Išbandyk tikrą lietuvišką pirtį su pirtininku

Galioja: 12 mėn.
(33)
Gamtos stichijos
Galioja: 12 mėn.
(33)

Pasiūlymo aprašymas

Jeigu norite patirti tikrąją gamtos galią, užsukite į ,,Angelų malūną", kuris randasi Žemaitijos miškų apsuptyje, šalia Virvyčios upės bei didžiulio tvenkinio. Rasite unikalią „Angelų malūno“ sodybą, kuri kviečia Jus patirti naujų ir įkvepiančių sveikos pirties nuotykių

,,Angelų malūno" pirtis - tai minkšto garo pirtis, kur susilieja visos 4 gamtos stichijosžemė, vanduo, ugnis, oras. Akmuo, medžių vantos, minkštas garas susijungia ir sukuria sinergiją, kada tiek kūnas, tiek protas atgauna ramybę bei sveikatą.

Susipažinsite ir išbandysite pirtį pagal visas senovines tradicijas su profesionalaus pirtininko atliekamais autentiškos pirties ritualais. Profesionalus pirtininkas papasakos visas subtilybes ir atskleis paslaptis, kaip teisingai atlikti pirties ritualus, kad jie būtų kuo veiksmingesni. 

Galite pasirinkti pirties edukacines programas: ,,Sakralinė" arba ,,Antistresinė". Šiose programose pirtininkas kiekvieną užėjimą eina į garinę ir parodo bei paaiškina, ką ir kaip teisingai reikia daryti ir kaip tai veikia mūsų kūną tiek fiziologiškai tiek dvasiškai. Laiptelis po laiptelio kūnas gerai įšyla, vėsinatės šaltu vandeniu. Per tarpus tarp užėjimų, ragaujate kvapnią pirties arbatą su vietiniu medumi.

Edukacinių pirčių programų aprašymai

 • Paslaugos trukmė 4-5 val.
 • Profesionalus pirtininkas
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos
 • Būtina išankstinė registracija kupone nurodytais kontaktais
 • Rezervaciją galima atšaukti likus ne mažiau kaip 7 paroms iki rezervuotos datos. Mažiau nei 7 paroms likus - rezervacijos atšaukti negalima
 • Paslauga suteikiama visomis savaitės dienomis, išskyrus valstybinių švenčių dienomis
 • Paslauga galima pasinaudoti nuo 12 iki 19 val.
 • Kuponu pasinaudoti negalima gruodžio 20-31 dienomis bei liepos - rugpjūčio mėnesiais
 • Atvykimas su gyvūnu negalimas
 • Kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo datos
 • Su savimi turėti pirties aprangą: šlepetes, rankšluostį

Angelų malūnas

„Angelų malūno“ sodyba įsikūrusi Telšių rajone, Varnių regioniniame parke, (Kuršai) Kūlio Daubos kaime. Tai vieta, kur nuostabu praleisti dieną arba visą savaitgalį draugų rate senovinėje, paslapties apgautoje, sodyboje ant upės kranto, kur nuo 1851 m. veikė vandens malūnas. Aplinką supa pasakiškas kraštovaizdis: tankus gražus miškas, didžiulis tvenkinys bei upė. Tai nėra eilinė kaimo turizmo sodyba, bet unikali vieta, kur Jūs galėsite puikiai pailsėti, išmėginti tikrąją sveiką pirtį pagal senovines tradicijas su profesionalaus pirtininko atliekamais autentiškos pirties ritualais. Mielai kviečiame atvykti į ekskursiją po 1851 m. statytą malūną. Susipažinsite su XIX a. grūdų malimo procesu bei būsite pavaišintas natūralia žolelių arbata. Po ekskursijos galėsite išsikepti dešrelių ir surengti žaidimus savo draugų kompanijoje po atviru dangumi.

Papildoma informacija

Kontaktai

Angelų malūnas

Telšiai Kulio Daubos km. 1, Kūlio Dauba, Telšių raj. (55.84574400,22.40707790)

Kontaktinė informacija bus nurodyta kupone

Kodėl verta rinktis mus?

Geriausios kainos garantija

Nemokamas kupono keitimas

Konsultacijos ir pagalba

Pinigų grąžinimo garantija

Informatyviausi paslaugų aprašymai

Išskirtinio sveikinimo galimybė