Iškyla laive arba plaukimas laivu po Trakų ežerus

Galioja: 12 mėn.
(93)
Atgaiva ir įspūdžiai
Galioja: 12 mėn.
(93)

Pasiūlymo aprašymas

Neturi idėjų, kaip turiningai praleisti laiką su draugais arba, kaip organizuoti asmeninę šventę? Plaukimas su draugais po Galvės ežerą - geras sprendimas, norint mėgautis ir gamta, ir akimirkomis su artimiausiais  draugais. Nuostabūs gamtos vaizdai, ramiai tyvuliuojantis ežeras ir džiugios akimirkos su artimiausiais – puikus būdas kartu praleisti laiką!

Plaukdami apiplauksite Trakų pilies salą su joje stūksančia ir Vytauto laikus menančia Trakų pilim, praplaukę pro pusiasalio pilies piliakalnį, stebėsite likusius pilies griuvėsius, civilizacijos nepaliestas Galvės ežero salas ir, žinoma,  regėsite įspūdingąjį grafo Tiškevičiaus dvarą.

Atvykusieji galės ne tik mėgautis ramiu plaukimu, bet ir surengti iškylą: laive galima naudotis kepsnine (tereikia pasirūpinti anglimis ir degiu skysčiu) arba tiesiog atsinešti jau paruoštų vaišių. Panorėjus, vaišes suruošti galės ir paslaugos teikėjas (už papildomą mokestį).

Esant palankiam orui, kai nevėjuota, suteikiama galimybė ir patiems vairuoti ir plukdyti laivą.

Dovanokite sau puikias akimirkas, kurios leis atitrūkti nuo kasdienybės ir mėgautis senosios architektūros bei gamtos grožiu!

  • Plaukimas laivu nuo 1 iki 10 asmenų
  • Paslauga teikiama ir šiltuoju, ir rudens - žiemos sezonu, kol ežeras nepasidengia ledu
  • Plaukti gali nuo 1 iki 10 asmenų. Gali būti ir daugiau asmenų, bet tokiu atveju už kiekvieną papildomą asmenį, bus priemoka 5 Eur.
  • Būtina išankstinė rezervacija
  • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip prieš 8 paras iki rezervuotos datos. Likus mažiau kaip 8 paroms - rezervacijos atšaukti negalima
  • Panaudoti galima visomis dienomis (I-VII) bet kuriuo paros metu, laiką, suderinus su kapitonu
  • Paslaugai nėra ribojamas amžius. Vaikai turi būti lydimi tėvelių arba turėti jų sutikimą.
  • Kupono galiojimas 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
  • Atvykimas su gyvūnais yra galimas, šeimininkui prižiūrint augintinius, kad šie nepriterštų ir nesugadintų laivo inventoriaus
  • Rekomenduojama patogi, laisvalaikio apranga, pagal prognozuojamą orą

Mindaugo laivai

Mindaugo laivai plukdo klientus po Galvės ežerą nuo 2012 metų, kada buvo pastatytas pirmasis laivas. Šiuo metu įmonė turi 6 skirtingų dydžių, unikalaus dizaino, baltus laivus (labai tinka fotosesijai). Klientus plukdo ne tik šiltuoju metų laiku, bet ir rudens ir žiemos sezonu, kol ežeras nepasidengia ledu. Laivai talpina nuo 11 iki 40 asmenų. Kai kurie laivai net gi su antro aukšto apžvalgos aikštele ir tualetu. Laivuose yra 15 min. audio gidas net 9 kalbomis. Laivai idealiai tinka visoms progoms: vestuvėms, mergvakariams, bernvakariams, gimtadieniams, romantiškiems vakariniams ar naktiniams pasiplaukiojimams arba tiesiog vakarienei su artimais žmonėmis. Laivuose galima naudotis kepsnine arba atsinešti ar užsakyti iš mūsų partnerių maisto ir gėrimų. Visuose laivuose yra audio sistema. 

Kontaktai

Mindaugo laivai

Trakai Galvės ežeras, Trakai (54.64975133,24.93151467)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė