
Galioja: 12 mėn.
(10)

Pasiūlymo aprašymas

Apsilankymas grožio ir estetikos studijoje „Grožio evoliucija“ Kaune ir Klaipėdoje patiks kiekvienam vertinančiam kokybę, malonų aptarnavimą ir empatišką požiūrį į grožio problemas.

Šį dovanos pasiūlymą sudaro:
 - Demakiažas;
 - LPG veido masažas;
 - LPG rūgštinis arba kreminis veido šveitimas;
 - LPG veido ir kaklo kaukė;
 - LED terapija.

Endermologinis stangrinimas arba LPG veido masažas – tai tikra dovana veido odai, atliekama su LPG aparatu. Šio prietaiso galvutės ir specialisto atliekami judesiai suaktyvina ląstelių atsinaujinimo, odos mikrocirkuliacijos ir natūralius odos atsinaujinimo procesus.

15–20 min. trukmės „Bio2Light“ spalvų ir deguonies terapija prilygsta 3 val. pasivaikščiojimui gamtoje. LED šviesos terapijos metu sklinda keturių skirtingų spalvų šviesos bangos, iš kurių kiekviena pasižymi skirtingomis savybėmis ir sprendžia vis kitas odos problemas.

Džiaukis skaisčia ir sveika oda!

  • Paslauga skirta 1 asmeniui
  • Procedūros trukmė 90 min.
  • Paslauga gali pasinaudoti asmuo nuo 18 metų
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 2 paroms iki rezervuotos datos. Mažiau nei 2 paroms likus - rezervacijos atšaukti negalima
  • Paslauga teikiama darbo dienomis nuo 9.00 iki 19.00 val.
  • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Studija ,,GROŽIO EVOLIUCIJA"

„GROŽIO EVOLIUCIJA“ – tai privati grožio ir estetikos studija, esanti Klaipėdoje ir Kaune, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti, patarti, išklausyti ir išgirsti.
Studijos kosmetologai ir grožio bei estetikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę patirtį, bet ir nuolat domisi grožio estetikos, medicinos, mokslo naujovėmis, bei darbinėje srityje naudoja įnovatyviausias aparatines ir manualines technologijas. Nes tikslas – išgirsti Jus, objektyviai išsiaiškinti kiekvieno kliento individualią situaciją, kuo efektyviau išspręsti ir pašalinti Jūsų problemas be chirurginės intervencijos.
Studijos „GROŽIO EVOLIUCIJA“ vadovai, grožio terapeutai, kosmetologai Jūsų estetines problemas stengiasi išspręsti pasitelkdami jau turimas mokslines ir darbines patirtis, pažangias ir naujausios kartos aparatines technologijas, kurios leidžia pasiekti puikius klientų rezultatus ir džiaugtis jais KARTU!

Kontaktai

Studija ,,GROŽIO EVOLIUCIJA"

Kaunas Karaliaus Mindaugo pr. 64-45, Kaunas (54.88482800,23.92470200)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Studija ,,GROŽIO EVOLIUCIJA"

Klaipėda Liepų. g. 53A, Klaipėda (55.71729990,21.14653120)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė