Kinų viso kūno gydomasis masažas TUINA Vilniuje

Galioja: 12 mėn.
(208)
Sveikata
29% akcija
Galioja: 12 mėn.
(208)

Pasiūlymo aprašymas

Kinų viso kūno gydomasis masažas TUINA – tai senovinė masažo technika, kurios esmė – specifinis poveikis akupunktūros taškams ant kūno. Tokio poveikio tikslas – gauti odos ir raumenų audinių bei organų atsaką. Manipuliacijos gali būti atliekamos beveik bet kuria kūno dalimi, tai gali būti kiniškas nugaros, galvos, veido, kaklo, krūtinės, pilvo ir kt.

Šio masažo tipo filosofija remiasi senoviniu mokymu, kad gyvybės energija Qi nuolat cirkuliuoja kūno meridianais. Šis judėjimas turi būti nepertraukiamas ir netrukdomas. Tik tada galime kalbėti apie kūno harmoniją ir sveikatą. Poveikis tam tikriems taškams atkuria Qi judėjimą išilgai dienovidinių, ko dėka visi procesai organizme prasideda iš naujo, jį atnaujinant ir daro jį sveikesnį.

Tuinoje naudojami metodai:
Tui – glostymas siekiant lengvo ar stipraus sudirginimo;
Na-ny – suspaudimas: stiprus spaudimas, po kurio susitraukia raumenys;
Zhu – sukimasis: intensyvus arba švelnus judėjimas ratu su spaudimu;
On-tsia – spaudimas su pertraukomis, kol jaučiamas skausmas;
Yao – įtempimas ir sukimasis, nuolat didėjant sąnarių judėjimo apimčiai;
Uzen – vibracija (stiprus vibracinis slėgis);
Mu i kak – glostymas ir trynimas lengvu ar stipriu spaudimu.

Pagrindiniai Tuina principai:
 - nuo silpno iki stipraus – šis principas leidžia nustatyti paciento jautrumą ir įgyvendinamas taip: pirmiausia lengvas spaudimas palaipsniui pereinant prie stipresnio slėgio, pasiekiant tam tikrą slėgio piką, o vėliau mažinant iki pradinio lengvo prisilietimo;
 - nuo lėto iki greito – judesiai atliekami tam tikru ritmu skirtinguose masažo etapuose;
 - nuo paviršinių iki gilių – pirmiausia jie paveikia odą, palaipsniui pereina į gilesnius kūno audinius.

Po Kinų viso kūno gydomojo masažo TUINA atsistato kraujo ir limfos cirkuliacija, normalizuojasi medžiagų apykaita, mažinama sąnarių ir raumenų įtampa. Atsistačius kraujo ir limfos apytakai, suaktyvėja organizmo valymo nuo toksinų mechanizmai, atkuriamos organų fiziologinės funkcijos.

Šis masažo būdas rekomenduojamas sergant daugeliu negalavimų: raumenų ir kaulų sistemos, širdies ir kraujagyslių, imuninės, nervų sistemos ligų. Tinkamai atliktas kursas padeda panaikinti ar sušvelninti ligų simptomus, sustiprinti organizmo imunines jėgas, atkurti gyvybingumą.

  • Visos reikiamos priemonės
  • Kuponas galioja 12 mėnesių
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervacijos atšaukimas galimas ne mažiau kaip dvi paros iki vizito
  • Paslauga atliekama tik pilnamečiams asmenims
  • Paslauga teikiama visomis dienomis, išskyrus šventines dienas
  • Darbo laikas: I-VII 8:00 – 21:00
  • Priklausomai nuo pasirinkto masažo, yra duodami rankšluosčiai, vienkartines kelnaitės ir šlepetės
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo
  • Atvykimas su gyvūnu nėra galimas

Qi Anmo kinų masažo salonas

Qi Anmo kinų masažo salonas – su meistru Wendong Li priešakyje –  jau kone dešimtmetį siūlo patirti kinų masažą Lietuvoje, kurio technikos buvo tobulinamos Kinijoje kelis tūkstančius metų. Kinų masažai yra paremti holistiniu požiūriu į žmogaus kūną ir jo problemas bei ypatingu dėmesiu, skiriamu Qi energijai. Sakoma, jog fizinis skausmas yra netinkamos, išsibalansavusius Qi energijos būsena, o masažai skirti ją atstatyti į pradinę būseną, harmonizuoti.

Pasitelkus daugiau nei 360 Qi energijos kanalų bei žmogaus kūne esančių meridianų, gali būti sumažinti ar visai panaikinti įvairūs kūno skausmai, sureguliuotas per aukštas ar per žemas kraujospūdis, netgi išgydomi šlapimo takų akmenys. O patyrusio meistro atliekamo pėdų masažo metu, 63 refleksinių, pėdose esančių taškų pagalba, galima identifikuoti netgi dantų skausmą! Būtent atliekant kinų masažą, veikiami Qi energijos kanalai leidžia Qi energijai „išsivaikščioti“ ir tokiu būdu pagydyti fizinius žmogaus kūno negalavimus.

Greta kinų atliekami ir japonų masažai su Shiatsu taškinio masažo elementais, taip pat sportiniai, giliųjų audinių, aromaterapiniai viso kūno masažai. Daromi įvairūs veido masažai – jauninamieji kinų, japonų Kibido KOBIDO ir kitokie.

Kontaktai

Qi Anmo kinų masažo salonas

Vilnius Gedimino pr. 50 (54.68922150,25.26615820)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė