Kobido veido masažas Paliesiaus klinikoje

Galioja: 12 mėn.
(2)
Švytėjimas
Galioja: 12 mėn.
(2)

Pasiūlymo aprašymas

Kobido veido masažas atliekamas greitais, ritmiškais pirštų judesiais, dėl kurių stimuliuojami ir tonizuojami veido raumenys, aktyvinama kraujo ir limfos apykaita. Masažas atliekamas su ekologišku argano aliejumi ir puikiai tinka tiek moterims, tiek vyrams. Masažas padeda pašalinti nuovargio žymes, sumažina raukšles,  koreguoja skruostų, smakro linijas, lūpų kampučius bei antakius. Oda tampa skaistesnė, stangresnė, sumažėja patinimai. Suaktyvinta kraujotaka padeda pašalinti toksinus bei paspartina deguonies ir maistinių medžiagų pernešimą į veido audinius, atkuria odos drėgmės balansą. Masažo metu ne tik atpalaiduojama veido ir kaklo įtampa, bet ir teigiamai veikiama nervų sistema.

  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Procedūra atliekama nuo 18 metų amžiaus
  • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 24 valandoms iki rezervuotos datos. Likus mažiau nei 24val. - kuponas laikomas panaudotu
  • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Rekomenduojama laisva apranga

Paliesiaus klinika

Paliesiaus klinika – pirmoji licencijuota širdies sveikatos ir fizinio krūvio terapijos klinika Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Čia gydoma ne vaistais, o individualiai parinktu ir tiksliai dozuojamu fiziniu krūviu. Klinika įsikūrusi Vilniuje bei Ignalinos rajone, Paliesiaus dvare, kur veikla vykdoma profilaktikos ir gydymo kryptimis. Klinikoje Vilniuje atliekama širdies sveikatos ištyrimo programa, fizinės būklės testavimai,  echoskopija, fizioterapinės procedūros, masažai, kineziterapinės mankštos. 

Papildoma informacija

Kontaktai

Paliesiaus klinika

Vilnius P. Smuglevičiaus g. 1, (54.73658900,25.27717390)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė