Jodinėjimas žirgais po Panevėžio apylinkes

Galioja: 12 mėn.
(100)
Džiaugsmas
Galioja: 12 mėn.
(100)

Pasiūlymo aprašymas

Turbūt sunku būtų rasti žmogų, kuris nė karto nebūtų svajojęs apie sėdėjimą ant nuostabaus žirgo, ramų jodinėjimą gamtoje ar pašėlusį lėkimą laukais...

Žygiai po Panevėžio apylinkes net ir pirmą kartą sėdintiems ant žirgo! Tai ne tik nuostabiai praleistas laikas, tai nauji, nepamirštami įspūdžiai ! Maršrutai nesudėtingi, bet nuobodžiauti tikrai neteks. Žygio metu jus lydėsime ir padėsime įveikti kliūtis. Pasiruošęs atrasti kažką naujo!?

  • Jodinėjimas po Panevėžio apylinkes (1 val./1 asm.)
  • Paslaugos trukmė 1 valanda
  • Paslauga skirta 1 asmeniui
  • Paslauga teikiama asmenims nuo 10 metų
  • Reikalinga išankstinė rezervacija
  • Rezervaciją atšaukti galima ne vėliau kaip likus parai iki rezervuoto laiko
  • Kuponas galioja 12 mėnesių
  • Kuponą panaudoti galima visomis savaitės dienomis (I-VII)
  • Paslaugos suteikimui gali turėti įtakos oro sąlygos - lyjant paslauga neteikiama
  • Gyvūnų kartu pasiimti negalima

Molainių žirgynas - Turistinis žygis

Įkurtas 2005 metais. Šiuo metu čia gyvena 7 įvairaus amžiaus ir paruošimo lygio žirgai, todėl kiekvienas raitelis gali rasti sau labiausiai tinkantį jojimo  partnerį. Žirgai gyvena 2013 metais pastatytose arklidėse, kurios suprojektuotos atsižvelgiant į naujausius žirgo gerovės reikalavimus, jo natūralius poreikius judėti, bendrauti ir nuolat kvėpuoti grynu oru. Maksimaliai atsižvelgta į raitelių ir žirgų saugumą garduose ir lauke. Atskira patalpa- balninė, kur patogiai telpa kiekvieno žirgo individualus inventorius. Raiteliams ir svečiams skirtos atskiros nuo arklidžių poilsio ir persirengimo patalpos su pavėsine, vaikų žaidimo aikštele.

Žirgyne įrengta konkūrinė aikšte su kliūtimis, atskira aikštelė silpnesniems raiteliams. Kalvota vietovė leidžia išbandyti ir trikovės krosą. Žirgyno treniruočių kryptis- dailiojo jojimo ir konkūrų (šuolių per kliūtis) pagrindai. Teikiamos ir pramogų (turistiniai žygiai po apylinkes, dovanų čekiai, fotosesijos, šventės, ekskursijos) , hipoterapijos, žirgų pardavimo ir konsultavimo žirgų auginimo ir treniravimo, bei jojimo klausimais paslaugos. 

Kas metai, gegužės antrą savaitgalį, žirgyne tradiciškai rengiamos pavasario konkūrų varžybos, kur savo jėgas gali išbandyti debiutuojantys raiteliai ir žirgai, mėgėjai. Kiekvienais metais sudalyvaujame 10-15-oje konkūrų varžybų ir kitokių renginių.

Kontaktai

Molainių žirgynas - Turistinis žygis

Panevėžys (55.70251178,24.29678325)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė