Klasikinis viso kūno masažas Kaune

Galioja: 12 mėn.
(99)
Rūpestis savimi
Galioja: 12 mėn.
(99)

Pasiūlymo aprašymas

Klasikinis viso kūno masažas, tai vienas populiariausių ir dažniausiai taikomų masažo tipų. Pagrindinis klasikinio masažo tikslas – atpalaiduoti kūną, pagerinti kraujotaką, sumažinti psichologinę ir raumenų įtampą.  Jūsų laukia net 90 minučių trukmės masažas – švelnus, netaikant didelės jėgos ir atliekamas pakankamai negiliai – masažuojami oda ir paviršiniai audiniai, atliekant glostymo, trynimo, maigymo, vibracijos technikas.

-Glostymo technikos metu rankų judesiai lengvai slysta kūno paviršiumi, suaktyvindami odos kvėpavimą, kraujo apykaitą.
-Atliekant trynimo techniką specialistas rankomis odos paviršiumi juda limfos judėjimo arba jai priešinga kryptimi, pagerindamas kraujo tekėjimą į audinius, raumenų jėgą, ištempdamas po traumos, operacijos atsiradusius randus.
-Taikant maigymą ir pasitelkiant įvairias jo technikas sumažinamas raumenų nuovargis, padidinamas jų tonusas, ištempiami raiščiai, pagerinamas sausgyslių elastingumas.
-Vibracijos technikos metu kūno paviršiumi perduodami įvairaus dažnio ir amplitudės virpesiai, kurie veikia ne tik masažuojamo kūno paviršių, bet giliau esančius audinius, todėl mažėja skausmas, pagerėja raumenų gebėjimas susitraukti, audiniai greičiau atsigauna po traumos.

Siekiant geriausio efekto ir konkretaus norimo rezultato vienos procedūros metu masažas gali būti atliekamas keliomis technikomis, jas kaitaliojant tarpusavyje.

  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 24 valandoms iki rezervuotos datos. Likus mažiau nei 24 val. - kuponas laikomas panaudotu
  • Paslauga teikiama asmenims nuo 16 metų
  • Paslauga teikiama darbo dienomis nuo 08.00 iki 20.00 val.
  • Atvykimas su gyvūnų nėra galimas
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos

Kineziterapijos klinika

Kineziterapijos klinika įsikūrusi Kaune ir gydydami pacientus taikomi pasaulyje pripažintus Mulligan, Manual Concepts bei Maitland manualinės terapijos metodai. Taip pat yra taikomi įvairias gydymo judesiu ir motorinio valdymo metodikas, įskaitant neuroraumeninę stabilizaciją (DNS), McKenzie mechaninę diagnostiką. 

Kontaktai

Kineziterapijos klinika

Kaunas Juozapavičiaus pr. 31-8 (54.86964040,23.94056750)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė