Ypatingas kiniškų masažų kompleksas DVIEM Vilniuje

Galioja: 12 mėn.
(208)
Gera savijauta
31% akcija
Galioja: 12 mėn.
(208)

Pasiūlymo aprašymas

Pasilepinkite romantiška malonumų akimirka!

Padovanokite lepinančią ir malonią procedūrą! Kviečiame Jus ir Jūsų mylimą žmogų pasilepinti ypatingu masažų kompleksu “Qi Anmo” masažų ir grožio namuose. JIS išbandys klasikinį masažą, praturtintą kinų taškinio masažo elementais, švelniai stimuliuojant akupresūrinius taškus. JI įkvėps švelnių Rytų aromatų, pamirš rūpesčius ir mėgausis atpalaiduojančiu viso kūno masažu. „Qi Anmo“ dovana JIEMS – malonus pėdų masažas su kinų taškinio masažo elementais. Švelnūs, lėti patyrusio masažo specialisto judesiai atgaivins kūną, o vertingi aliejai puoselės odą. Kartu su brangiu žmogumi bent trumpam pabėkite nuo dienos rūpesčių!

Kas sudaro šį pasiūlymą?

 - Viso kūno masažas, atliekamas klasikine ir kiniško taškinio masažo technikomis JAM – su natūraliu kokoso aliejumi;
 - Atpalaiduojantis viso kūno masažas JAI – atliekamas su natūraliu kokosu ir kvapniu rožių aliejumi;
- JAI ir JAM – pėdų masažas su kinų taškinio masažo elementais.

Trumpai apie kiekvieną masažą:

JAM: Viso kūno masažas su Kinų masažo elementais – tai speciali procedūra, kurios metu suaktyvinami energijos kanalai visame kūne. Seanso pradžioje jūsų raumenys pagaliau atsipalaiduoja, o slogios mintys nuskrenda, ko pasekoje fiziškai pradedate jausti, kaip snaudžiantis kūnas atsibunda ir prisipildo energijos.

Kinų medicina masažui suteikia kitokią prasmę – masažo technikos veiksmai nukreipti ne tik į kūno atsigavimą, bet ir į subtilių Qi gyvybinės energijos srautų harmonizavimą. Kiniškas masažas paremtas meridiano energija, kuri turi esminius taškus, kuriuos veikiant galima pasiekti tam tikrą efektą.Taškai suaktyvinami įvairiais pirštų spaudimais, suspaudimais, vibraciniais judesiais, kurie, savo ruožtu, leidžia tiksliai reguliuoti Qi energijos srautą.

JAI: Atpalaiduojantis viso kūno masažas : greitas gyvenimo tempas, nuolatinis skubėjimas, nervai, problemos namuose ir darbe sukelia lėtinį žmonių nuovargį. Šiuolaikinis pasaulis verčia mus būti mobiliais ir daugiafunkciniais. Iš pradžių tai padidina produktyvumą, tačiau vėliau toks tempas tampa gedimų, streso ir užsitęsusios depresijos priežastimi, su kuriomis savarankiškai susitvarkyti beveik neįmanoma. Kovojant su psichoemocine įtampa ir nuolatiniu stresu, atpalaiduojantis viso kūno masažas yra ideali išeitis. Tai naudingas ir tuo pačiu malonus būdas atsigauti, pasisemti jėgų ir grįžti į normalų, spalvingą gyvenimą.

JAI ir JAM: pėdų masažas su kinų taškinio masažo elementais – Tai ypač populiarus masažas Kinijoje. Masažo metu stimuliuojami biologiškai aktyvūs pėdose esantys taškai, susiję su kitų organų veikla. Masažas puikiai tinka žmonėms, kenčiantiems nuo galvos skausmų, migrenos, aukšto spaudimo, blogos inkstų veiklos, viso kūno nuovargio bei kojų skausmų.

Padovanokite romantiškas sveikatinimosi akimirkas!

  • Visos reikiamos priemonės
  • Kuponas galioja 12 mėnesių
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervacijos atšaukimas galimas ne mažiau kaip dvi paros iki vizito
  • Paslauga atliekama tik pilnamečiams asmenims
  • Paslauga teikiama visomis dienomis, išskyrus šventines dienas
  • Darbo laikas: I-VII 8:00 – 21:00
  • Priklausomai nuo pasirinkto masažo, yra duodami rankšluosčiai, vienkartines kelnaitės ir šlepetės
  • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo
  • Atvykimas su gyvūnu nėra galimas

Qi Anmo kinų masažo salonas

Qi Anmo kinų masažo salonas – su meistru Wendong Li priešakyje –  jau kone dešimtmetį siūlo patirti kinų masažą Lietuvoje, kurio technikos buvo tobulinamos Kinijoje kelis tūkstančius metų. Kinų masažai yra paremti holistiniu požiūriu į žmogaus kūną ir jo problemas bei ypatingu dėmesiu, skiriamu Qi energijai. Sakoma, jog fizinis skausmas yra netinkamos, išsibalansavusius Qi energijos būsena, o masažai skirti ją atstatyti į pradinę būseną, harmonizuoti.

Pasitelkus daugiau nei 360 Qi energijos kanalų bei žmogaus kūne esančių meridianų, gali būti sumažinti ar visai panaikinti įvairūs kūno skausmai, sureguliuotas per aukštas ar per žemas kraujospūdis, netgi išgydomi šlapimo takų akmenys. O patyrusio meistro atliekamo pėdų masažo metu, 63 refleksinių, pėdose esančių taškų pagalba, galima identifikuoti netgi dantų skausmą! Būtent atliekant kinų masažą, veikiami Qi energijos kanalai leidžia Qi energijai „išsivaikščioti“ ir tokiu būdu pagydyti fizinius žmogaus kūno negalavimus.

Greta kinų atliekami ir japonų masažai su Shiatsu taškinio masažo elementais, taip pat sportiniai, giliųjų audinių, aromaterapiniai viso kūno masažai. Daromi įvairūs veido masažai – jauninamieji kinų, japonų Kibido KOBIDO ir kitokie.

Kontaktai

Qi Anmo kinų masažo salonas

Vilnius Gedimino pr. 50 (54.68922150,25.26615820)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė